İstanbul E-5 kenarında cansız beden ipe asılı olarak bulundu

İstanbul E-5 kenarında bir erkeğe ait olan cansız beden ağaçta ipe asılı şekilde bulundu. Sabah işe giden vatandaşlar cansız bedeni yol kenarında görünce şaşkına döndü.

GÜNDEM 30.07.2020, 13:15 Kübra Ercanaslan
İstanbul E-5 kenarında cansız beden ipe asılı olarak bulundu

İstanbul E-5 kenarında bir erkeğe ait olan cansız beden ağaçta ipe asılı şekilde bulundu. Sabah işe giden vatandaşlar cansız bedeni yol kenarında görünce şaşkına döndü. Kağıthane E-5 (D-100) kenarında bir ağaçta asılı şekilde bir erkeğin cansız bedeni bulundu. Üzerinde çakmak dışında hiçbir şey olmayan cesette darp izleri bulundu. Çağlayan Okmeydanı-Hastane metrobüs durağı yakınlarında sabah saatlerinde meydana gelen olayda, bir trafik polisi D-100 kara yolunda bir erkeğin cansız bedenine rastladı. İlgili birimleri haber verdi.

Ölü Cesed

Ceset Üzerinde Darp İzleri Bulundu

banner32
Çağlayan Okmeydanı-Hastane üzerinde ipe asılı cansız bedeni gören trafik polislerinin çağırdığı, olay yerine gelen ekipler cansız bedenin üzerinde çakmak dışında kimliğini belirleyecek hiçbir evrak bulamadı. Cansız bedenin olduğu bölgede araştırma yapan polis battaniye buldu. Olay yeri inceleme ekipleri tarafından yapılan incelemede cesedin üzerinde darp izleri bulundu.

İnceleme Ekipleri

İşe Gidenler Şaşkına Döndü

Sabah işlerine gitmek isteyen vatandaşlar metrobüs durağına doğru yürürken, ağaca asılı cansız bedeni gördüklerinde şaşkına dönerek meraklı gözlerle polisin çalışmalarını izledi. Yapılan incelemelerin ardından, kimliği belirlenemeyen kişinin cesedi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Adli Tıp Morguna kaldırıldı.

Vatandaş
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@