Vaka sayısındaki artış hafta sonu sokağa çıkma yasağını geri getirecek mi? Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı olur mu?

Ülkemizde yeni tip koronavirüs salgınındaki artış hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasını yeniden gündeme getirdi. Yeni tip koronavirüs enfekte olan kişi sayısının son günlerde artması vatandaşları hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması olup olmayacağı yönünde meraklandırdı. Ayrıntılar haberimizde...

GÜNDEM 15.06.2020, 23:48 Şener Koştu
Vaka sayısındaki artış hafta sonu sokağa çıkma yasağını geri getirecek mi? Bu hafta sonu sokağa çıkma yasağı olur mu?

banner32
Sağlık Bakanlığı tarafından günlük olarak güncellenen Türkiye koronavirüs tablosunda son 24 saat içerisindeki vaka sayısında bir önceki güne göre azda olsa bir artış gözlendi. Son iki gündür vaka sayısının bin 500 bandının üstünde çıkması hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasını yeniden gündeme getirse de yetkililer tarafından bu konu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. 

Bu Hafta Sonu Sokağa Çıkma Kıstlaması Olur mu?

Yeni tip koronavirüs salgınıyla ilgili alınan tedbirler haftalık olarak gerçekleştirilen kabine toplantısından sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna açıklanıyor. Son günlerde artan vaka sayısından dolayı hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının kabine toplantısında gündeme gelip gelmeyeceği ile ilgili şu an net bir bilgi bulunmuyor.    

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@