İstanbul’da içi yolcu dolu minibüs alev topuna döndü

İstanbul’da içi yolcu dolu minibüs alev topuna döndü

GÜNDEM 04.12.2019, 11:58 04.12.2019, 12:05 Sema Topbaş
İstanbul’da içi yolcu dolu minibüs alev topuna döndü

İstanbul’da yolcu taşıyan minibüs bir anda alev topuna döndü. Alevlerin sardığı yolcu minibüsünün kullanılamaz hale geldiği öğrenildi. İstanbul Arnavutköy’de yürekler ağza geldi. İçi yolcu dolu olan bir minibüs bir anda yanmaya başladı. Yolcular içeriden hızla tahliye edilirken alev topuna dönen minibüsün kullanılamaz hale geldiği öğrenildi.

Yolcular Korku Dolu Anlar Yaşadı

Arnavutköy’de içi yolcu dolu olan bir minibüs nasıl olduğu henüz anlaşılamayan bir şekilde alevlere teslim oldu. Bir anda alev alan minibüs cayır cayır yanmaya başlarken minibüs şoförünün uyarısı ile yolcular tahliye edildi.

 İtfaiye Ekipleri Sevk Edildi

banner32
Minibüs şoförünün uyarısı sonrasında yolcular araçtan indirilirken olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Oldukça korku dolu anlar yaşatan olayda ölü ve yaralı bildirimi yapılmadı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri alev topuna dönen minibüsü söndürürken aracın kullanılamaz hale geldiği öğrenildi. Öte yandan olay yerine sevk edilen polis ekiplerinin aracı inceleme altına alacakları ve yangının nasıl başladığıyla ilgili araştırmalarının başladığı belirtildi.

Facianın Kıyısından Dönüldü

İçi yolcularla dolu olduğu ve oldukça kalabalık olduğu belirtilen minibüsün alev almaya başladığı anlarda şoförün dikkati sayesinde büyük bir faciadan dönüldüğü belirlendi. Bir anda hızlı bir şekilde alevlerin sarmaya başladığı minibüsteki yolcular yapılan uyarı sonrasında araçtan indirilirken can kaybı olup olmadığı henüz açıklanmadı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@