İstanbul'da dehşet saçan zanlı yakalandı

Taksim'de aracını cadde üzerine park eden sürücü ile park parası isteyen değnekçi Kenan S. arasında yaşanan tartışma esnasında Kenan S., araç sürücüsünü bıçaklayarak yaraladıktan sonra olay yerinden kaçtı. Kenan S., polis tarafından sürdürülen çalışma sonrasında yakalanarak gözaltına alındı.

GÜNDEM 01.08.2020, 16:54 Şener Koştu
İstanbul'da dehşet saçan zanlı yakalandı

banner32
İstanbul Taksim'deki Mete Caddesi üzerinde dün akşam saatlerinde yaşanan olayda, kız kardeşi ve yeğeniyle gezmek için geldiği Taksim Meydanı'nda aracını park etmek isteyen Volkan Hacısüleymanoğlu ile değnekçi olan Kenan S. arasında park parası yüzünden tartışma çıktı. 

Otelin Park Görevlisi Olarak Tanıttı

Kendisini cadde üzerinde bulunan otelin park görevlisi olarak tanıtan değnekçi Kenan S., park parası karşılığında makbuz isteyen Volkan Hacısüleymanoğlu'nun kız kardeşine küfür edince Volkan Hacısüleymanoğlu ile değnekçi Kenan S. arasında tartışma yaşandı. Tartışma esnasında arkadaşlarının da yardımıyla Volkan Hacısüleymanoğlu'nu bıçaklayan Kenan S., arkadaşlarıyla birlikte olay yerinden kaçtı. Beyoğlu'nda bir adreste saklandığı tespit edilen Kenan S.'nin yakalanması için polis ekipleri tarafından belirlenen adrese operasyon düzenlendi. Kenan S., Volkan Hacısüleymanoğlu'nu yaraladığı sustalı olarak bilinen bıçakla birlikte gözaltına alınarak emniyete götürüldü. Emniyetteki işlemleri tamamlanan Kenan S.'nin adliyeye sevk edildiği öğrenildi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@