Pazartesi , Temmuz 23 2018

Gurbetçi Aile Dönüş Yolunda Kaza Yaptı! Aileden Geriye Kimse Kalmadı!


Türkiye’ye 3 haftalık izin için gelen Almanya’da yaşayan 6 kişilik gurbetçi aile dönüş yolunda kaza yaptı. Feci kazada, 6 kişilik aile yok oldu. 

Kocaeli’nin Gebze İlçesi’nde, gece saatlerinde meydana gelen kazada TIR dehşet saçtı. TIR sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybederek karşı şeride geçti, 1 minibüs ile 2 otomobile çarptı. Feci kazada, Almanya’dan Türkiye’ye tatil için gelen 6 kişilik Erdoğan ailesinin tamamı hayatını kaybetti. Gurbetçilerin Almanya’ya dönüş yolunda oldukları öğrenilirken, cenazeleri Gaziantep’e götürüldü. 

6 KİŞİLİK AİLE YOK OLDU
Gebze’de TEM yolunda dün akşam saatlerinde meydana gelen kazada, Ankara yönüne giden 33 F 4537 plakalı TIR sürücüsü direksiyon hakimiyetini kaybederek karşı şeride geçti. Bu sırada seyir halinde olan UHMY63 Almanya plakalı minibüse ve daha sonra da 34 MGY 4537 plakalı otomobile çarpan TIR, son olarak BL97566 İsveç plakalı otomobile çarptı. Almanya’dan izin için Türkiye’ye gelen 6 kişilik ailenin bulunduğu minibüste bulunanların tamamı hayatını kaybetti. 35 yaşındaki Adnan, 35 yaşındaki eşi Fatma ile çocukları 10 yaşındaki Melisa, 8 yaşındaki Müslüm, 5 yaşındaki Yakup ve 6 aylık Yusuf Erdoğan’ın cenazeleri memleketleri Gaziantep’e götürüldü. Feci kazada 3 kişi de yaralandı. 

 

About

Check Also

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinde Dehşet Anları!

Sağlık personellerine şiddetin ardı arkası kesilmiyor. Dün gece de Şanlıurfa Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir