Karantina servisine alınmayan hasta yakını dehşet saçtı

Maltepe'de bir hastanenin karantina servisinde yakını olan şahıs, hastaneye alınmayınca güvenlik görevlilerine bıçakla saldırdı. Olayda 1'i ağır, 2 güvenlik görevlisi yaralandı.

GÜNDEM 21.03.2020, 22:28 21.03.2020, 22:54 Faruk Yalçınkaya
Karantina servisine alınmayan hasta yakını dehşet saçtı

Maltepe'de bir hastanenin karantina servisinde annesi olan şahıs, servise alınmayınca dehşet saçtı. Hastanedeki güvenlik görevlilerine saldıran şahıs iki güvenlik görevlisini bıçakla yaraladı. Yaralılardan birinin durumunun ağır olduğu öğrenilirken saldırgan gözaltına alındı.

Servise alınmayınca saldırdı

Olay, Maltepe Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde saat 15.00 sıralarında yaşandı. İddiaya göre, hastanenin karantina servisinde annesi olan M.D., servise zorla girmek istedi. Bunun üzerine hastanede görevli güvenlik görevlileri şahsa engel olmaya çalıştı. M.D. bıçakla kendini elgellemek isteyen güvenlik görevlilerine saldırdı. Yaralanan iki güvenlik görevlisinden birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi. M.D. olay yerinde polis tarafından yakalandı. Ağır yaralı güvenlik görevlisinin Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildiği ve durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor. 

Yorumlar (1)
Gökhan 3 ay önce
Lütfen böyle saldıran şahısları ağır cezada yargılansın yazık biz ne olduk böyle adi şerefsiz yazıklar olsun. Allah şifa versin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@