Rejim güçleri saldırısı sonrası 1 Şehidimiz var

Rejim güçlerinin İdlib'de attığı bomba sonucu Tank. Söz. Er Mecit Demir Şehid edildi

GÜNDEM 22.02.2020, 17:06 22.02.2020, 17:51 Sinan Kılıç
Rejim güçleri saldırısı sonrası 1 Şehidimiz var

Rejim güçlerinin İdlib'de attığı bomba sonucu Tank. Söz. Er Mecit Demir Şehid edildi. Gaziantep valiliği tarafından yapılan açıklama yapıldı

BİR ASKERİMİZ MALESEF ŞEHİT

mecit demir şehit  2

Valiliğin yaptığı açıklamada ;

"Suriyenin İdlib bölgesinde atılan bomba sonucu hemşehrimiz Tank. Söz. Er. Mecit Demir şehit olmuştur. Şehidimize Allahtan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun"

Rejim Güçlerinin Bombalı Saldırısında Şehit Oldu

Gaziantep Valiliği konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Suriye'nin Kuzeyinde yer alan İdlib bölgesinde rejim güçleri tarafından gerçekleştirilen hain saldırıda Tank. Söz. Er Mecit Demir'in şehit olduğunu ve şehide Allahtan rahmet yakınlarına ve Türk Milletine baş sağlığı dilendiği belirtildi.

Şehit Ailesi Gözyaşlarına Boğuldu

mecit demir

İdlib'de şehit düşen askerimizin acı haberi annesi Nisa Karataş ve 11 kardeşi gözyaşlarına boğulurken şehidimizin Şehitkamil ilçesine bağlı olan Yeni Mahalle'de yer alan evine taziye çadırı kuruldu. Şehit Mecit Demir2in acı haberini alan yakınları ise baş sağlığı için şehidimizin aile evine akın etti. Şehidimizin cenazesinin yarın Gaziantep'te düzenlenecek olan cenaze töreni sonrasında defnedileceği öğrenildi.

Yorumlar (0)