Trafik magandası üniversiteli genci öldürmeye teşebbüs etti

İstanbul trafiğinde yaşanan korkunç maganda dehşeti, trafikte ne kadar güvende olduğumuzu bir kez daha sorgulamamıza neden oldu.

GÜNDEM 30.10.2019, 17:00 30.10.2019, 17:09 Şener Koştu
Trafik magandası üniversiteli genci öldürmeye teşebbüs etti

Megakent İstanbul’da trafik magandası, aracını yavaş gittiğini iddia ettiği üniversiteli gencin önüne kırdıktan sonra üniversiteli genci tehdit etmeye başladı. Hırsını alamayan trafik magandası, son olarak üniversiteli gencin aracına defalarca çarparak araca hasar verdi.

İstanbul Trafiği Dehşeti Yaşadı

İstanbul trafiğinde yaşanan korkunç olay, trafikteki herkesi şoka soktu. Üniversiteli genç Halil Köprülü, trafikte kurallara uygun bir şekilde aracıyla seyir halinde iken kimliği belirsiz bir maganda tarafından aracı sıkıştırıldı. Hırsını alamayan maganda, aracını üniversiteli gencin aracının önüne kırdıktan sonra aracından inerek üniversiteli gencin aracını tekmelemeye ve yumruklamaya başladı. Bir anda ne olduğunu anlayamayan ve panikleyen üniversiteli genç, uzaklaşmaya başlasa da trafik magandası genci takip ederek bu seferde gencin aracına defalarca çarptı.  

Polis Merkezine Gitti

Magandanın kaçmasından sonra bir polis merkezine giden üniverisiteli genç, başına gelenler hakkında şu ifadeyi verdi:

“Trafik magandası aracını çok hızlı kullanıyordu. Önce korna çalarak hızlı gitmemi istedi. Daha sonrada sağıma geçerek niçin hızlı gitmediğimi sordu. Ben de işaret yoluyla trafik olduğunu anlatmaya çalıştım. Maganda yaptığım işaretleri yanlış anladı herhalde. Sarhoş olup olmadığı ile ilgili bir fikrim yoktur. Aracıma kasıtlı bir şekilde beş defa çarptı. Beni kasten öldürmeye teşebbüs etti. Trafikte bulunanların da yaşamını tehlikeye attı. Trafik magandasının saldırılarından aracımın tüm kapılarını kilitleyerek kendimi korudum. Ancak aracımda maddi hasar oluştu. Aracımın neredeyse her noktasında çarpma izleri var.”

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@