Kan donduran Palu ailesi ve Tuncer Ustael'in aldığı cezalar belli oldu

ATV’nin izlenme rekorları kıran programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te geçtiğimiz yıl gündeme gelen ve herkesin kanını donduran Palu Ailesi bugün karar duruşmasına çıktı. Damat Tuncer Ustael ve Palu ailesinin yazılı savunmalarını alan mahkeme heyeti verdiği kısa aranın ardından sanıklar hakkında kararını açıkladı.

Kan donduran Palu ailesi ve Tuncer Ustael'in aldığı cezalar belli oldu

ATV ekranlarında geçtiğimiz yıl kayıp kızlarını aramak için gelen ardından sır dolu hikayeleri ile Türkiye'yi ekran başına kilitleyen Palu ailesi ve damatları Tuncer Ustael bugün son kez hakim karşısına çıktı. Cinayetten çocuk istismarına kadar birçok suça karışan Tuncer Ustael ve Palu ailesinin diğer üyeleri hakkında bugün görülen duruşma sonucunda mahkeme heyeti kararını verdi.

Tuncer Ustael ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı

banner32
Aileyi doğaüstü varlıklarla korkutan ve sindiren, Meryem ve Melike Tahnal ölümüne neden olan damat Tuncer Ustael bugün mahkemede ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasının yanı sıra 7 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Tuncer Ustael son duruşmada bütün suçu Palu ailesinin üstüne attırmaya çalışmış ve hakkını onlara helal etmediğini söylemişti. Bugüne kadar aileyi birçok konuda korkutan ve bir araba içerisinde yaşamalarına neden olan Tuncer Ustael bu defa hakim karşısında aldığı cezaya tepki bile veremedi.

Palu Ailesi üyeleri de ceza aldı

Kocaeli'nde görülen duruşmada Palu Ailesi geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye getirilirken adliyenin arka kapısından içeri alındı. Mahkeme Palu ailesi hakkında da kararı açıklarken aile üyeleri 6 yıldan 12 yıla kadar değişen hapis cezaları ile cezalandırıldı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@