Polise senin ederin kaç para diyen Yarbay hakkında yeni gelişme

Geride bıraktığımız hafta kaydedilen görüntülerde trafikte kendisini durduran polis memurlarına hakaret eden ve ağzına geleni söyleyen Yarbay hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

GÜNDEM 08.04.2020, 11:50 Sema Topbaş
Polise senin ederin kaç para diyen Yarbay hakkında yeni gelişme

Geride bıraktığımız hafta kaydedilen görüntülerde trafikte kendisini durduran polis memurlarına hakaret eden ve ağzına geleni söyleyen Yarbay hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Okmeydanı’nda yer alan pandemi hastanesinde görev yaptığı öğrenilen Yarbay hakkında polis memurları suç duyurusunda bulundu.

‘Aramızda Kaç Gömlek Var?’

banner32
Olay, 31 Mart akşamı Bursa Karacabey ilçesinde yer alan gişelerde meydana geldi. Balıkesir istikametinden gelen bir aracı durduran ve kimlik kontrolü yapılarak nereye gittiği sorulan araç içindeki kişilerden İstanbul Okmeydanı Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapmakta olan pandemi doktoru Yarbay’ın kendisini durduran polis memurlarına, aramızda kaç gömlek var, ederin kaç para şeklinde ifadeler kullanarak hakaret etti.

Polis Memurları Suç Duyurusunda Bulundu

Hürriyet’in haberine göre, polis memurları görevleri başındayken kendileriyle tartışan ve hakaretler savuran kişiye suç duyurusunda bulundu. Tabip Yarbay olduğu belirlenen kişinin İstanbul’da bir hastanede görev yaptığı belirlenirken Bursa Valiliği’nden gelen açıklamada ise polise görevi başındayken mukavemet eden şahıs hakkında suç duyurusunda bulunulduğu ve söz konusu şahıs hakkında soruşturma açıldığı belirtildi.

‘Senin Ederin Kaç Para?’

Bursa Karacabey ilçesinde yer alan otoyol gişesinde gece saat 21.00 sularında gişelerde kurulan kontrol noktasında polis ekipleri tarafından durdurulan araç içinde yer alan M.M isimli şahıs kendisini durduran polis memurlarına öfkelenerek polis memurlarıyla tartışmaya başladı. Polis memurları ve M.M arasındaki tartışmanın büyümesi üzerine M.M isimli şahıs kendisinin Yarbay olduğunu söyleyerek polis memurlarına bağırmamalarını kendisinin yanında seslerini çıkartmamalarını söylemeye başladı. Polis memurlarına, ederin kaç para, aramızda kaç gömlek var, maaşın kaç para şeklinde sözlerle hakaretler savurmaya başladı. Yaşanan olayın ardından Tabip Yarbay olduğu öğrenilen M.M hakkında soruşturma başlatıldı.
 

Yorumlar (1)
hasan 4 ay önce
adamlik rutbeyle maasla kiyaslaniyorsa sen o rutbeyide maasida haketmiyorsun ordunun ve ulkenin yuzkarasisin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@