Salı , Ağustos 7 2018

Güvenlik Görevlisinin Katili Seri Katil Çıktı! Daha Önce Kardeşi Dahil 7 Kişiyi Öldürmüş


Kayseri’de 5 gün önce öldürülen güvenlik görevlisinin katil zanlısı Hamdi Kayapınar yakalandı. Katil zanlısının 39 yaşında olduğu ve daha önce kardeşi dahil 7 kişiyi öldürdüğü ortaya çıktı.

Kayseri’de 5 gün önce çalıştığı villanın güvenlik noktasında silahlı saldırıya uğrayan güvenlik görevlisi 47 yaşındaki Sami Yılmaz Hayatını kaybetmişti.  Sami Yılmaz’ın katil zanlısı olarak daha önce kardeşinin de aralarında bulunduğu 7 kişiyi öldürdüğü öne sürülen 2017 yılının Şubat ayında da cezaevinden tahliye edilen 39 yaşındaki Avcı lakaplı katil zanlısı Hamdi Kayapınar yakalandı. Polis tarafından gözaltına alınan katil zanlısının güvenlik görevlisinin silahını çok beğendiği için öldürdüğünü söylediği öğrenildi.

GÜVENLİK KAMERASI KAYITLARI İNCELENDİ

Kayseri’nin Merkez Melikgazi ilçesi Erenköy Mahallesi komando Caddesi üzerinde bir iş adamına ait villada güvenlik görevlisi olarak çalışan Sami Yılmaz, Çalıştığın videonun güvenlik noktasında 2 ağustos günü akşam saatlerinde silahlı saldırıya uğrayarak Hayatını kaybetmişti.  Cinayet Büro Amirliği ekipleri olayın ardından şüphelinin yakalanması için özel bir ekip kurdu. Kurulan bu özel Ekip tam 950 saatlik Mobese ve güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. Yapılan inceleme sonunda şüphelinin Hamdi Kayapınar olduğu belirlendi.

SİLAHINI BEĞENDİĞİ İÇİN ÖLDÜRMÜŞ

Gözaltına alınan Hamdi Kayapınar’ın daha önce 7 kişiyi öldürdüğü ve öldürdüğü kişiler arasında kardeşinin de olduğu ortaya çıktı. 2017’nin Şubat ayında cezaevinden tahliye olan Kayapınar,  emniyete yapılan ilk sorgusunda cinayeti güvenlik görevlisinin silahını beğendiği için istediğini söyledi. Ayrıca şüphelinin evinde yapılan aramada güvenlik görevlisinden gasp ettiği tabanca, olayda kullanılan tüfek, kar maskesi ve Eldiven de bulundu.

About admin

Check Also

Pembe Panter Ayşe’nin Kimliği Belli Oldu

Adana’da sosyal medya üzerinden fuhuş pazarlığı yapan ve anlaştığı kişilerle iddiaya göre gecelik 3 bin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir