İnternetten tanıştığı kızla evinde görüşen 17 yaşındaki gence yapılmayan kalmadı

Adana’da iki kişi, Belçika’dan gelen akrabaları olan 14 yaşındaki kız çocuğunun erkek arkadaşının evine Molotof kokteyli attı. Molotof kokteyli ağır hasara neden oldu. İki şüpheli ise gözaltına alındı.

GÜNDEM 30.07.2020, 22:04 30.07.2020, 22:12 Kübra Ercanaslan
İnternetten tanıştığı kızla evinde görüşen 17 yaşındaki gence yapılmayan kalmadı

Adana’da iki kişi, Belçika’dan gelen akrabaları olan 14 yaşındaki kız çocuğunun erkek arkadaşının evine Molotof kokteyli attı. Molotof kokteyli ağır hasara neden oldu. İki şüpheli ise gözaltına alındı. Belçika’dan ailesiyle birlikte Adana’ya gelen 14 yaşında olan N.K aile üyelerine haber etmeden  internetten tanıştığı E.Ç’nin evine gitti. Kızlarının ailesi N.K’yı  17 yaşında olan E.Ç’nin evinden alarak kendi evlerine geri götürdü. N.K’ nın yaşananları duyan akrabaları E.Ç’ nin evine giderek Molotof kokteyli attı. Şüpheliler polisler tarafından gözaltına alındı.

Kızlarını Bulamayan Aile Polis Ekiplerine Başvurdu

Olay, merkez Sarıçam ilçesine bağlı Yıldırım Beyazıt mahallesinde yaşandı. Verilen bilgilere göre bir süre önce Belçika’dan ailesi ile birlikte Adana’ya Gelen N.K yakınlarına haber vermeden internetten tanışmış olduğu E.Ç’nin evine gitti. Kızlarının evde olmadığını fark eden aile bir süre sonra polis merkezinde kayıp başvurusunda bulundu. Kızlarını evde bulamayan aile daha sonrasında ise kızlarının E.Ç’ nin evinde olacağını düşündüler. E.Ç’ nin evine giderek kızlarını alarak eve döndüler.

banner32
Adem Ç.

E.Ç’ nin Evine Molotof Kokteyli Saldırı

Olayı öğrenen N.K’ nın akrabası iki kişi E.Ç’ nin evine gitti. Yüzleri kapalı olan şüpheliler Molotof kokteylini  E.Ç’nin evine doğru attılar. Eşyaların yandığını gören baba Adem Ç. Polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri şüphelileri kısa sürede yakaladı. Adem Ç. Gelen polislere Molotof kokteylinin nasıl yapıldığını anlatan oğlu E.Ç’ ye tokat attı.
Şüpheliler polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

E.Ç
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@