Meteoroloji’den Kurban Bayramı öncesi 6 il için gök gürültülü sağanak uyarısı

Meteoroloji Genel müdürlüğü bayramı öncesi 6 il için gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Samsun, Trabzon, Rize ve Artvin çevreleri ile Giresun ve Ordu’da da sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu.

GÜNDEM 30.07.2020, 21:01 30.07.2020, 21:07 Kübra Ercanaslan
Meteoroloji’den Kurban Bayramı öncesi 6 il için gök gürültülü sağanak uyarısı

Meteoroloji Genel müdürlüğü bayramı öncesi 6 il için gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Samsun, Trabzon, Rize ve Artvin çevreleri ile Giresun ve Ordu’da da sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu. Samsun, Trabzon, Artvin ve Rize çevreleri ile Giresun ve Ordu’nun iç kesimlerinde de sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklenildiği uyarısında bulundu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nde verilen bilgiye göre, bu akşamdan itibaren yarın akşam saatlerine kadar, ülkenin kuzeydoğu kesimlerinde  hava parçalı ve yer yer çok bulutlu olacağı bilgisi duyuruldu.

Sağanak ve Gök Gürültülü Sağanak Bekleniyor

banner32
Samsun, Rize, Artvin ve Trabzon çevreleri ile Giresun ve Ordu’nu iç kesimlerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Diğer bölgelerde havanın az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Sağanak Yağış

Hava Sıcaklığında Çok Fazla Bir Değişiklik Olmayacak

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı bilgisi verildi. Güney ve Batı Kesimlerinde mevsim normalleri üzerinde, diğer yerlerde ise mevsim normalleri şeklinde devam etmesi bekleniyor. Rüzgarın ise genellikle kuzeyli, Akdeniz kıyılarında batı ve güneybatı yönlerden hafif hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin edildiği bilgisi verildi.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@