Türbanlı genç kızın spor videosunu yayınlaması tepki topladı

Türkiye’de de etkili olmaya devam eden yeni tip koronavirüs sebebiyle birçok kişi sosyal medya hesaplarında daha aktif yer almaya başladı. Türbanlı bir Fizyoterapist adayı olan Duygu Akın ismindeki genç bir kızın evinde yaptığı spora dar anlar videoyu sosyal medya hesabında paylaşması tartışma yarattı.

GÜNDEM 07.04.2020, 23:48 07.04.2020, 23:50 Sema Topbaş
Türbanlı genç kızın spor videosunu yayınlaması tepki topladı

Türkiye’de de etkili olmaya devam eden yeni tip koronavirüs sebebiyle birçok kişi sosyal medya hesaplarında daha aktif yer almaya başladı. Türbanlı bir Fizyoterapist adayı olan Duygu Akın ismindeki genç bir kızın evinde yaptığı spora dar anlar videoyu sosyal medya hesabında paylaşması tartışma yarattı. Evindeki spor anlarını videoya çeken ve sosyal medya hesabından paylaşan genç kız söz konusu video sebebiyle kullanıcılardan tepki aldı.

Yayınladığı Spor Videosu Sebebiyle Tepki Topladı

banner32
Bilindiği gibi yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle yetkililer sık sık mecburiyeti olmayan kişilerin mümkün olduğunca evlerinde kalması gerektiğini söylüyor. Birçok vatandaş bu süreçte sağlık için evde kalmaya özen gösterirken evde kendilerine bazı aktiviteler buluyor. Evde geçirdiği süreçte spor yapmayı tercih eden Fizyoterapist adayı Duygu Akın’da zamanını farklı aktivitelerle geçirmeyi tercih edenlerden biri ancak türbanlı olan genç kızın evde yaptığı spor hareketlerini videoya kaydederek sosyal medya hesabında paylaşması birçok kişi tarafından tepki topladı. 

Tesettüre Aykırı Olduğu Yorumları Geldi

Genç kızın evinde yapığı bazı spor hareketlerini amatör bir şekilde kayda alarak sosyal medya hesabında yayınlaması tartışma yarattı. Bazı sosyal medya kullanıcıları hızla yayılan söz konusu videoyla ilgili hareketlerin tesettüre uygun olmadığı yorumlarında bulundu. Bazı kullanıcılar ise herkesin tercihlerinde özgür olduğunu ve tesettürlü birinin spor harekelerini yapması ve bunu yayınlamasında herhangi bir sakınca olmadığını savundu. 
 

Yorumlar (4)
Zzzz 5 ay önce
Ne tesettürü şeytan bunlardan daha iyi bunlar için tesettür azgınlık sadece
Bita 2 ay önce
Ne alaka herkez spor yapar .
Bitila 2 ay önce
Herkes spor yapar
Dobra 5 ay önce
Allah'tan korkmaz kuldan utanmaz bunlar başka bi açıklaması olamaz.. Evde durmaktan kudurdular pc başında şova çevirdiler olayı bunlarla aynı havayı almaktan ezimet duyuyorum. Nokta

Gelişmelerden Haberdar Olun

@