İstanbul Elektrik Kesintisi 15 Temmuz 2016 Cuma (BEDAŞ - AYEDAŞ Elektrik Arıza Sorgulama)

İstanbul elektrik kesintisi sorgula. 15 Temmuz Cuma İstanbul da bazı bölgelere elektrik verilemeyecek. BEDAŞ, AYEDAŞ elektrik kesintisi sorgulama ve arıza sorgula. Sancaktepe, Kadıköy, Esenler elektrikler ne zaman gelecek? İşte detaylar.

BEDAŞ, 15 Temmuz 2016 Cuma İstanbul da elektrik verilemeyecek ola ve elektrik kesintisi yapılacak olan mahalle, cadde ve sokakları tüketicilere duyurdu. Peki elektrik çalışmaları saat kaça kadar devam edecek? Elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ ve AYEDAŞ elektrik arıza sorgulama ve elektrik kesintileri ile ilgili detaylar ve hangi ilçelerde elektrik verilemeyecek detayları haberimizde.

BEDAŞ (Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.) tarafından yapılan açıklamaya göre İstanbul da bir çok ilçe ve mahalleye elektrik verilemeyecek ve elektrik kesintisi yaşanacak. İstanbul elektrik kesintisi, Bedaş ve Ayedaş elektrik sorgulama, hangi ilçelerde elektrik kesintisi var, elektrikler ne zaman gelecek ve İstanbul genelinde yaşanan tüm elektrik kesintileri ve detayları haberimizde.

BEDAŞ ARIZA TELEFON NUMARASI ALO 186

BEDAŞ ALO 186 İletişim hattı ile 7 gün 24 saat Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. ulaşarak Elektrik ile ilgili yaşamış olduğunuz elektrik kesinti, arıza bildirimi, kaçak ihbar, sokak aydınlatma, borç sorgulama, fatura itiraz, borç sorgulama, sayaç değişikliği, kesme ve açma talebi, mühürleme talebi, öneri ve şikayetlerinize kısa südre cevap vererek hizmet etmektedir.  

BEDAŞ Elektrik Kesintisi Öğrenmek için;

http://www.bedas.com.tr/tr/#kesintiPlanli

AYEDAŞ Elektrik Kesintisi Öğrenmek için;

https://www.ayedas.com.tr/Pages/DestekVeYardim/ArizaBildirimFormu/Kesinti-Bildirim-Formu.aspx

İstanbul da 15 Temmuz 2016 Cuma günü Elektrik Kesintisi Yapılacak olan Yerler;

Anadolu Yakası;

Pendik ilçesi, Göçbeyli Mahallesi, Kardelen sokak ve civarında 09:00 - 18:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Sancaktepe ilçesi, Atatürk Mahallesi, Adi sokak, Akkuş sokak, Atatürk sokak, Ayhan sokak, Birsel sokak, Candemir sokak, Eren sokak, Eylül sokak, Sude sokak, Funda sokak, Fidan sokak, Filika sokak, Gökhan sokak, Göksel sokak, Gürkan sokak, Hakan sokak, İhtişam sokak, Portakal sokak, Selimbaba sokak, Ulaş sokak, Yüksel sokak, Çağdaş sokak, Karayemiş sokak, Arslan sokak, Alev sokak, Aysun sokak, Darılmaz sokak, Eğriçınar sokak, Emrah sokak, Göktaş sokak, Menekşe sokak, Pervane sokak, Bahadır sokak, Tevfik Fikret sokak, Zara sokak, Çelikel sokak, Esinti sokak, Tünel sokak, Demet sokak, Derepınar sokak, Saat sokak, Uysal sokak, Yeşilay sokak, öztok sokak, Ceylan sokak, Fındık sokak, Filiz sokak, Gülşen sokak, Mertel sokak, Tezcan sokak, Çınar sokak, Utku sokak, Yüce sokak, Demokrasi sokak, Aras sokak, Fener sokak ve civarında 12:00 - 13:30 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Tuzla ilçesi, Şifa Mahallesi, Gündoğan sokak, Fetih sokak ve civarında 10:00 - 14:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Tuzla ilçesi, Şifa Mahallesi, Hasret sokak, Karakaya sokak, Levent sokak, Gündoğan sokak, Ufuk sokak ve civarında 09:00 - 18:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Avrupa Yakası;

Çatalca ilçesi, ÇAKIL Mahallesi, BEŞEVLER Caddesi, CELAL İLALDI Caddesi, ÇATALCA Caddesi, ELBASAN Caddesi, ÇAKIL YOLU Caddesi, ELBASAN Mahallesi, FABRİKALAR Sokak, İNCEĞİZ CaddesiDESİ Sokak, KOOPERATİF Caddesi, DESİ Sokak, ELBASAN Caddesi, DESİ Sokak ve civarında 09:00 - 15:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Fatih ilçesi, RÜSTEMPAŞA Mahallesi, ÇİÇEK PAZARI Caddesi, TAHMİS Caddesi, YENİ CAMİİ Caddesi, YENİ CAMİ Mey., HOBYAR Mahallesi, HAMİDİYE Caddesi, HAMİDİYE TÜRBESİ Sokak, CELALBEY Sokak, BANKACILAR Sokak, VAKIF HANI Sokak ve civarında 09:00 - 15:30 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır

Beşiktaş ilçesi, KÜLTÜR Mahallesi, AHMET ADNAN SAYGUN Caddesi, ESRA Sokak, İETT BLOKLARI YOLU Sokak, SEKBANLAR Caddesi, VENÜS Sokak, YAPRAK Sokak, LEVAZIM Mahallesi, KORU Sokak, AKAT Mahallesi, SEVGİ Sokak ve civarında 09:00 - 13:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Beşiktaş ilçesi, LEVENT Mahallesi, ÇAMLIK Caddesi, PROF. AHMET KEMAL ARU Sokak ve civarında11:00 - 15:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Esenler ilçesi, TUNA Mahallesi, 668. Sokak ve civarında 09:00 - 16:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Beyoğlu ilçesi, YENİŞEHİR Mahallesi, IRMAK Caddesi, OYA Sokak, KOCATEPE Mahallesi, BÜYÜK ŞİŞHANE Sokak ve civarında 21:00 - 01:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Sarıyer  ilçesi, REŞİTPAŞA Mahallesi, İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTİNYE BAYIRI Caddesi) Küm. ve civarında 09:00 - 19:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Sarıyer ilçesi, TARABYA Mahallesi, AHİ ÇELEBİ Caddesi, ÇOBANÇEŞME Sokak, HAZİRAN 2 Sokak, HAZİRAN 1 Sokak ve civarında 09:00 - 19:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Bağcılar ilçesi, DEMİRKAPI Mahallesi, 3/A Sokak, 4/2. Sokak, İNÖNÜ Caddesi, 3. Sokak, 2. Sokak, 1. Sokak, 2/1. Sokak, ŞEHİT NEDİM DEMİR Sokak, MAHMUTBEY Mahallesi, BALCI Sokak, MENEKŞE Sokak ve civarında 08:00 - 13:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Güngören ilçesi, GÜVEN Mahallesi, BUDAK Sokak, BAYINDIR Sokak, ESKİ LONDRA ASFALTI Caddesi, KANAT Sokak, LALEZAR Sokak, TAŞLIK Sokak, YAMAÇ Sokak, CAMİ Sokak, KUMLU Sokak ve civarında 10:00 - 17:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Zeytinburnu ilçesi, MERKEZEFENDİ Mahallesi, G/75 Sokak ve civarında10:00 - 12:40 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Eyüp ilçesi, MİTHATPAŞA Mahallesi, GÖKŞİN Sokak, SELANİK Bul., ABDULHAMİT HAN Caddesi, MİMAR SİNAN Mahallesi, AYIŞIĞI Sokak, SELANİK Bul. ve civarında 09:00 - 14:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Esenler ilçesi, KAZIM KARABEKİR Mahallesi, 1031. Sokak, 1040. Sokak, 1043. Sokak, 1032. Sokak, 1022. Sokak, KAZIM KARABEKİR Caddesi, 1041. Sokak, 1042. Sokak ve civarında 06:00 - 08:30 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Sultangazi ilçesi, 50. YIL Mahallesi, 2151. Sokak, 2154. Sokak, 2155. Sokak ve civarında 08:00 - 20:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Küçükçekmece ilçesi, ATATÜRK Mahallesi, 302. Sokak ve civarında 08:00 - 12:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Güngören ilçesi, AKINCILAR Mahallesi, CAM Sokak, ÇEVİK Sokak, SIRA Sokak ve civarında 09:00 - 18:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Küçükçekmece ilçesi, KANARYA Mahallesi, ERENLER Caddesi ve civarında 09:00 - 18:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Küçükçekmece ilçesi, KANARYA Mahallesi, 1503. Sokak, ÇULLUK ÇIKMAZI Sokak, FLORYA Caddesi, 3.KARANFİL Sokak ve civarında 09:00 - 18:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Esenyurt ilçesi, KOZA Mahallesi, 1655. Sokak, ATATÜRK Bul., ESENKENT BAHÇEŞEHİR YOLU Caddesi ve civarında 23:00 - 11:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Kağıthane ilçesi, MERKEZ Mahallesi, SADABAD Caddesi, BAĞLAR Caddesi, KEMERBURGAZ Caddesi, MERMERCİLER Caddesi, ONARAN Sokak, ONARIM Sokak, İSMETPAŞA Caddesi, TERZİ ÇIKMAZI Sokak, BAHÇE Sokak, UMURLU Sokak ve civarında16:00 - 18:30 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Eyüp ilçesi, DÜĞMECİLER Mahallesi, DÜĞMECİLER Caddesi, ASUDE Sokak, CELEBOĞLU Sokak, AHMETDEDE Sokak ve civarında 09:00 - 12:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

Eyüp İlçesi, DÜĞMECİLER Mahallesi, DÜĞMECİLER Caddesi, ZERAFET Sokak, GÜRGEN Sokak, AHMETDEDE Sokak, BIÇAKÇI EYÜP Sokak ve civarında13:00 - 17:00 saatleri arasında Bakım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.

 

15 Tem 2016 - 10:40 - Magazin


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Canlı Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Canlı Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Canlı Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Canlı Haber değil haberi geçen ajanstır.
Anket Kanal İstanbul Yapılmalı Mı ?