Sibel Ünli’nin ailesi intiharın parasızlıktan gerçekleştiği haberlerini yalanladı

Sosyal medya hesabından yemek kartında 1 lira 40 kuruş kaldığını yazan ve sonra da intihar eden Sibel Ünli’nin cesedi Samatya Sahili’nde bulunmuştu. Olayla ilgili açıklama yapan durumun parasızlıkla ilgisi olmadığını iddia etti.

Sibel Ünli’nin ailesi intiharın parasızlıktan gerçekleştiği haberlerini yalanladı

Sosyal medya hesabından yemek kartında 1 lira 40 kuruş kaldığını yazan ve sonra da intihar eden Sibel Ünli’nin cesedi Samatya Sahili’nde bulunmuştu. Olayla ilgili açıklama yapan durumun parasızlıkla ilgisi olmadığını iddia etti. Sosyal medya hesabından yemek kartında 1 lira 40 kuruş kaldığını ve gidecek bir yeri de olmadığını yazan üniversite öğrencisi Sibel Ünli, daha sonra intihar etmiş ve cesedi Samatya Sahili’nde bulunmuştu. Yürekleri yakan olay sonrasında genç kızın ailesi bir basın açıklaması yaptı ve gündemin tam tersi açıklamalar yaparak durumlarının kötü olmadığını ve parasızlık yüzünden intihar ettiği haberlerinin yalan olduğunu iddia etti.

Aylık Gelirimiz 10 Bini Buluyor

Güngören Köyiçi’nde bulunan Batmanlılar Derneği’nde genç kızın ailesi taziyeleri kabul etti. çıkan iddialara yanıt vermek için bir basın açıklaması yapmak zorunda kaldıklarını belirten genç kızın babası Zeki Ünli, söylenilen her şeyin yalan olduğunu iddia etti. Kendilerinin Muş’ta, Bursa’da ve İstanbul’da evlerinin olduğunu belirten Ünli, aylık gelirlerinin 10 bin lirayı bulduğunu söyledi. ortaya çıkan söylentilerin yalan olduğunu da söyleyen Ünli, ailenin acısının olduğunu ve bu söylemlerin yakışık almadığını ifade etti.

Devleti Kötülemek İçin Yapıyorlar

Gazetecilerin açıkça olayın parasızlıktan mı yaşandığını sorusuna cevap veren baba Zeki Ünli, kendilerinin bir sıkıntısının olmadığını ve devletin yardım edip burs verdiğini söyledi. Ortaya çıkan söylemlerin ise devleti kötülemek için yapıldığını sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@