Otel odasındaki korkunç cinayetin detayları ortaya çıktı

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde kordon boyunda bulunan bir otelde bir kadın ve bir de erkek cesedi bulunmuştu. Polis ekiplerinin yaptığı araştırmalara göre 2 kişinin ölümünün intihar olduğu ortaya çıktı.

GÜNDEM 05.01.2020, 14:03 Sema Topbaş
Otel odasındaki korkunç cinayetin detayları ortaya çıktı

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde kordon boyunda bulunan bir otelde bir kadın ve bir de erkek cesedi bulunmuştu. Polis ekiplerinin yaptığı araştırmalara göre 2 kişinin ölümünün intihar olduğu ortaya çıktı. İstanbul’un Büyükçekmece ilçesindeki kordon boyunda bulunan bir otelde, otel çalışanlarının odaya girdiğinde 2 ceset ile karşılaşmıştı. Olayın haber verilmesi sonrasında emniyet mensupları olay yerine gelip incelemelerde bulundu. Yapılan incelemelerde ise 2 kişinin ölümünün intihar vakası olduğu ortaya çıktı.

Otel Çalışanları Buldu

banner32
İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinin Fatih Mahallesi Kordon Boyu Caddesi üzerinde bulunan bir otelin 110 numaralı odasında kalmakta olan 34 yaşındaki Osman Turhan ve 20 yaşında olan Gülnihal Kurum’a bir süre boyunca ulaşılamadı. Otel çalışanlarının da bu iki kişiye ulaşamaması sonrasında durumdan şüphelenilmeye başlandı ve son çareyi odaya girmekte buldular. Bir süre daha beklenildikten sonra ise otel çalışanları odaya girdi ve o anda büyük bir şok yaşadılar. Odaya giren çalışanlar Osman Turhan ve Gülnihal Kurum’un cansız bedenleri ile karşı karşıya kaldılar.

Silah ve Boş Kovanlar Bulundu

Cesetleri gören otel çalışanları hemen urumu polis ekiplerine bildirdi. Olayın ihbarının ardından polis ekipleri hemen otel çevresini kapattı ve güvenlik önlemleri aldı. Sağlık ekipleri de olay yerine geldi ve 2 kişinin hayatını kaybettiğini ekiplere bildirdi. Daha sonra ise olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı incelemelerde odada bir silah ve 2 boş kovan bulundu. 2 kişinin ölümünün ise intihar olduğu ortaya çıktı.  

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@