İstanbul'da sigara içilen LPG'li araç patladı

İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde bir AVM'nin yanında park halinde olan ve içinde 3 kişinin sigara içtiği LPG'li araç patladı. Olayda araçtaki iki kişi yaralandı.

İstanbul'da sigara içilen LPG'li araç patladı

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde meydana gelen olayda park halinde olan LPG’li bir araç, içinde 3 kişinin sigara içtiği anda patladı. Patlamadan dolayı aracın içindeki 3 kişiden 2’si yaralandı.

Patlama AVM’nin Yanında Oldu

Bahçelievler ilçesinde bulunan bir AVM’nin yanında patlayan araçta üç kişinin aynı anda sigara içtiği ve patlamanın da bu esnada gerçekleştiği öğrenildi. Patlamada 2 kişinin yaralandığı bildirildi.

Araçta Maddi Hasar Oluştu

Patlamanın ardından vatandaşlar tarafından yapılan ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Patlamanın meydana geldiği bölge polis tarafından güvenlik çemberine alınırken, yaralılar, sağlık ekipleri tarafından olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu ve hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi. Patlayan LPG’li araçta büyük maddi hasar oluştu. Patlama esnasında araçta bulunan ve patlamadan yara almadan kurtulan bir kişi ise ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Polisin, patlamanın neden olduğuna dair incelemesi devam ediyor.     

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@