Mustafa Hüsnü Bozkurt koronavirüsün sebebi olarak Erdoğan'ı hedef gösterdi

Halk Tv’de yayınlanan bir programa konuk olan CHP 25-26 dönem milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt koronavirüs hakkında yaptığı açıklamalarla gündeme geldi.

GÜNDEM 19.03.2020, 17:13 19.03.2020, 17:19 Sinem Ramazanoğlu
Mustafa Hüsnü Bozkurt koronavirüsün sebebi olarak Erdoğan'ı hedef gösterdi

Halk TV'de Ayşenur Arslan'ın sunumuyla gerçekleşen bir programa katılan CHP 25-26 dönem milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt koronavirüs hakkında yaptığı açıklamalarla gündeme geldi.

Koronavirüsün sebebi olarak Cumhurbaşkanını gösterdi

banner32
Ayşenur Arslan’ın programına konuk olan CHP 25-26 dönem milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt koronavirüs hakkında yaptığı açıklamalarla kendine güldürdü. Çin’in Vuhan kentinden ortaya çıkarak tüm dünyayı etkisi altına alan ölümcül virüsün üçüncü havalimanının açılışına bağlayan Bozkurt, "Ortada bir otorite var, Sağlık Bakanı da Ticaret Bakanı da buna uymak zorunda. Yürütmenin başı Erdoğan. Kalkıp da üçüncü havalimanını ben yaptım deyip açıyorsa kardeşim bu salgının sebebi de sensin" şeklinde konuşarak gülünç duruma düştü.

Mustafa Hüsnü Bozkurt kimdir

Mustafa Hüsnü Bozkurt, 27 Aralık 1950'de Çanakkale'nin  Ezine ilçesinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi. Ankara GATA'da Kulak Burun Boğaz dalında uzmanlığını aldı. Konya Asker Hastanesi'nde KBB Uzmanı olarak görev yaptı. SSK Konya Hastanesi Başhekimliği görevini yürüttü. Özel bir hastanede KBB uzmanı ve başhekim olarak çalıştı. Mustafa Hüsnü Bozkurt evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@