Müge Anlı'nın avukatı Rahmi Özkan 13 yaşındaki torunu Deha'yı kanserden kaybetti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yorumcu olarak bulunan Avukat Rahmi Özkan'ın torunu Deha Uğur kanser sonucu hayatını kaybetti.

Müge Anlı'nın avukatı Rahmi Özkan 13 yaşındaki torunu Deha'yı kanserden kaybetti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında uzun yıllardan beri yorumcu olarak bulunan Avukat Rahmi Özkan 13 yaşındaki torunu Deha Uğur’un büyük acısını yaşadı. Bir süredir akciğer kanseri ile mücadele eden 13 yaşındaki Deha, önceki gün hayatını kaybetti, dün toprağa verildi.

TED Koleji başsağlığı mesajı yayınladı

banner32
Deha Uğur Özkan, uzun süreden beri mücadele ettiği akciğer kanseri hastalığı nedeniyle önceki gün hayatını kaybederken 22 Aralık Pazar günü Zincirlikuyu mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı. Eğitim gördüğü TED Koleji Özkan'ın vefat haberini yayınladığı başsağlığı mesajı ile duyurdu.

Müge Anlı canlı yayında açıkladı

Hafta sonunda Avukat Rahmi Özkan'ın yanında olan Müge Anlı ve program ekibi de bugün canlı yayında başsağlığı dileklerini iletti. Hep beraber çok büyük bir acı yaşadıklarını belirten Müge Anlı, bu yaştaki çocuklarda dünyada nadir görülen akciğer kanseri hastalığının Rahmi Özkan'ın torununda ortaya çıktığını belirterek, hafta sonunda yanlarında olduklarını ve ailenin acısını çok büyük olduğunu ifade etti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yorumcu olarak bulunan diğer isimler de Rahmi Özkan’a başsağlığı dileklerini iletti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@