Sinema, tiyatro ve gösteri merkezlerinin açılış tarihi ne zaman?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan kabine toplantısında sinema, tiyatro ve gösteri merkezlerinin hizmete gireceği tarihte kararlaştırıldı. Detaylar haberimizde...

GÜNDEM 09.06.2020, 20:56 09.06.2020, 22:53 Şener Koştu
Sinema, tiyatro ve gösteri merkezlerinin açılış tarihi ne zaman?

banner32
Bugün saat 15.00'te başlayan Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nda yeni tip koronavirüsle mücadele kapsamında uygulanan kısıtlamalara yönelik çok önemli kararlar alındı. 1 Haziran tarihi itibariyle başlayan normalleşme sürecinde bugün alınan kararlarla birlikte yeni adımlar atıldı. O adımlardan birisi de yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan sinema, tiyatro ve gösteri merkezlerinin açılış tarihi oldu. 

Sinema, Tiyatro ve Gösteri Merkezleri Ne Zaman Açılacak

Kabine toplantısının ardından normalleşme süreci ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşların merakla beklediği sinema, tiyatro ve gösteri merkezlerinin açılış tarihini de açıkladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamada sinema, tiyatro ve gösteri merkezlerinin 1 Temmuz tarihinden itibaren belirlenen kurallar kapsamında hizmet verebileceği bilgisine yer verildi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@