Üç Hilal’in tek başına iktidarı artık zorunluluktur diyen Bahçeli’nin sözleri çarpıtıldı mı?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin son yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düşmüş ve sosyal medyada tartışma yaratmıştı. Bahçeli’nin açıklamaları sosyal medyanın gündemine otururken MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’dan konuyla ilgili açıklama geldi.

GÜNDEM 09.05.2020, 18:24 Sema Topbaş
Üç Hilal’in tek başına iktidarı artık zorunluluktur diyen Bahçeli’nin sözleri çarpıtıldı mı?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin son yaptığı açıklamalar gündeme bomba gibi düşmüş ve sosyal medyada tartışma yaratmıştı. Bahçeli’nin açıklamaları sosyal medyanın gündemine otururken MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’dan konuyla ilgili açıklama geldi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin açıklamalarını sosyal medya hesabından paylaştı ve bu açıklamanın sosyal medyada çarpıtıldığını söyleyerek konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Devlet Bahçeli Ne Demişti?

banner32
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açıklamasında, ‘Kararsızlığın, inançsızlığın, gecikmenin ve tembelliğin başarısızlığı hazırlayan unsurlar olduğu şüphesizdir. Üç Hilal’in tek başına iktidarı artık bir zorunluluktur, ihtiyaçtır ve geleceğin lider ülke idealinin gerçekleşmesi buna bağlıdır.’ ifadelerini kullanmıştı. Devlet Bahçeli’nin bu sözleri sosyal medyanın en çok konuşulan konusu olurken bu ifadelerin ardından Cumhur İttifakı’nda sorunlar olduğu iddiaları gündeme geldi. Söz konusu iddialara yine MHP cephesinden yanıt geldi.

Devlet Bahçeli ve açıklaması

‘Hiç Kimsenin Endişesi Olmasın’

Sosyal medyada yayılan iddialara yanıt amacıyla Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ev MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin fotoğrafını paylaşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, sosyal medyada bazı yorumcuların kendi aculluklarını ve isabetsiz değerlendirmelerini sorgulamak yerine kabahati başkalarında aramaya çalıştığını, hatta kimi faturayı parti politikasına çıkarmaya çalışarak kendi kusur ve eksikliklerini ört bas etmeye çalıştıklarını ifade etti. Hiç kimsenin endişesi olmasın diyen Yalçın, ‘Cumhur İttifakı dimdik ayaktadır ve Türkiye’nin geleceğinin mimarı olacaktır’ sözlerine yer verdi.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@