İstanbul'da bir evsiz donarak öldü

İstanbul'un Fatih semtinde battaniyeye sarılı halde bulunan bir evsizin, sağlık ekiplerinin yaptığı inceleme sonrasında donarak öldüğü tespit edildi.

GÜNDEM 02.01.2020, 14:38 Şener Koştu
İstanbul'da bir evsiz donarak öldü

İstanbul’un Fatih semtinde henüz kimliği belirlenemeyen bir evsiz kaldırımda ölü bulundu. Sağlık ekipleri tarafından yapılan inceleme sonrasında evsiz olan kişinin donarak öldüğü belirlendi. Battaniyeye sarılı olduğu halde soğuktan korunamayarak donup yaşamını kaybeden evsizin cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

Merdivende Hareketsizdi

İstanbul’un Fatih semtinde bulunan Emin Sinan Mahallesi, Yeniçeriler Caddesi’ndeki merdivenlerde bir evsizin hareketsiz bir şekilde yattığını gören vatandaşlar, durumu polis ve sağlık ekiplerine ihbar ettiler. İhbarın ardından olay yerine gelen polis ekipleri güvenlik önlemi alırken, sağlık ekipleride battaniyeye sarılı halde hareketsiz duran evsizin sağlık kontrollerini yaptı. Sağlık ekiplerinin incelemesinin ardından evsizin, battaniyeye sarılı olmasına rağmen donarak yaşamını kaybettiği belirlendi. Üzerinde herhangi bir kimlik bulunmayan ve çevredekilerden adının İbrahim olduğu öğrenilen evsizin cenazesi, neden öldüğünün kesin belirlenmesi için savcılığın verdiği talimatla Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.    

Yorumlar (1)
Ferdi 7 ay önce
Allah bize acısın. Müslüman bir ülkede bunlar yaşanmamalıydı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@