Kebapçıda cinsel içerikli film açıldı vatandaşlar utancından ne yapacağını şaşırdı

İstanbul’un en işlek caddesi olan İstiklal Caddesi’nde bulunan bir kebapçıda cinsel içerikli film açıldı. O esnada bilgisayar dışarıdaki menüleri gösteren ekrana bağlı olunca tüm film caddedeki vatandaşlar tarafından görüldü.

Kebapçıda cinsel içerikli film açıldı vatandaşlar utancından ne yapacağını şaşırdı

İstanbul’un en işlek caddesi olan İstiklal Caddesi’nde bulunan bir kebapçıda cinsel içerikli film açıldı. O esnada bilgisayar dışarıdaki menüleri gösteren ekrana bağlı olunca tüm film caddedeki vatandaşlar tarafından görüldü. İstanbul’da tam anlamıyla şaşkınlık yaratan bir olay yaşandı! İstiklal Caddesi üzerindeki bir kebapçıda bilgisayardan cinsel içerikli video açıldı. Videonun açıldığı bilgisayarın ekranı ise dışarıdaki menüleri gösteren ekrana bağlı olunca yoldan geçen vatandaşlar gördüğü manzara karşısında büyük bir şok yaşadı ve utancından dükkanın önünden geçerken kafasını çevirerek geçti.

Sosyal Medyada Gündem Oldu

İstanbul’un en işlek caddelerinden bir tanesi olan İstiklal Caddesi’nde ki Tarihi Halep Pasajı’nın yanındaki bir kebapçıda cinsel içerikli film açıldı. Videonun ise bağlı olduğu bilgisayarın caddeye bakan ekrana bağlı olduğu unutuldu. O esnada kebapçının önünden geçen vatandaşlar büyük bir şok yaşarken, o anları ise bir sosyal medya kullanıcısı kaydetti ve ardından da sosyal medya hesabından paylaştı. Video ise kısa bir süre sonra sosyal medyada trend oldu.

Görüntüler 2 Dakika Yayınlandı

Caddeye bakan ekrandan yaklaşık 2 dakika boyunca cinse içerikli film yayınlanan kebapçı dükkanının yetkililerinden ise olaya ilişkin bir açıklama geldi. Bilgisayarda daha önce böyle bir şeyin izlenmiş olabileceğini söyleyen yetkili, videonun otomatik olarak açıldığını ifade etti. kendilerine gelen uyarı sonrasında durumu fark ettiklerini ve hemen bilgisayarı kapattıklarını da sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@