Tekirdağ’da Korkunç Olay! Arkadaşını öldüren zanlı polisleri görünce intihar ederek canına kıydı

Tekirdağ’da arkadaşıyla henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü tartıştığı arkadaşını öldüren 21 yaşındaki Mikail K., ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerini görünce kendisini de defalarca bıçakladı ve hayatını kaybetti.

GÜNDEM 14.04.2020, 16:36 Sema Topbaş
Tekirdağ’da Korkunç Olay! Arkadaşını öldüren zanlı polisleri görünce intihar ederek canına kıydı

Tekirdağ’da arkadaşıyla henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü tartıştığı arkadaşını öldüren 21 yaşındaki Mikail K., ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerini görünce kendisini de defalarca bıçakladı ve hayatını kaybetti. Tekirdağ’da bir otelde kalan 21 yaşındaki Mikail K., kendisini ziyarete gelen 21 yaşındaki arkadaşı Fırat Gültaş ile oturmaya başladı ve bir süre sonra alkol aldılar. Ancak ikili arasında henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü bir tartışma çıktı ve tartışma kavgaya dönüştü.

Otel Yetkilileri Polise Haber Verdi

banner32
İkili arasında çıkan kavga giderek büyüyünce Mikail K., eline geçirdiği bıçak ile arkadaşı Fırat Gültaş’ı çeşitli yerlerinden bıçakladı. Aldığı bıçak darbeleri sonrasında Mikail K.’den kaçmak isteyen Fırat Gültaş asansöre binmek istedi. Ancak onun peşinden koşan Mikail K., burada da arkadaşına bıçakla saldırdı ve Fırat Gültaş kanlar içerisinde yere yığıldı. Olayı gören otel yetkilileri ise durumu hemen polis ekiplerine bildirdi.

Polisleri Görünce İntihar Etti

Alınan ihbar sonrasında ise olay yerine çok sayıda polis ekipleri ve sağlık ekipleri intikal etti. Olay yerinde polis ekipleri çevre güvenliği alırken, Mikail K., polis ekiplerini görünce teslim olmadı ve elindeki bıçakla kendisini bıçaklayarak intihar etti. Bıçağı defalarca kendisine saplayan Mikail K.’ya ise polis ekipleri müdahale etti ve bıçağı elinden aldı. Sağlık ekipleri ise Fırat Gültaş’a müdahale etmeye gittiğinde talihsiz gencin hayatını kaybettiğini tespit etti. Ağır yaralı olarak Tekirdağ Devlet Hastanesi’ne getirilen Mikail K.’de yapılan tüm müdahalelere karşın hayatını kaybetti.   Olay esnasında orada olan A.B ve E.K'da ifadeleri alınmak üzere gözlatına alındı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@