Koronavirüsü yenen 86 yaşındaki Resmiye teyzeden üzen haber

Sakarya’da yaşayan ve koronavirüs hastalığını yenen 86 yaşındaki Resmiye Işık’tan üzen bir haber geldi. Oğlu ve gelininden kaptığı koronavirüs hastalığını yenen yaşlı kadının beyin kanaması geçirdiği öğrenildi.

GÜNDEM 06.04.2020, 16:25 Sema Topbaş
Koronavirüsü yenen 86 yaşındaki Resmiye teyzeden üzen haber

Sakarya’da yaşayan ve koronavirüs hastalığını yenen 86 yaşındaki Resmiye Işık’tan üzen bir haber geldi. Oğlu ve gelininden kaptığı koronavirüs hastalığını yenen yaşlı kadının beyin kanaması geçirdiği öğrenildi. Koronavirüs hastalığını yaşına rağmen yenmesi ve sağlığına kavuşmasıyla gündeme gelen Resmiye teyzenin beyin kanaması sonucunda yoğun bakıma kaldırıldığı bilgisine ulaşıldı.

Koronavirüsü Yendi Beyin Kanaması Geçirdi

Sakarya’da yaşayan oğlu ve gelininden kaptığı koronavirüs hastalığını yenerek sağlığına kavuşan 86 yaşındaki Resmiye Işık’ın taburcu olarak evine geçtikten sonra bu kez beyin kanaması geçirdiği ve yoğun bakıma kaldırıldığı öğrenildi.

Sakarya Belediye Başkanı Acil Şifalar Mesajı Yayınladı 

banner32
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ise sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda, çok sayıda kronik rahatsızlığına rağmen yeni tip koronavirüs hastalığını yenen ve herkese umut olan 86 yaşındaki Resmiye teyzenin beyin kanaması sebebiyle hastaneye kaldırıldığını belirten Yüce, kendisine acil şifalar dileklerini iletti.

Umre Ziyaretinden Dönen Oğlu ve Gelinini Ziyarete Gitmişti

12 Mart tarihinde Umre ziyaretinden dönen oğlu Cavit Işık ve gelini Hülya Işık’ı ziyarete giden 86 yaşındaki Resmiye Işık’ın Umre ziyaretinden dönen oğlu ve gelininde birkaç gün sonra öksürük şikayeti başladı ve çiftin koronavirüs oldukları tespit edildi. Çiftin hastanedeki tedavileri sürerken Resmiye teyzenin de öksürük şikayeti başladı ve kendisinin e koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Koronavirüs teşhisi konan Resmiye Işık, hastanedeki tedavisi sonrasında 1 Nisan tarihinde hastalığı yenerek taburcu edildi.


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@