Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Abdullah Kiğılı'yı Kovdu mu? - Aziz Yıldırım ile Abdullah Kiğılı'nın Arası Neden Bozuldu?

Fenerbahçe'de taşlar yerine bir türlü oturmuyor. Şimdi de Aziz Yıldırım ile Abdullah Kiğılı arasındaki kriz ortaya çıktı. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Abdullah Kiğılı'yı Kovdu mu? - Aziz Yıldırım ile Abdullah Kiğılı'nın Arası Neden Bozuldu?

Haber albümü için resme tıklayın

Fe­ner­bah­çe­’nin yö­ne­tim ka­na­dın­da geç­ti­ği­miz gün­ler­de çar­pı­cı bir ge­liş­me ya­şan­mış­tı. Baş­kan Aziz Yıl­dı­rı­m’­ın Fe­ne­ri­um Ge­nel Mü­dü­rü Aydın Kir­ma­n’­ı gö­rev­den al­ma­sı­nın ar­dın­dan kulüp yö­ne­ti­minde ma­ğa­za­lar­dan so­rum­lu ida­re­ci olarak görev yapan Sa­yın Ab­dul­lah Ki­ğı­lı ile Baş­ka­n’­ın ara­sı­na ka­ra ke­di gir­miş­ti.

Da­ha da öte­si Ki­ğı­lı ya­zı­lı bir açık­la­may­la Fe­ne­ri­um’­la olan iliş­ki­si­ni kes­ti­ği­ni açık­la­mış­tı. An­cak ay­nı açık­la­ma­da Kiğılı, yıl­lar­dır yü­rüt­tü­ğü yö­ne­ti­ci­lik gö­re­vi­ni sür­dü­re­ce­ği­ni al­tı­nı özel­lik­le çi­ze­rek be­lirt­miş­ti. Ki­ğı­lı­’nın bu açık­la­ma­sı­na kar­şın di­ğer yö­ne­ti­ci­lerden ya da Sa­yın Aziz Yıl­dı­rı­m’­dan herhangi bir açıklama gelmemesi dikkat çekmişti.

'BENİ HİÇE SAYDIN'

Ön­ce­ki gün ise med­ya­ya yan­sı­yan bir ha­ber ku­lis­le­re bom­ba gi­bi düş­tü. Ha­ber­de, da­ha ön­ce yö­ne­tim ku­ru­lun­da­ki gö­re­vi­ni sür­dür­dü­ğü­nü açıkla­ma­sı­na rağ­men Ab­dul­lah Ki­ğı­lı­’nın is­ti­fa et­ti­ği id­di­a edi­li­yor­du.

An­cak be­nim ku­la­ğı­ma ge­len bil­gi­le­re gö­re Ab­dul­lah Be­y’­in ay­rı­lı­ğı­nı ‘istifa­’ ola­rak ta­nım­la­mak ol­duk­ça zor. İs­ter­se­niz ben öğ­ren­dik­le­ri­mi söy­le­ye­yim, bu­nun ka­ra­rı­nı siz ve­rin. Kir­ma­n’­ın gö­re­vin­den az­le­dil­me­si ve Ki­ğı­lı­’nın Fe­ne­ri­um’­la ili­şi­ği­ni ke­s­me­si­nin ar­dın­dan or­ta­lık ön­ce ses­siz­li­ğe bü­rün­dü. Ki­ğı­lı yö­ne­tim top­lan­tı­la­rına ka­tıl­ma­dı.

Son­ra­sın­da ise Aziz Yıl­dı­rım ile ip­le­ri ko­pa­ran bir te­le­fon ko­nuş­ma­sı yap­tı. Bu gö­rüş­me­de Ki­ğı­lı, Yıl­dı­rı­m’­a “Em­rim­de­ki bir ça­lı­şa­nı na­sıl ko­var­sın. Böy­le ya­pa­rak beni hi­çe say­dı­n” di­ye­ si­tem et­ti. Fa­kat Yıl­dı­rım hiç de bek­le­me­di­ği bir ya­nıt ve­re­rek “O za­man se­ni de ko­vu­yo­rum Ab­dul­la­h” dedi ve tüm köprüle­ri at­tı.

01 Eyl 2014 - 11:30 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Canlı Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Canlı Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Canlı Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Canlı Haber değil haberi geçen ajanstır.
Anket Kanal İstanbul Yapılmalı Mı ?