Türkiye’nin kitap kurdu Atakan henüz 10 yaşında ve 5 ayda 250 kitap okuyor

Bir kitap fuarında tesadüf eseri tanışılan ve bilge tavrı ile dikkatleri üzeine çeken 10 yaşındaki Atakan 5 ayda tam 250 kitap okuyor.

Türkiye’nin kitap kurdu Atakan henüz 10 yaşında ve 5 ayda 250 kitap okuyor

Bir kitap fuarında tesadüf eseri tanışılan ve bilge tavrı ile dikkatleri üzeine çeken 10 yaşındaki Atakan 5 ayda tam 250 kitap okuyor. Atakan’ın bilge tavrı ve 10 yaşında olmasına rağmen okuduğu kitap sayısı ve tercih ettiği kitapların seviyesi herkesi oldukça şaşırttı.

5 Ayda 250 Kitap Okuyor

Görüntüleri ilk olarak Twitter’da paylaşılan Atakan ile bir kitap fuarında tesadüf eseri tanışılıyor. Küçük Atakan’ın bilge tavırları ve kitaplara olan düşkünlüğü sosyal medyada büyük ilgi gördü ve görüntüler hızla yayıldı. Bazı sosyal medya kullanıcıları bu olayın sadece bir kurgudan ibaret olduğu yorumları yaparken bazı kullanıcılar küçük çocuğun ileriye dönük büyük bir yetenek olduğu yorumlarında bulundu.

Sosyal Medyada Kitap Kurdu Atakan İçin Yapılan Bazı Yorumlar

10 YAŞINDAKİ Atakan’ın görüntüleri sosyal medyada hızla yayılırken küçük çocuğun 5 ayda 250 adet kitap okuması ve kitaplarda tercih ettiği seviye de tartışma konusu oldu. Hem bilge tavırları hem de kitaplara olan ilgisi herkesi şaşırtan Atakan için destek mesajları gelirken bazı kullanıcılar böyle bir olayın mümkün olamayacağını ve durumun tamamen kurgu olduğunu belirtti. Ancak sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölen Atakan için genel olarak olumlu yorumlar ön plana çıktı. Atakan’ın gelecekte çok iyi yerlerde olacağı yorumları yapılırken bu zekanın heba olmaması gerektiğini ve küçük çocuğun geleceği konusunda ailesine büyük sorumluluk düştüğü belirtildi.

Yorumlar (2)
ferdi 2 ay önce
MaşAllah kuzuma. yeni nesilden ümidim kalmamıştı su serpti yüreğime.
Selma 2 ay önce
Yeminle duruşu konuşması otoritesi ve cevapları tam bir kalite. Allah ım korusun gerçekten ayakta alkışlarım Atakanı. 5 ayda 250 kitap öyle kolay değil okumak. Aferin sana Atakan ????

Gelişmelerden Haberdar Olun

@