Narkozun etkisiyle abdest alan 80 yaşındaki amcanın görüntüsüne büyük ilgi!

İstanbul’da 80 yaşındaki bir amcanın, ameliyat sonrası narkozun etkisiyle abdest aldığı anların görüntüsü sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük ilgi topladı.

GÜNDEM 28.06.2020, 16:52 Sinem Ramazanoğlu
Narkozun etkisiyle abdest alan 80 yaşındaki amcanın görüntüsüne büyük ilgi!

İstanbul’da bir hastanede ameliyat olan 80 yaşındaki amcanın, narkozun etkisiyle abdest aldığı anların görüntüsü sosyal medyada paylaşıldı. Video kısa süre içinde büyük beğeni topladı.

Narkozun etkisiyle abdest aldı

banner32
İstanbul’da bir hastanede genel anestezi ile ameliyat olan 80 yaşındaki Mehmet Coşkun sosyal medyanın gündemine oturdu. Narkozun etkisiyle abdest aldığı anların görüntüsü büyük ilgi gördü. Coşkun’un narkozun etkisinden uyanmaya çalıştığı anlarda, ellerini, yüzünü ve kollarını yıkama hareketlerini yaptığı görüldü. Kolunda serum takılı olmasına rağmen, abdestin tüm gerekliliklerini yerine getiren amcanın bu görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. 80 yaşındaki Mehmet Coşkun’un bu videosu büyük beğeni topladı.

Sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük ilgi

80 yaşındaki Mehmet Coşkun’un narkozun etkisiyle abdest aldığı anlar, yakınları tarafından cep telefonu kamerasına kaydedildi. Ortaya çıkan sevimli görüntüleri sosyal medyadan paylaşan aile fertlerinin paylaşımı çok kısa sürede büyük ilgi gördü. 80 yaşındaki amcanın videosunun altına bir çok güzel yorumlar geldi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@