Kars kırsalında teröristlerle çıkan çatışmada 1 askerimiz şehit oldu, yaralı askerlerimiz var!

Kars kırsalında jandarma komando birlikleri tarafından yürütülen operasyonda PKK’lı 3 terörist ölü olarak ele geçirilirken 1 askerimizin şehit olduğu öğrenildi.

GÜNDEM 18.05.2020, 18:13 18.05.2020, 19:11 Sema Topbaş
Kars kırsalında teröristlerle çıkan çatışmada 1 askerimiz şehit oldu, yaralı askerlerimiz var!

Kars kırsalında jandarma komando birlikleri tarafından yürütülen operasyonda PKK’lı 3 terörist ölü olarak ele geçirilirken 1 askerimizin şehit olduğu öğrenildi. Güvenlik güçleri ile PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada 3 askerimizin yaralandığı aktarılırken hastanede tedavi altına alınan askerlerimizden biri yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit düştü. 

3 Terörist Ölü Ele Geçirildi

banner32
Kars Kağızman kırsalı Çemse bölgesinde devriye yürüten güvenlik güçleri ile PKK'lı teröristler arasında çatışma çıktı. Çıkan çatışmada 3 terörist ölü olarak ele geçirilirken yaralanan 3 komandomuzun askeri helikopter ile Kars Kafkas Üniversitesi Eğitim Uygulama Araştırma Hastanesi'ne sevk edildiği bilgisi paylaşıldı.

1 Askerimiz Şehit Düştü

Yaralanan ve askeri helikopterle hastaneye kaldırılan 3 askerimizden 1'i yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit düştü. Şehidimizin kimliğiyle ilgili henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Ayrıntılar Geliyor...
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@