İstanbul Valisi açıkladı: Eczanelerin çalışma saatleri değişti

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul'da eczanelerin çalışma saatlerinin pazar günleri hariç 09.00-18.00 olarak değiştiğini açıkladı.

GÜNDEM 02.04.2020, 11:52 Sinem Ramazanoğlu
İstanbul Valisi açıkladı: Eczanelerin çalışma saatleri değişti

Koronavirüs tedbirleri kapsamında bir değişikliğe daha gidildi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul'da eczanelerin çalışma saatlerinin değiştiğini açıkladı. Eczaneler pazar günleri haricinden 09.00 ile 18.00 saatleri arasında açık olacak.

İstanbul Valisi Twitter hesabından açıkladı

banner32
Koronavirüs tedbirleri kapsamında İstabul’da ki eczanelerin çalışma saatlerinde değişlik yapıldı. Konuyla ilgili Twitter hesabından açıklama yapan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, "Kovid-19 pandemisi izolasyon önlemleri kapsamında, Eczacılarımızdan gelen talepler üzerine, ilimizde faaliyet göstermekte olan serbest eczanelerin çalışma saatleri pazar günleri hariç 09:00-18:00 saatleri arası olarak belirlenmiştir" ifadelerini kullanarak duyurdu.

Ankara’da da değişmişti

Ülkemizde görülen koronavirüs salgınından artan vaka ve ölüm sayıları sebebiyle tedbirlerde arttırılmaya devam ediyor. 3 gün önce Ankara Eczacı Odası Yönetim Kurulu tarafından, başkentte eczanelerin çalışma saatlerinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını geçene kadar cumartesi günleri de dahil 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet vereceği açıklanmıştı.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@