Lokanta, pastane ve restoranların oturma alanları kapatılıyor! Genelge yayınlandı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yayınlanan yeni genelgede tüm restoran, pastane ve lokantaların oturma alanlarının kapatılmasına karar verildi. 

GÜNDEM 21.03.2020, 22:24 21.03.2020, 22:55 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Lokanta, pastane ve restoranların oturma alanları kapatılıyor! Genelge yayınlandı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yayınlanan yeni genelgede tüm restoran, pastane ve lokantaların oturma alanlarının kapatılmasına karar verildi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında restoran, pastane ve lokantaların oturma alanlarının bu geceden itibaren kapatılmasına karar verilirken lokanta ve restoranların sadece paket servisi ve gel-al hizmeti verebilecekleri açıklandı.

Lokanta, Pastane ve Restoranların Oturma Alanları Kapatılacak

Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan yeni kararda, içkili veya içkisiz tüm lokanta ve restoranlar ile pastane ve benzeri iş yerlerinin saat 24.00 itibarıyla sadece paket servis, gel-al benzeri şekilde müşterilerinin oturmasına izin vermeden hizmet vermeye devam edecekler.

Herhangi Bir Aksaklığa Meydan Verilmemesi İstendi

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yayınlanan yeni genelgede bu gece saat 24.00 itibarıyla uygulamaya konulacağı belirtildi. Genelge kapsamında, virüse karşı tedbir bakımından lokanta, restoran ve pastanelerin oturma alanlarının kaldırımı sağlanacak. Söz konusu işletmelerin bu alanlara müşteri kabul etmemeleri konusunda gerekli tüm işlemler yapılacak.

Ayrıntılar Geliyor...
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@