Kahramanmaraş'ta 48 şüpheli tutuklandı

Kahramanmaraş'ta çeşitli suçlardan aramaları bulunan şüphelilerin gözaltına alınması için polis ekipleri tarafından operasyon düzenlendi. Operasyonda gözaltına alınan 78 şüpheliden 48'i tutuklanarak cezaevine gönderildi.

GÜNDEM 10.07.2020, 23:22 Şener Koştu
Kahramanmaraş'ta 48 şüpheli tutuklandı

banner32
Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, haklarında yakalama ve tutuklama kararı bulunan şüphelilerin gözaltına alınması için Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı'nın koordinesinde operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 78 şüpheliden 48'i tutuklandı. 

Adresleri Tespit Edildi

Polis ekipleri tarafından çeşitli suçlardan haklarında yakalama ve tutuklama kararı bulunan şüphelilerin gözaltına alınması için şehir içerisinde ve çevre yollarda uygulama yapıldı. Aranan şahısların gidebileceği adreslerde polis ekipleri tarafından detaylı bir bir şekilde araştırılarak tespit edildikten sonra eş zamanlı operasyonlar düzenlendi. Polisin sorumluluk alanında olan bölgelerde 4-10 Haziran tarihleri arasında düzenlenen operasyonlarda 78 şüpheli gözaltına alınarak emniyete götürüldü. İlk sorgulamaları emniyette yapılan şüpheliler, işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilen 78 şüpheliden 48'i çıkarıldıkları Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı. Diğer şüphelilerin ise adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına karar verildi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@