Kütahya’da yakılmış ve boğazından bıçaklanmış iki ceset bulundu

Kütahya’da bir evde göğsünden ve boğazından bıçaklanan kadın cesediyle, belden yukarısı yakılmış olan bir erkek cesedi bulundu. Erkek cesedin yakınları ise cenazeyi teşhis edemedi.

GÜNDEM 06.01.2020, 19:00 Sema Topbaş
Kütahya’da yakılmış ve boğazından bıçaklanmış iki ceset bulundu

Kütahya’da bir evde göğsünden ve boğazından bıçaklanan kadın cesediyle, belden yukarısı yakılmış olan bir erkek cesedi bulundu. Erkek cesedin yakınları ise cenazeyi teşhis edemedi. Kütahya’da tek başına yaşayan 50 yaşındaki Süleyman Özdemir’den yakınları bir süre haber alamayınca evine gitti ve kapı açılmayınca durum polis ekiplerine bildirildi. Özdemir’in Mecidiye Mahallesi Dershane Sokak’ta ki evine gelen polis ekipleri çilingir yardımı ile kapıyı açtı. Eve giren ekipler ise korkunç bir manzara ile karşı karşıya kaldılar.

Evde 2 Ceset Bulundu

banner32
Eve giren polis ekipleri boğazından ve göğsünden bıçaklanan bir kadın ve belden yukarısı yakılmış bir erkek cesedi ile karşılaştı. Evin etrafında güvenlik önlemleri alan ekipler, olay yerine sağlık ekiplerini çağırdı. Evde yapılan incelemelerde ise ölen kadının 50 yaşında olan Emine Arslan olduğu tespit edildi. Süleyman Özdemir’in yakınları ise ekipler tarafından eve alındı ve yapılan incelemede yakınları yanan cesedi teşhis edemedi.

Cinayet Şüphesi

Polis ekiplerinin yaptığı incelemeler sonucunda olayın cinayet olacağı üzerinde duruldu. Olay yerine gelen Savcı incelemesi sonucunda iki ceset de hastane morguna kaldırıldı. Yanmış erkek cesedi ise Süleyman Özdemir’e ait olup olmamasının teşhis edilmesi için otopsi yapılacağı belirtildi. Kütahya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri ise başlatılan soruşturma kapsamında olayın nasıl gerçekleştiğini bulmak için çalışma başlattı.    

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@