Tabancasını temizleyen genç kazayla kendisini ve annesini vurdu

Kırıkkale'de yaşanan olayda evinde tabancasını temizleyen genç, kazayla kendisini ve annesini vurdu. Anne ve oğul, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

GÜNDEM 05.07.2020, 23:37 Şener Koştu
Tabancasını temizleyen genç kazayla kendisini ve annesini vurdu

Kırıkkale'de evinde tabancasını temizlemek isteyen genç, tabancasını temizlediği esnada tabanca kazayla ateş aldı. Tabancadan çıkan mermiler kendisine ve annesine isabet etti. Yaralanan anne ve genç, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. 

Bacaklarından Yaralandılar

banner32
Kırıkkale'nin Selim Özer Mahallesi'ndeki 2249. Sokak'ta yaşanan olayda 27 yaşındaki M.K., ruhsatsız olan tabancasını evinde temizlemek istedi. Odada tabancayı temizlediği esnada kazayla ateş alan tabancadan çıkan mermiler hem kendisine, hem de annesi D.K.'nın sağ ve sol bacağına isabet etti. Evde gelen silah sesleri üzerine komşular tarafından polis ekiplerine ihbarda bulunuldu.Olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Tedavi Altına Alındılar

İlk müdahaleleri olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan anne ve oğul, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alındılar. Anne ve oğulun tedavileri sürerken, olay ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.   

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@