Sıcak su leğenine düşen bebek kahvaltı sofrasında fenalaşarak can verdi

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde annesinin bulaşık yıkamak için hazırladığı sıcak su leğeninin içine düşen bebek, ertesi gün kahvaltı sofrasında fenalaşarak can verdi.

GÜNDEM 15.01.2020, 20:00 Sema Topbaş
Sıcak su leğenine düşen bebek kahvaltı sofrasında fenalaşarak can verdi

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde annesinin bulaşık yıkamak için hazırladığı sıcak su leğeninin içine düşen bebek, ertesi gün kahvaltı sofrasında fenalaşarak can verdi. Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde 2,5 yaşında olan bir kız çocuğu, annesinin bulaşık için hazırladığı sıcak su leğenine düştü ve ertesi gün fenalaşarak hayatını kaybetti.

Annesi Mutfaktayken Sıcak Su Leğenine Düştü

banner32
Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı olan Yeşilyurt Köyü’nde ikamet eden 36 yaşındaki Gönül Uçar, sobanın üzerinde kaynayan sıcak suyu bulaşıkları yıkamak için leğenin içine döktü. Daha sonra ise kısa süreliğine mutfağa gitti. Fakat o esnada odada bulunan 2,5 yaşındaki bebeği dengesini kaybetti ve sıcak suyun içine düştü. O sırada ise odaya gelen Gönül Uçar, bebeğini sıcak su leğeninin içerisinde görünce hemen çıkarttı ve üzerini kuruladı. Bebeğinde herhangi bir sorun olmadığını düşünen Uçar, bebeğin tedavisini yaptıktan sonra işini yapmaya devam etti.

Kahvaltı Sofrasında Fenalaştı

Olayın ardından ertesi gün aile tam da kahvaltı yaptığı sırada küçük çocuk bir anda fenalaşmaya başladı. Çok korkan aile hemen durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, küçük çocuğun ilk müdahalesini yaptı ve ardından Alaplı Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Buradan ise Ereğli Devlet Hastanesi’ne götürülse de yapılan müdahale sonrasında İstanbul’a sevk edildi. Fakat küçük çocuk yapılan her müdahaleye karşın hayatını kaybetti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@