Kıskançlık krizine giren polis memuru kurşun yağdırdı 1 kişi hayatını kaybetti

Ankara’nın Keçiören ilçesinde iddialara göre kıskançlık krizine giren bir polis memuru, eski eşinin para karşılığı çocuğunu okuldan alması için tuttuğu adama sokak ortasında kurşun yağdırdı. Olayda vurulan şahıs ise tüm müdahalelere karşın hayatını kaybetti.

GÜNDEM 19.12.2019, 21:45 Sema Topbaş
Kıskançlık krizine giren polis memuru kurşun yağdırdı 1 kişi hayatını kaybetti

Ankara’nın Keçiören ilçesinde iddialara göre kıskançlık krizine giren bir polis memuru, eski eşinin para karşılığı çocuğunu okuldan alması için tuttuğu adama sokak ortasında kurşun yağdırdı. Olayda vurulan şahıs ise tüm müdahalelere karşın hayatını kaybetti. Ankara’nın Keçiören ilçesinde iddialara göre bir polis memuru, eski eşinin çocuğunu okuldan alması amacıyla tuttuğu adamı kıskançlık krizine girdiği için sokak ortasında vurarak öldürdü.

12 El Ateş Etti

banner32
Ankara’nın Keçiören ilçesinde görevli olan polis memuru Kamil K., eski eşinin çocuğunu okuldan alması için para ile tuttuğu 39 yaşındaki Ayhan Görgülü ile Etlik Mahallesi Ayvalı Caddesi üzerinde saat 07:00 sıralarında karşılaştı. Bu karşılaşma esnasında ise ikili arasında bilinmeyen bir sebepten ötürü tartışma yaşandı. Bu tartışa giderek büyüyünce polis memuru Kamil K. Üzerindeki beylik tabancasını çıkarttı ve 12 el ateş ederek Ayhan Görgülü’yü çeşitli yerlerinden vurdu.

Olay Yerinde Can Verdi

Polis memuru Kamil K.’nın ateş etmesinin ardından sesleri duyan vatandaşlar hemen sağlık ekipleri ve polise haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri hemen Ayhan Görgülü’ye müdahalede bulunurken, bölgeye gelen polis ekipleri de çevre emniyeti aldı. Ancak olay yerinde yapılan tüm müdahalelere rağmen Ayhan Görgülü kurtarılamadı ve olay yerinde can verdi. Kamil K. İse olay sonrasında Etlik Polis Merkez Amirliği’ne teslim oldu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@