Küçük kız çocuğuna zorla sigara içiren kadının görüntülerine tepki yağıyor

Kucağındaki küçük kız çocuğuna zorla sigara içiren kadının görüntüsüne sosyal medyadan tepki yağıyor.

GÜNDEM 07.07.2020, 13:12 07.07.2020, 13:15 Sinem Ramazanoğlu
Küçük kız çocuğuna zorla sigara içiren kadının görüntülerine tepki yağıyor

Sigaranın sağlığa zararlarını saymakla bitmezken, sosyal medyada ortaya çıkan bir görüntü herkesi ayağa kaldırdı. Bir kadının kucağındaki küçük kız çocuğuna zorla sigara içirmeye çalıştığı ve çocuğun istememesinde ise küfrederek zorladığı görüldü. Ortaya çıkan bu görüntü ‘pes’ dedirtti.

Twitter’da paylaşıldı

Twitter’da paylaşılan bir görüntü gündeme bomba gibi düştü. Binlerce insanın tepki gösterdiği videoda, genç bir kadın kucağındaki küçük kız çocuğunu sigara içmesi için zorluyor. Küçük çocuk sigarayı içmek istemeyince ise, kadın tarafından ağır küfürlere maruz kalıyor. Sosyal medyada paylaşılan bu görüntülere tepki yağıyor.

Tepki yağıyor

banner32
Ortaya çıkan görüntü herkes tarafından tepkiyle karşılandı. Sosyal medya kullanıcılarının birçoğu tarafından görüntülere tepki paylaşımı geldi. Yapılan yorumların birçoğunda, bunun da bir çocuk istismarı olduğu belirtildi.

 Sosyal medya kullanıcılarından gelen tepkiler şu şekilde: 

"İşte o minik çocuğun maruz kaldığı hareketler, çocuk istismarıdır.. Çocuk istismarını sadece yabancılar değil en yakınlar bile yapıyor. 

Bu da çocuk istismarının farklı bir versiyonudur. Bu defa çocuğu katletmemiş ama çocuğun geleceğini katletmişler. Yazıklar olsun."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@