Milli Piyango büyük ikramiyesi o ilçeye çıktı

Merakla beklenen yılbaşı çekilişi çeyrek bilete çıktı. 80 milyon liralık büyük ikramiyenin 4 kişiye çıktığı öğrenilirken biletlerden birinin Bursa’nın İnegöl ilçesinde bulunan bir alış veriş merkezinde satıldığı bilgisine ulaşıldı.

GÜNDEM 01.01.2020, 01:01 Sema Topbaş
Milli Piyango büyük ikramiyesi o ilçeye çıktı

Merakla beklenen yılbaşı çekilişi çeyrek bilete çıktı. 80 milyon liralık büyük ikramiyenin 4 kişiye çıktığı öğrenilirken biletlerden birinin Bursa’nın İnegöl ilçesinde bulunan bir alış veriş merkezinde satıldığı bilgisine ulaşıldı. İnegöl ilçesinde bulunan bir alış veriş merkezinde satıldığı öğrenilen biletin sahibi merak edilirken diğer biletlerin İzmir, Gaziantep ve İstanbul’da talihlilerini bulduğu öğrenildi.

Şanslı Numaralar Açıklandı

banner32
Heyecanla beklenen yılbaşı özel çekilişinin talihlileri belli oldu. 80 milyonluk büyük ikramiye, 1358490 numaralı çeyrek bilete isabet etti.

Herkes Bileti Alan Kişinin Peşinde

80 milyonluk büyük ikramiye İzmir, Gaziantep, Bursa ve İstanbul’da satılan biletlere çıktı. Bursa’da satılan biletin İnegöl ilçesinde bulunan bir alışveriş merkezinde satıldığı öğrenildi. Şimdi herkes bileti alan o kişinin peşine düştü.

Milli Piyango Çeyrek Bilete Çıktı

Yeni yılın ilk saatlerinde herkesin merakla beklediği milli piyango yılbaşı özel çekilişi de açıklandı. Yeni yıla haftalar kala uzun kuyruklar şeklinde alınan yılbaşı biletleri herkes için umut olurken yeni yılın talihlileri belli oldu. Bugün saat 15.00’da başlayan çekiliş Milli Piyango Genel İdaresi’nde gerçekleştirildi. 80 milyonluk büyük ikramiyenin isabet ettiği rakamlar 1358490 nolu bilete isabet ettiği öğrenildi. Büyük ikramiyenin çıktığı çeyrek biletler Gaziantep, İzmir, Bursa ve İstanbul’da satıldı. Henüz talihlilerin kimlikleri belirlenmezken Bursa İnegöl’de satıldığı öğrenilen bileti alan kişi büyük bir merakla bekleniyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@