Kubilay Aka Miray Daner ile barıştıkları iddialarına yanıt verdi

Miray Daner ve Kubilay Aka iki buçuk yıl süren ilişkilerini geçtiğimiz Ağustos ayında noktalanmış ve ilişkinin bitme nedeni olarak Kubilay Aka'nın ihaneti gösterilmişti. Son günlerde çiftin barıştığını iddia edilirken açıklama Kubilay Aka’dan geldi.

Kubilay Aka Miray Daner ile barıştıkları iddialarına yanıt verdi

Kendisi gibi oyuncu olan Miray Daner ile ilişkisini Ağustos ayında noktalayan Kubilay Aka barıştıkları yönünde basında çıkan haberlere yanıt verdi. Miray Daner'in barışmak için Kubilay Aka’ya şart koştuğu iddia edilirken, menajerini değiştirmesini istediği söylenmişti. Çukur dizisinin yakışıklı oyuncusu Kubilay Aka bu iddialar hakkında ilk kez konuştu.

Miray ile barışmam söz konusu değil

banner32
Kubilay Aka ve Miray Daner'in bu şart doğrultusunda barıştıkları öne sürülürken önceki gün bebekte bir mekan çıkışı görüntülenen Kubilay Aka bu sorulara yanıt verdi. Miray Daner ile bir barışma durumlarının olmadığını söyleyen Kubilay Aka, menajeri ile yollarını ayırdıklarını doğrulayarak bunun hiçbir zaman aşk ilişkisi ile alakası olmadığını dile getirdi. Kubilay Aka açıklamasının devamında Miray’la düşman olmadıklarını karşılaşmaları durumunda konuşup Sen anlatacaklarını söyledi.

Neden ayrılmışlardı

Miray Daner ve Kubilay Akan'ın iki buçuk yıldan bu yana devam eden ilişkisi Ağustos ayında sona ermiş, ayrılığın ardından da skandal iddialar gündeme gelmişti. Kubilay Aka'nın Miray Daner’e ihanet ettiği konuşulurken ihanet ettiği ismin ise Hilal Altınbilek olduğu öne sürülmüştü. Olayın ardından Kubilay Aka sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparken Miray Daner ise bu konuyla ilgili hiçbir şekilde konuşmadı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@