Pınar Gültekin cinayetini ortaya çıkaran önemli detay!

Pınar Gültekin’in ölümü üzerine olayı ortaya çıkaran detayda ölümünden önce katili olan eski sevgilisini sosyal medyadan engellediği ortaya çıktı.

GÜNDEM 22.07.2020, 13:03 22.07.2020, 13:25 Kübra Ercanaslan
Pınar Gültekin cinayetini ortaya çıkaran önemli detay!

Pınar Gültekin’in ölümü üzerine olayı ortaya çıkaran detayda ölümünden önce katili olan eski sevgilisini sosyal medyadan engellediği ortaya çıktı. Muğla’da eski sevgilisi Cemal Metin Avcı tarafından vahşice bir varilin içine atılıp üzerine beton dökülerek öldürülen Pınar Gültekin’in 16 Temmuz’da olaydan önce katili Cemal Metin Avcı’yı engellemesi emniyetin dikkatini çekerek bu isim üzerinde yoğunlaştırdı ve cinayeti çözdü.

Pınar Gültekin’in Katil Zanlısını Sosyal Medya Ele Verdi

Muğla’da öldürülerek cesedi bir varile konularak üzerine beton dökülüp vahşice katledilen 27 yaşındaki Pınar Gültekin’in ölümünün ardından yapılan araştırmada 16 Temmuz olay günü katili Cemal Metin Avcı'yı sosyal medyadan engellediği ortaya çıktı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencisi Pınar Gültekin’in vahşice öldürülmesindeki detaylar açığa çıkmaya devam ediyor. Bar işletmecisi Cemal Metin Avcı tarafından önce darp edilen ve bayıldıktan sonra üzerine beton dökülüp yakılan genç kızın cansız bedeni ormanlık bir alanda bulunmuş ve tüm Türkiye yasa boğulmuştu. 

banner32
Pınar Gültekin

Sosyal Medya Detayları Ele Verdi

Jandarma ve Emniyet Asayiş müdürlüğünün yönlendirmesi üzerine kurulan ekip, Pınar Gültekin’in sosyal medya hesabını inceledi. Özel ekip tarafından incelenen olayın üzerine Gültekin’in 16 Temmuz’da katili Cemal Metin Avcı’yı engellediği görüldü.

Asayiş Ekipleri

Akaryakıt İstasyonundan Aldığı Benzinin Gizemi Çözüldü

Jandarma ve Emniyet Asayiş Şube müdürlüğü ekipleri tarafından aldığı bilgileri doğrultusunda yakınlarından da almış oldukları bilgi ile Cemal Metin Avcı için incelemelerde bulunan Asayiş ekiplerinin katil Avcı üzerindeki şüpheleri açığa çıktı. Zanlının sorgusundaki ifadesinde16 Temmuz’da Pınar Gültekin’in katili neden sosyal medyadan engellediği yanıt bulurken Avcı'nın akaryakıt istasyonundan pet şişe ile benzin aldığına dair görüntülerin ortaya çıkması cinayeti aydınlattı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@