Ehliyet Sınav Sonuçları Sorgulama Ekranı

MTSAS Ehliyet sınav sonuçlarını TC Kimlik numaranız ile sorgulayarak öğrenebileceksiniz. 70 puan barajını geçen sürücü adayları direksiyon sınavına girmeye hak kazanacaklar. İşte ehliyet sınav sonuçları...

Sürücü adayları  Ehliyet sınav sonuçlarını TC Kimlik numaraları ile sorgulayarak öğrenebilecekler.  Ehliyet sınav soruları adaylar tarafından yapılan paylaşımlar yardımıyla canlihaber.com farkıyla yayımlanmış ve tüm adaylar ortalama netlerini bu sorular aracılığıyla tespit etmişti. MEB'in sınav sorularını açıklamasının ardından 70 puan barajını geçecek adaylar direksiyon sınavına girecek.

Motorlu Taşıt Sürücü EHLİYET SINAV SONUÇLARI 

Ehliyet Sınav Sonuçları Sorgulama Ekranı

MEB daha önceki sınav sonuçlarını ortalama 10 gün içinde açıklıyordu. Sınav sorularını 24 Mart gününde yani sınavdan 2 gün sonra açıklayan MEB'in sonuçları daha fazla geciktirmeyeceği ve 30 Mart 2015 günü sonuçları açıklayacağı tahmin ediliyordu. MEB 02.04.2015 yani bugün ehliyet sınav sonuçlarını açıkladı. Adaylar TC Kimlik numaralarıyla sınav sonuçlarını sorgulayabilecekler.


 MTSAS Ehliyet sınav soruları ve cevapları ne zaman yayınlanacak? Ehliyet sınavında ter döken öğrenciler Ehliyet sınav soru ve cevaplarını arıyor. Daha önceki sınavlarda olduğu gibi sürücü adaylarının yorum bölümünden paylaştığı ehliyet sınav soru ve cevaplarını haberimize ekliyor ve güncelliyoruz.

 

İŞTE  EHLİYET SINAV SORULARI VE CEVAP ANAHTARI - MEB KİTAPÇIĞI

(Aşağıdaki linklere tıklayarak indirebilirsiniz...)

A Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı (Eski Müfredat)

B Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı (Eski Müfredat)

C-D-E Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı (Eski Müfredat)

Yeni Müfredat Soruları ve Cevap Anahtarı (K,L,M,N Türü Kitapçıkları)

 

EHLİYET SINAV SORULARI VE CEVAPLARI  KİTAPÇIĞI 

2016 EHLİYET SINAV TARİHLERİ 

MTSAS ehliyet sınavına girecek olan adayların sınav giriş yerleri belli oldu. Sınav için gerekli olan sınav giriş belgelerini, başvuru yapılan Sürücü kurslarından temin ederek sınav salon ve gerekli olan bilgilere ulaşabilir. Ehliyet sınav giriş yeri online olarak sorgulama imkanı olmadığından sadece kurs müdürlükleri tarafından verilen belgeler ile öğrenmek mümkün.

22 MART 2015 EHLİYET SINAV SORULARI VE CEVAPLARI

Ehliyet sınavı için gerekli olan sınav giriş belgeleri kurs müdürlükleri tarafından duyurulacak. 22 Mart MTSAS sınavına girecek olan adaylar sınav giriş belgeleri ile sınava girecek.

Ehliyet Sınavı için adayların sınav giriş yeri sorgulama telaşı başladı. Sınava girecek olan adayların yapılacak olan sınav ile ilgili kurs müdürlükleri tarafından verilecek olan sınav giriş belgelerinde yer almaktadır. 

Ehliyet sınav sonuçlarıyla bilgiye Milli EĞitim Bakanlığı Motorlu Taşıtlar Sınavı Sayfasından bakabilir, tc kimlik numaranızla ehliyet sınav sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Sonuçları öğrenebileceğiniz resmi link:

http://www.meb.gov.tr/meb_sinavindex.php?KATEGORI=24&B=2

Ehliyet Sınav Sonuçları Sorgulama Ekranı

MTSAS sınavına girecek olan adayların başvuruları tamamlandıktan sonra 2016 yılının ikinci sınavı olan 22 mart tarihinde yapılacak olan Ehliyet sınavı için giriş yerlerinin açıklanması bekleniyor. 2016 Yılı içerisinde yapılacak olan 6 adet ehliyet sınavının 2. sınavı 22. mart tarihinde yapılacak. 

2016 YILI İÇERİSİNDE YAPILACAK EHLİYET SINAV TARİHLERİ

Adayların sınav giriş için gerekli olan başvurularını kurs müdürlüklerine yaptıktan sonra bankalara yatırılan ücretin ardından sınava giriş için gerekli olan belgeleri kurs müdürlükleri tarafından dağıtılacak. Sınava 1 hafta kala açıklanması beklenen sınav giriş yerlerini öğrenen adaylar sınava 1 gün kala sınav yerine giderek kontrol edebilir. 

Ehliyet Sınav Sonuçları Sorgulama Ekranı

EHLİYET SINAVINA GİRECEK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

Sürücü belgesi almak isteyen ve gerekli belgeleri tamamlayan kursiyerler, özel motorlu taşıt sürücüleri kursu müdürlüklerine kayıt yaptıracaktır. Kayıt şartları aşağıda belirtilmiştir.

a. A1, A2, F ve H sınıfı sürücü kursları için 17 (on yedi) yaşını bitirmiş olmak.

b. B ve G sınıfları için 18 (on sekiz) yaşını bitirmiş olmak.

c. C, D ve E sınıfları için 22 (yirmi iki) yaşını bitirmiş olmak. ( Üniversitelerin sürücü eğitimi veren yüksekokul ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin askerî ihtisas görevleri için subay ve astsubay sınıf okullarında ve uzman jandarma okullarında açılan sürücü eğitimi kurslarından mezun olanlarda bu şart aranmaz.)

ç. A1, A2, B, C, D, E, F, G ve H sınıfı için en az ilkokul düzeyinde eğitim almışolmak.

d. Pratisyen tabip veya uzman tabip tarafından verilen "sürücü olur" sağlık raporualmış olmak.

e. "Sabıka kaydının olmadığına dair" dilekçeyi kurs müdürlüğüne vermek.

f. Sürücü belgesi süresiz olarak geri alınmamış olmak.

g. Son 6 (altı) ay içinde cepheden çekilmiş 1 (bir) adet vesikalık fotoğrafını Özel MTSK Müdürlüğüne teslim etmek.

ğ. Nüfus cüzdanı fotokopisini Özel MTSK Müdürlüğüne teslim etmek.

Ehliyet Sınav Sonuçları Sorgulama Ekranı

YABANCI UYRUKLU ADAYLAR İÇİN

a. Pasaportun noter tasdikli Türkçe tercümesi,

b. Öğrenim vizesinin bulunması veya Türkiye'de altı aydan fazla kalacağını gösteren ikametgâh izni veya öğrenim vizesi,

c. Öğrenim belgesinin noter tasdikli Türkçe tercümesi,

ç. Pratisyen tabip veya uzman tabip tarafından verilen sürücü olur sağlık raporunu kayıt esnasında Özel MTSK Müdürlüğüne teslim etmesi,

d. Son 6 (altı) ay içinde cepheden çekilmiş bir adet vesikalık fotoğrafını Özel MTSK müdürlüğüne teslim etmesi, istenmektedir.

SINAV BAŞVURU KOŞULLARI

a. Sınav ücretini MTSKS takviminde belirtilen süre içerisinde yatırmak.

b. Belirlenen süreye kadar Özel MTSK' ya devam ederek, teorik derslerin eğitimlerini tamamlamak.

EHLİYET SINAVI BANKA ÜCRETLERİ VE İŞLEMLERİ

Kursiyer, 2015 yılında her sınav dönemi için ayrı ayrı olmak üzere KDV dâhil 60.00
TL MTSKS ücretini T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O, Türkiye Halk
Bankası A.Ş. Şubelerinden birine "Kurumsal Tahsilât Programı" aracılığı ile kendi T.C kimlik numarasına göre MTSKS takviminde belirtilen sınav ücreti yatırma süresi içerisinde yatıracaktır. Bu bedel, her yıl için kursiyer sayısı, sınav merkezi sayısı, soru sayısı, baskı giderleri ve sınav organizasyon verileri dikkate alınmak suretiyle yeniden belirlenecektir.

Banka dekontunda kursiyerin adı, soyadı, T.C. kimlik numarası ve sınavın adı mutlaka
bulunacaktır. Kursiyer, banka dekontunu MTSKS uygulama takviminde belirtilen başvuru süresi içinde Özel MTSK müdürlüğüne teslim edecektir. T.C. kimlik numarası yanlış ise sorumluluk kursiyerin olacaktır. MTSKS takviminde belirtilen sınav ücreti yatırma süreleri değiştirilmez ya da uzatılmaz

EHLİYET SINAV SONUÇLARI - 

02 Mar 2016 - 15:56 - Yaşamgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Canlı Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Canlı Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Canlı Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Canlı Haber değil haberi geçen ajanstır.

983

MEHMETALİ - SINAV 22 MARTA ALINDI HALA 21 MART YAZIYOR SINAV PAZAR GÜNÜ SAAT 11 DE YAPILACAKTIR.21 MART NEVRUZA DENK GELDİĞİNDEN ERTELENDİ 22 MARTA ALINDI

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
981

hyasar - kışın istanbulda kardan dolayi okul tatilleri oldu... Meb o Tatillerden dolayı üç hafta üst üste tatil yapmayacakmis ehliyet sınavıda o yüzden tatil olabilirmi acaba...?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
980

orhun - sınav sorularını da yayınlayacak mısınız? ayrıca istanbulda kar tatili edildi? neden ehliyet sınavı tatil edilmedi ? kar bir tek çocuklara mı yarıyor?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
979

bora - adam fiziki alemde bulundugu zamanda ama kafa sanırım 1 ay sonrasını yaşıyor. ne kullanıyorsan bizimle de paylaşır mısın?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
974

berkan - sınava girecek tüm kardeşlerime başarılar dilerim inşallah yeni sistem öncesi ehliyetleri alırsınız

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
973

necmiasfuroglu - ben bu devleti anlamıyorum arkadaş, ehliyet sisteminde ehliyet belgesi değil değiştirilecek olan, sistemi değiştireceksin. geçenlerde emniyete mail attım, dedim ki ne olur vatandaşlar için bir websitesi yapın, bizler hatalı gördüğümüz olayları orada videolarla paylaşalım ve sizlerde sürücülere ceza kesin. ne deseler beğenrisiniz, bizim sistemimiz çok iyi, her noktayı kontrol edioruz. iyi günler. bu kadar. iyi olan sistemleri böyleyse...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
972

ehliyetsiz - iyide kardeş devlet nereye yetişsin? burada neden devlete yükleniyorsun? adamlar bir sınav sistemi yapmış ama bizim milletimiz herşeyin kolay yolunu bulup elde etme peşinde. devlet en kral sistemi geliştirse bizimkiler yine bir bug'unu bulur yine işi bedavadan kısa yoldan yapar. genimizde var.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
971

bekirberk - bunu da ak partimize mi bağladınız? devlet elinden geleni yapıyor kardeş sınav diye bişey koymuş ve bunu da MEB'e yaptırıyor. ayrıca dediğin olayın sınavla alakası da yok. trafik şube müdürlüğü yani emniyet müdürlüğü yani iç işleri bakanlığının görevi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
969

fatmatam - yarın sınava girecek tüm arkadaslara başarılar dilerim. soruları sınav sonrası lütfen paylaşalım neresi olursa fark etmez...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
968

zafertürk - adam gelmiş sana tavsiye de bulunmus senin yaptıgına bak? çok bilmiş benden sana tavsiye yarın ki sınava iyi çalış.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
967

haticeseyr - bu sorudan yine çıkacak benden söylemesi

Yerleşim yeri içindeki yollarda, aksine bir işaret yoksa, minibüs, otobüs ve kamyonlar için azami hız saatte kaç kilometredir?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
966

ghy - geçen yıl yapılan ehliyet sınavından daha kolaydı. yetkililer zor olacağını söylemişti fakat yeni sistem ile ehliyet almak daha kolay.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
965

Metino - arkadaslar bir tane kalp masajı var dı cewap 5 cm miydi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
955

alperen - 1)Gögüs boslugunda hangi organ bulunur

2)sehiricinde 50 km hizla sürülmesi gereken arac

3)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
954

Melih - evet kalp masajı cevabı 5cm olucak.

soru: 120km hızla giden araç önündeki araca en fazla ne kadar yaklaşabilir?

Cevap: 60

Hatırladıkça yazıcam

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
953

osman - bir soru vardı şekle göre araç hangi şeritlerden gidebilir? diye cevabı neydi onun

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
952

Melih - Yerleşim yerinde azami hızı 50 olan araç hangisidir?

Otomobil traktör otobüs kamyonet vardı.

Cevap otomobil olucak.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
951

hüseyin - arabanın rengi değiştirilince kaç günde tescil etmeli

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
950

Ferit - Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
949

peris - Ilk yardimin b si vardi solunum degerlendirmesi olacak

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
948

Sulo - Işıklı bir soru vardı yeşil ve sağa kırmızı o sorunun cevabını bilen var mı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
946

kadir - burkulma sorusunun cevabini bilen varmi tek bos sorum oydu

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
940

semih - Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
938

bekir - karter contası gevsek oluşu seklindde bir cevap vardı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
937

semih - hangisi ayrılma(yavaşlama) şeritidir böyle bir soruydu galiba

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
933

Ferit - Gögüs boşluğunda ne bulunur? Sorusunun cevabı neydi?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
931

a - şıklarda kalp durması ve şok olan ilk yardım sorusunun cevabı neydi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
926

gül - motor yağının azalmasının sebebi nedir gibi bi soru vardı contaları gevşektir demiştim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
925

Ömer Çetin - Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
924

bilalcan - Trafik lambasinda yanan yesil ve surekli yanip sonen kirmizi isikda cevap duz gitmeli olacakti

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
923

gül - Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
921

ergin - 7 ci sorunun cevabı kalbi duran yada şokmuydu,

Damarlara kan gitmez aniden olan falandı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
915

gamze - 2 tane araba ve motosiklet vardı motosiklet geçmek için ne yapmalı diyor

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
912

Arslan takes - egzozlara susturuc vs diye bir soru vardı onun #cavabını ben gürültü ve cevre kirliliği>> yaptm

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
909

sezer - ilk yardımın abc sinin b si solunumu kontrol etmek olacak

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
908

ergin - Çıkan sınav sorularını nerde ve ne zaman bakabilirizki hangi sitede

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
907

Arslan takes - park halindeki araç için hangisine gerek yoktur bir soru vardı ((cavplar:1,el freni kaldırılır--2-sinyal yakılır--3viteste kalır--4-- die bir soruydu

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
906

nry - Gogus boslugunda hangi organ var ben akciger yaptim ama dogrumu bilmiyorum. sorular zordu hazirlayana saygilarimi iletiyorum

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
905

merve - yağın eksilme nedenleri diye bi soru vardı onun cevabı neydi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
904

mutlu - Göğüs boşluğumu yoksa karın boşluğumu diye soruldu o soru?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
902

can - arkadaşlar aklımıza gelenleri yazalim a2 motorbisiklet olacaktı,peki arazi taşıtı ticari taşıt diye bir soru vardı onun cevabı nedir?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
898

Xx - Yerleşim yeri içindeki azami Hızı 50 km/ saat olan hangi araçtı?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
897

can - akdaşlar aklımıza gelenlleri yazalım a2 motorbsklet olacaktı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
895

Mervew - Otobüsün kamyonetinde hızı 50 cevap tehlikeli araç olacak ayrıca hızmıydı soru mesfemiydi tam hayırlayamıyorum ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
890

ayşe - motosıklet vardı kavsak vardı 2ve 3 nolu araçlar nasıl geçer

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
887

Ali - ben 6 cm işaretledim Çatıda kiremitleri sayıyorum

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
885

mutlu - Haritada en sol bölüm hangi yönü gösterir? diye bi soru vardı cevabı batı olmalıydı sanırsam arkadaslar...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
884

gulcan - Alkol vucutta hangi sistemi bozar hareket sistemimi merkezi sistemmi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
883

xx - kalp masajı 5cm. araba 120 ile giderken 60m mesafe. polisin kollarını gosterdigi arabalar geçer. şehir içi azami hız otomobil 50km . omurga boşlugunda hangı organ vardır vardı . motosiklette ilk yardım çantası bulunmaz . trafik lambası vardı cevap düz gitçekse beklemeli diye bi şık vardı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
881

burakk - 1-Trafik polisi vardi hangileri gecer diyodu cevap 1-3 yani ellerinin gosterdigi yonler.

2-Bitane haritanin solu hangi yondur vardi sanirim bati olucakti o

3-hangisinde ilkyardim cantasi bulundurmaz motor olucakti

4-romoka baglandiginda hangisi zorunludur falan bisey vardi oda sinyal lambalari yaptim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
876

sezar - kendı serıdı ve orta sollama serıdı seklı tam hatırlamıyorum ama 2 serıt ve oan gıttıgı serıt numarası

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
875

Hasan Arslan - İlk yardım ABC'isinde B ne anlama gelir


Cevap=soluum değerlendirilmesi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
872

sezar - Bende yenı sınavdan cıktım umarım tum soruların hepsını bılmıs ehlıyet ucretımı ucretsız alabılme hakkı kazanmısımdır

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
871

lne - Dizel arabalarda sıkıştırılan havaya enjektörün püskürttüğü madde "motorin"; motor yağının eksilmesinin nedeni 'karter' delinmesi/zarar görmesi; şehir içinde azami 50 km hız yapabilen araç "kamyonet"; omurga zedelenmesi olan kazazedenin arabadan çıkarılma şekli "Rentek"; Araçta renk teknik degisimler yapılması halinde... "30 gün"; ilkyardım çantası bulundurması zorunlu olmayan araç "motorsiklet"; Yavaşlaması gereken araç anayola çıkac

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
870

muhlis - her dersten ayrı ayrı 70 puan almak kaltı mı? kitapçıkta öyle ayrı ayrı ifadesini göremedim ben

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
869

hcrnyz - İlkyardımın ABC sindeki B nedir?

Omuriliği zedelenmiş bir kazazede hangi yöntem ile araçtan çıkartılır?

A2 ehliyeti hangi araçlara verilir?

Araçta yapılan teknik desteği en geç kaç gün içerisinde trafik kuruluşuna bildirilmesi gerekir?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
866

Terzi16 - Melih otomobil olan soru neydi traktör heralde yaptm

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
862

ahmet - M de 1. soru omurilik yaralanmasımı olcaktı arkdaşlar ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
860

Ludacris19o7 - Nasıl otomobil olur tehlikeli araç değilmi cevap

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
858

volkan - bir soru vardı araç hangi şeritten gitmeli diye 1 .2.3 vardı 3 .şeritteydi hangisi olcak ben 2ve 3 yaptm

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
855

lne - Geceleyin tepe gibi görüşün kısıtlı olduğu yerlere yaklaşırken "uzun ve kısa farları ardarda ve sırasıyla yakarak" karşıdan gelene haber vermeleri gerekir.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
853

sibel - ayak burkulunca ne yapılmalı ayaklar kalp seviyesinden yüksekte tutulmali

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
852

ECE - BİR SORU VARDI MEHMET A2 EHLIYET SURUCU BELGESI ALMIŞ ISE NE KULLANIYOR DIYE O MOTOKSIKLETTİ CVBI

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
851

Terzi16 - hangisi ilk yardim cantasi olmaz diye soru vardi

motorsıklet

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
848

sibel - Motorlu ve motorsuz araçların tanımı yapılmıştı ama karayolu üzerinde demişti cevapne

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
846

Gamze - Kanamalarda hangisi yapılmaz olan soru sıcak uygulama koma da hangisi yapılmaz oda ağızdan su ve içecek içirilmesi olacaktı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
844

emre - motor yağının azalmasının nedeniyle ilgili bir soru vardı rot ayarının bozulması fln yazıyordu hatırlayan var mı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
843

ali - sağa doğru giden yol tabelasında öncelikli olarak neyin yapılması gerekiyodu cevap sinyal vermekmiydi hızını azaltmakmı ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
840

muhammed - Trafik kazasına karışmış bir şahıs yaralanmamış ise aşağıdakilerden hangisini yapmakta zorunludur? BÖYLE BİR SORU VARDI CEVABINI Işıklı uyarı cihazı koymak zorundadır yaptım bir de trafiği yola açmak zorundadır diye bir şık daha vardı CEVAP NEDİR ???

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
839

sibel - marka üst üste bbakılırsa ne olur diye sormuştu akü boşaltır

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
838

ozkan - Mide göğüs boşluğundaki kardeş

Göğüs boşluğundaki akciğer degilmidir

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
833

nurullah yıldız - solunum yani b şıkkı bak dinle hisset

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
831

Fatih - Motosiklet - a2 4,5 saat yolculuk ilk yardım çantasını motorsiklet bulunması zorunlu degil

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
828

murat - 5cm olcak otomobil 50 yeşil ışık sağ kırmızı ok cevap düz gideceklerse beklermeleri 120 hız mesafesi cevap 60 4.5 saat doğru cvp rentek manevrası doğru cvp bildiklerim bu kadar inşallah herkes geçerr

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
826

Zeynep - Mide mi yuh . En olmayacak şey . Akciğer olması lazım cevabın

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
825

gamze - Motor yağının azalması sorusu karter contasinin yırtılması

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
822

emine - butun yasaklarin bitmesiyle ilgili isaret levhasi vardi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
815

umut - göğüs boşluğu sorusu akçiğer di kalp seçeneği yoktu

safra kesesi mide

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
810

ali - Motor yağı ile ilgili sorunun cevabı antifiriz miydi?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
809

Ludacris19o7 - Mesafe 60 olacak sonra bir soru vardı o tehlikeli araç yük dolu falan yazıyo cevap o olacak

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
808

ECEM - BIR SORU VARDI ILKYARDIMDA SANIRIM 6.SORU IDI ....... YER ? ADLANDIRILIR CEVABI NE ONUN

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
798

ayten - Akciğer yanda mide gogüs Bosligunda sağlamayı arkadaslar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
797

Killerbaron - Öyle bir kafa yok kardeşim , şeritlere bakmak lazım 2,3

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
794

Burak - 1. şerit gelen arabalar içindi. çizgilerden belli oluyordu 2-3 cevap

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
793

ecem - Mehmet soruyu yalnıs okumusun kesık cizgileri olan serıtte degısebılr fakat duz çizgılerde yer degıstremessın o yuzden 2 ve 3 olacaktı cevap

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
792

htc - Cevaplara kitaptan baktım marjlı sorunun cevabı Akun un bitmesi olcaktı park yapan bı arac hangısını yapmaz ısık ları acmak dıe bı sık vardı o

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
787

ecem - harıtalarda sol kenarı mı sordu sag mı ya ben karstrmıs olmalıyım hatrlayan var ıse soyleyebılrmı lutfen

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
784

Ahmet - Sınav sorulari ve cevapları ne zaman açıklanacak

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
782

kubilay - Motor yağının eksilmesinin sebeplerinden biri aşağıdakilerden hangisidir?

Sorusunun Şıklarını Hatırlayan Varmı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
781

hüseyin - ışıklar dergen parklarını demek istiyosun dimi ? başka ışıkla ilgili şık varmıydı ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
780

e ehliyet - bir soru vardı araç hangi şeritten gitmeli diye 1 .2.3 vardı

cevap :hepsiii

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
779

Hkmt - Benzinli arabalar diye bir sarı olacakta cevap motorin mi olacaktı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
778

cannn - bir soru vardı araç hangi şeritten gitmeli diye 1 .2.3 vardı

cevap hepsi 1.2.3

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
777

hüseyin - bende 123 yaptım cevap hangisi 2.3 mü 1,2,3 mü

????

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
774

asd - +park yapan araçta ne yapılmamalıdır.

-Parkları Yakmak


-saate 50km sehir ici giden araçcı işaretle

-otomobil


+dış kanamalı yaralarda hangisi yapılmaz

-sıcak uygulanmaz


+haritanın sol yanı nereyi gösterir

-batı


-İyi bir sürücüde hangisi bulunmalı

+?hatırlayamadım ,

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
772

ecem - harıtayla ılgılı soruda sagı mı soruyordu solu mu arkadaslar hatrlayan var mı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
771

bsra - Anayola girerkenmi yavaslaniyordu cikarken mi o soru vardi cevap ne

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
770

tncy - Bi soru vardı kımse cevabinin yazmamiş..


Yavşalama diye şeritli bölünmüş yolda hatirlayan

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
768

abdurrahman - Kalp masajı yaparken kaç sntm bastırılır ben 5 yaptim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
766

esrt - Acik yaralarda hangisi yapilabilir veya yapilamaz diye bi soru vardi hatirlayan var mi ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
760

emine - Mesafe 60,kalp masajı 5,ayrılma şeridi 1,yol şeridli soru 2,3 motorin,a2 motorsiklet..polisli soru1.3,rentek manevrası.araç değişikliği 30 gün.50km hız sorusu tehlikeli araç, hatırladığım bunlar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
757

ecem - busra soruda zaten cevap vardı ayrılma yavaslama hangısıdr dıyordur sADECE 1 numara ayrılıyordu dger taraf yola grdıgı ıcın bır olacaktı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
756

Trzi - rampada otomilmi komyana vercek yol yada komyonmu otomobile

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
753

bhy - Otoban yolu hangisinininde yavaşti ben 1 yaptim sonra sürücü bencil olmamali sorusu vvardi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
752

seda gonca - viraj sorusu vardı o ne olacak yavaşlayıp dikkatli geç mi olacak yoksa sağa sinyal verip geçmek mi olacak ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
747

ecem - asd yalnıs bılgı verıyorsun arkadaslar Park etmede aşagıdakılerden hangısıne gerek yoktur A:motorun durdurulmasına B:Yol eğimli ise uygun vıtese takılmasına C:El firenın cekılmesıne D:Park lambasının yakılmasına ( Cevap B sıkkıdır ) Kitabı olanlar 93.sayfayı acıp 3 soruyu okuyup cevabına bakabılırler

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
742

hüseyin - uyuşturucu alkol kullanan sürücülerde frenleme hakimiyet eksikliği hangi sistemimzde görülür diye bi soru vardı. dolaşım sistemi siindirim sistemi hareket sistemi Merkezi sinir sistemi cavap hangisi olcaktı ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
740

Fatih - Herkesin düşüncesi kendine yavaş gireceği şık 4olmalı girdiği şeritten araçlar geçiyo önünden 1de ise girdiği yolda kimse yok gideceği yön yola bağlanıyor zaten

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
739

kenan - Arkadasim park halindeki araba park sinyallerini yakmak zorundadir yanlis o cevap vede akü olayında ise orda devir saati bozulur

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
737

terz - Ama 2ci dogru yavaşla dıo 1den ana yola cıkıorlar 2de yavaşlayip sag gecip geciorlar 2

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
734

handan - Kalp durması ve şokla ilgili bir soru vardı onun cevabını bilen varmı arkadaşlar ??? Bide alkol kullanıldığında kendini frenleyememe gibi bi soru vardı o sorunun cevabı merkezi sinir sistemi değil miydi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
733

yıldız çapanoğlu - yakıt tasarrufu için ne yapmalıyız ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
732

Coskun Furkan - Yetişkin bir insanın ki kaç cm olur?

Zenciyse 20 normalsa max 15 cm

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
730

ahad - yavaslayıp donmeyı yaptım ben dogru o buyuk ıhtımal zaten sert vıraj

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
727

Cico - Park lambalarımı yanıcak dıye bir şık vardı o olması lazım bence

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
725

hafiz... - A2 ehliyet motosiklet

Ilkyardım cantasi motosiklet

Park etme park lambasi yakma

Marşa basma akü boşaltma

Göğüs boşluk akciğer

Şeritli soruda otomobil bulunduğu ve ortadaki şerit kullanir

Daralan yolda kamyon otomobil e yol verir

Motorlu motorsuz taşıt adi cvp araç

Dizelin cvb motorin

Motor yağı sorusu karter

Harita sorusu bati

Alkol sorusu sinir sistemi dedim

Koma sorusu yicek verilmez

50 km şehir içi oto

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
723

fatih - Hareket sistemi hüseyin alkol içeren hareket manevraların yavaşlar kendini kontrol edemezsin

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
721

Ali - Cevap 1 olacak 4 ten anayola katılma olur 1 den Ayrılma olur

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
716

Terz - Çok fazla boş muhapet yazmayin sadace cevaplari toplayalım öğle cıakrtalım sadace cevaplari yazalimm..HERKEZ HATİRLADİ CEVAPLARİ YAZSİNN

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
713

Fatih - Kenan birşey bilmiyorsun bari yanlış bilgi verme marş halindeki araç elektrik yer elektrik gereksinimini akü karşılar akü biter akü

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
712

ecem - asd yalnıs bılgı verıyorsun arkadaslar Park etmede aşagıdakılerden hangısıne gerek yoktur A:motorun durdurulmasına B:Yol eğimli ise uygun vıtese takılmasına C:El firenın cekılmesıne D:Park lambasının yakılmasına ( Cevap B sıkkıdır ) Kitabı olanlar 93.sayfayı acıp 3 soruyu okuyup cevabına bakabılırler

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
710

fdm - çift yönlü eğimsiz daralan yolda kamyon ile otomobilin karşılaşmalarında geçiş hakkı hangisinindir diye bi soru vardı cevap otomobilde deilmiydi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
705

kemal - Mide karın boşluğunda yer alır,göğüs boşluğundadır akciğer.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
704

bhy - Daralan yol vardi karsida kamyon önünde otomobil vardi u dönüşü yapamaz seklinde ben otomobile kamyon yol verir dedim sonra lastik traktör otomobil bunların hepsine araç denir dedim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
701

ali - sert dediğin hafif bi eğim vermiş ona bence sinyal vermek olacaktı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
699

aykut - harıtanın sol kosesını sormuştu cevap batı olcaktı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
698

nedim - Ana yoldan ayrılma 1 olacaktı

hangi seriyedte araba gider 123 olacaktı

mars sorusu akü olacaktı

kalp masajı 5

Polisi soru 1_3

Tescil 30

göğüs sorusu mide olacak

Ilk yardimin b si cevap olarak solunum

120 olan takip mesafesi 60

Motorsiklet a2 olacak

tir in dinlenme süresi 4.5 saat

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
695

şahin k - Motorlu-Motorsuz ticari veya özel taşıtlar ile ilgili sorunun cevabı : araç

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
694

Muhammed - Bi soru vardi emniyet kemeri isaretimiydi o kotor soru su ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
693

Yıldız ÇAPANOĞLU - viraj işareti vardı o sorunun cevabı ne

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
692

elif - sadece hatırladığım ve doğru yaptığım cvpları paylaşıyorum arkadaşlar...


araç, 4,5 saat, takip mesafesi 60,

araba rengini değiştirme 30 gün, a2 ile ilgili motosiklet, emniyet kemeri, dizel motorlarda püskürtülen şey motorin,abc nin b si solunum, alkol beyin ile ilgili soru sinir sitemi, şok, burkulmada kalp seviyesinden yukarı tutma, rentek,yerleşim yeri 50, ileri mecburi yön kuzeye bakan ok işareti, tüm kısıtlamaların sona erdiğini gösteren daire ve ortasında çizgi olan se

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
691

gazi - N kitap ciginda 50. Sorunun cevapi neydi hani dizel arabalarda sıkıştırılmış hava kitlesine ne serpilir bilen var mı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
690

emine - Bir kavşakta otomobil motosiklet fln vardı motosiklet nasıl geçer diyordu onun cevabı geçiş hakkını kendi kullanır mi olacaktı cvp lutfen

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
687

bhy - Geçiş sirasinda sağ tarafi ve banketten geçiş yapmak yasakir ole bi soru vardi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
684

banu - mide cevabı verenler cidden çok komiksiniz :)) eğimli yolda park halindeki araç vitese takılmalı ki araba kaymasın. rentek manevrası. burkulan yer kalp seviyes'nden yukarıda olmalı. bir soruda da akünün boşalması kalp masajı ile ilgili sorı 5 cm. 50 km hız ptomobil vs vs

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
677

sebnem - Şok, emniyet kemeri, egim yol, 30gun, sicak tutulmasi, karter, a2, 60, trafik polisi (1,3), kamyonet, uzun kisa farlar art arda, motorin, Kamyon otomobile, ayrilma yolu (1), alternator boşalmasi, solunum degerlendirmesi, 5 cm, omurilik zedelenmesi, rentek manevrasi, dikkatli ve yavas gecmesi, antfriz ayarlamasi, yiyecek ve icecek verilmemesi, taşit, şerif olarak sadece 2 ve 3 devam edebilir, kriko arac hareket etmemesi icin, merkezi sinir sistemi, motosiklet ilk yardim zorunlulugu yoktur

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
676

Uğur korkmaz - Arkadaslar ilk yardim sorusunda .... ile boşluğu doldurunuz sorusunu hatirlayan varmi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
675

mehmet - bir soru vardı arkadaslar şerit değiştirirken ne yapılmalı diye cevabı neydi?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
674

Cihan - Motorbisiklet vardı 2 araba vardı şıkları neydi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
673

Ender - Evet.Aracın yağlama aksamıyla ile ilgili değildir sorusunun cevabı.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
672

Sinan - Sen yanlış bilgi veriyorsun asıl. Arkadaş haklı cevap park lambası olacak. Adım gibi emin olduğum halde kitapta söylediğin sayfaya baktım ve orda da cevap dediğim gibi.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
671

Jimmy - araçlarda teknik özellikler yaptıranların kaç gün içerisinde bildirmesi gerekir

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
668

ecem - kamyonet olamaz zaen sıklarda araclar vardı bakmadınz mı aynı soru ınternette de var

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
665

baris - Daralan bir yol vardı kamyonla araba karşı karşıya gelmişti bu soruda kim kime yol vermeli kamyon mu otomobile acaba

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
664

edde - mehmetim (b) ehliyeti var ama mehmet (a2)almak istiyor bunu gore mehmet ne kullanmak istiyor¡(MOTOR)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
663

banu - saçma saçma cvplar vermeyin lütfen. mide gögüs boşluğundamı yer alıyor Allah aşkına

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
662

ayşegül ok - motora takılan römorkta aşağıdakilerden hangisi vardır?

muhtemel cevap: sinyal lambası

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
661

adem - Gabari ile ilgili soru vardı cevabi 3.50 m mi olacaktı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
660

Cico - Motor arabalar vardı once sagdan gelen sonra karşıdan gelen sonra motor gecicektı dogrumu arkadaşlar soru.... Azami surati 50km olan bence tehlikeli madde taşıyan araçtı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
659

Ender Celik - Hatırladığım cevaplar :4.5 saat sürüş ve dinlenme,60km takp mes,rentek manevrasi,emniyet kemeri takmak,Işıklı uyarı da emniyet kemerine ait,omurilik zedelenebilir,sol taraf batı,Mide karın boşluğunda olması lazım.Bu soruyu akciğer yaptım.a2 motorsiklete ait.İlk yardım çantası olmaz cvp motorsiklet.Cevabı "şok" olan soru vardı.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
657

Bulent - 2 ve 3 dostum o sürekli çizgi olan tarafa geçiş yasaktır..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
655

emine - Hatirladigim kadar emniyet kemeri vardi bi tanesinin cevabi kazayi azaltmasi icin.ve ekrandada emniyet kemeri paneli olacakti 2 tane emniyer kemeri ile ilgili soru geldi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
654

fatma - 2 araba bir motosiklet.motosiklet dönecek diger 2 araba düz gidecek cevap motosiklet 2 arabanin gecmesini beklemeli

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
653

slt - Bi tane sekil vardi emniyet kemeri tak uyarisi idi cvp siz ne yaptiniz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
652

İsmail - Kalp masajıyla ilgili bi soru vardı 6nıydı cvb

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
651

Bulent - Ayak burkulmasında şişmeyi engellemek masajdır beyler :

İLK MÜDAHALE

Eğer sadece basit bir burkulma ise, ne yapacağız??

En önemlisi o bölgeye hemen baskı uygulamaktır (soğuk uygulamasından önemli !) Ama bu özenli bir uygulama olmalı ve sadece burkulan bölgeye! Bileğin her tarafını sarıp bırakmak olmaz ! Yoksa bilek yine şişer. Şişme iç kanamadır ve bölgenin iyileşmesini çok geciktirir. Sıcak su uygulanmaz..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
650

ertan - Ilkyardim abc'si .bak dinle hisset olucak. arkadaslar

a2 ehliyeti motorsikletle kullanilir.diger soru kaza aninda yarali nasil cikarilir dogru cevap ise .rentek manevrasi olucak.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
649

ayşegül - evet kitapda 1 ay dı sınavda 30 gün olarak çıktı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
646

1234 - burkulma şişligi için yapılası gerekn kalp sevıyesı üzerinde tutmak gerek

3.5 tonla giden bir arac en fazla4.5 saat hareket eder

daralan 2 yolda karsılasan otomobıl ve kamyon da kamyon otomobıle yol verır

120 ıle gıden aracın takıp mesafesı 60kmdır

50 km hızla gıden arac kamyonettı

moturlu motorsuz ıs makınesı vs toplamına arac dıdım emın degılım :/

kontrolsuz kavsak sorusunu motorsıklet 3 araca yol verır sonra kendı gecer 2 arac da ondan sonra ge

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
645

semih - Alkol ile ilgili sorunun cevabi hareket kabiliyeti vardi o olucakti her icen sinirlimi oluyor arkadas

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
642

zet - arkadaslar gogus boşlugumuydu o yoksa karinmi

mide yaptim ben ya :(

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
641

Cico - Tamam işte adı üstünde park labması yakmana gerek yok Zaten park etttim cıktın bence buydu egimli yolda büyüklerimiz hep der oglum arabayı viteste bırak diye bence bu yanlış

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
640

enes - teknik olarak kalp durdugu zamn insan ölür. kalp basıncı azalır kan yavaşlar insanın kılcal damarları kıvılcımlaşır kulak cınlar ve baş doner buna şok denir

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
639

1234 - gösterge panelınde bulunan ikaz ısıgı emlıyet kemerı ıdı

solunum yolu durmus olan kısı de akcigere oksijen gıtmez

aracda kı yaralıyı tasıma yöntemı renter yöntemidir.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
634

asd - tır sürücüsü kaç saat hiç durmadan gitmelidir digaliba soru 3.5 saatmiydi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
632

slt - Isaret levhasiyla ilgili sorunun cvbi yuvarlak ici bos yan cizgi olan kesin dogru

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
629

hafız - göğüs kafesimizde hangi organ yer alır... AKCİĞERLER

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
628

ULKS - Beyler 5 tane boş bırakmıştım.:) ama geri kalanların hepsi full doğru :)) eee 2 aydır çalıştım aq:))

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
627

Gazi - Arkadaslar yerleşim yeri içinde otomobil 50 km ile gider garanti soru tehlikeli madde taşıyan araç 30 km hızla gider yerleşim yeri içinde

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
626

Cico - Bide arkadaşlar yeşil yanıo sağda kırmızı yanıo ordaki soru sürücünün hangisinin yapması yanlış dıooo düz gidrrken durması olması lazım zaten yeşil yanıoooo gitsin araç bence

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
624

Kadir çiçek - Burkulmanın cevabı:kalp hizasında tutma,2.3,5 ton üstü araç sürenler 4,5 saat sürer en fazla,3:Motosiklette ilk yardım çantası bulunmaz,4:dar alanda yol verme öncelik otobildedir,5:carter yıpranılması,6:araç ruhsatın değişmesi 30 gün,7:ABC nin b solunumu degerlendirmesi,8:eminyet kemeri lambası cvp emniyet kemeri takılmaması,

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
620

jasmin - Haritanın en sol köşesi hangi bölgedir deniliyordu ben batı yaptım ama dogru mu acaba

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
619

slt - Isikli uyari cihazi koymalidir yaptim ben de ins dogrudur

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
618

ümit - Cevaplar.2 Ve 3, batı, akünün boşalması, akciğer, kalp durması, içeriye oksijen gitmemesi, solunum sistemi,5 cm, 60 km, araç, otomobil,30 gün, motorin,2 sorunun cevabı motosikletti, sıcak uygulama, hangisi kaza anında zorunludur 1 2 3, son sorunun cevabı ise FATMAGÜLÜN SUÇU NE DDD...D

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
617

gmz - Tehlikeli viraj levhasinda surucu ne ypmli yavas ve dikktli olmali oyle bi sk vardi .

Kriko ile kaldrlan arac emniyte alnr gibi bi sk vardi .

Butun yasaklmlrn sona erdgi anlmna gelen siyah daire ve ortasndan czgi gcen levha Olack.

motor yagi eksilmesne neden olur contann yrtlmasi.

yakit kontrolnde hangsne bakilmz antfriz.

120km/h=60 olack.

gogs bslugnda bulunan orgn akcger.

..... yere rentek manevrasi geleck.

Komada hngsi yapilmaz agzdan

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
616

devran bulut - ya arkadaşlar sacmalamayın kafanıza bı soru takıldıysa 0546792 34 60 arayın yardımcı olayım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
615

muhammet - bende önce 23 yaptım sonra sildim hepsi yaptım fakat 23 olması lazım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
613

hayriye - ticari araç falan genelleme bi soru vardı ne yaptınız onu ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
611

okan - Arkadaşlar soru haritanın sol üstü cevap batı değil kuzey

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
609

asd - Arac'n tanimi vardi. Yerlesm yeri icnde 50 km/h azami hzla gtmesi gerekn otombl olck c sıkkınydi oda sanrm.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
608

slt - Kesinlikle kalp seeviyesi uzerinde tutulmali netten baktim ama ben uanlis yapmisim:(

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
607

BETÜL - Ağırlığı 3,5 tonu geçen araç sürücüsü aralıksız kaç saat araç kullanabilir?

Muhtemel Cevap: -- 4,5 SAAT

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
606

begüm - kriko ile ilgili bi soru vardı hatırlayan var mı cevap ne olcaktı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
604

BETUL - --120 km hızla giden bir aracın takip mesafesi nedir?

Muhtemel Cevap: --60

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
603

ilayda - Alkol hangi sisteme zarar verir sorusu merkezi zinir sistemiydi demi arkadaslar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
602

muhammet - tehlikeli madde taşıyan araç 30 la git mesi gere kiyor

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
600

yaşar - 1-2 olcaktı arkadaşlar orta şeritten sağ ve sola geçiş yapamaz çizgiler onu gösteriyordu. ilk önce en sol şerite ordan orta şerite geçebilirdi 1-2

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
599

Oğuz - arkadaslar o sorunu cevabı park lambası değil uygun viteste bırakmak olacak

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
598

hasan - BURKULMALARA SİCAK SU İYİ GELMEZ! DOGRU CEVAP KALP SEVİYESİNİN USTUNDE TUTULMALİDİR OLACAKTİ

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
596

dursun - mehmet B sınıfı ehliyetinesahiptir. Bununla beraber A2 almak istiyor aşağıdaki hangi aracı almak istiyor? Cevap motosiklet

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
595

h - Araçla ilgili bir değişiklik yaptığınızda bunu yetkili kuruma kaç gün icinde bildirmeniz gerekir siklar 30 40 60

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
594

hasan - Şerit sorusu 1 ve 3 olmalıydı çünkü orta şeritte çizgi yoktu

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
593

Şeriff - 1-) park halindeki aracın ..Cevap (park lambası yakılması)

2-) alkolle ilgili soru Cevap (merkezi sinir sistemi)

3-) ağılığı 3.5ton ... Cevap (4.5 saat)

4-) gögüs boşluğundaki soru Cevap (akciğer)

Not : mide karın boşluğunda bulunur.

5-) marşlı soru Cevap (akünün bitmesi)

6-) kalp masajı yaparken kaç cm Cevap (5cm)

7-) 1 motor 2 arabalı soru Cevap (önce arabalar geçecek sonra motor)

8-) şehiriçi azami sürat Cevap (pikap)


9-)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
592

mine - sınavım berbat geçtı akünün bitmesi,30,rentek,park lanbaları,kalp durması,motosıklet,emnıyet kemerı,60,sinir sistemi,karter,omurga zedelenmesi,polısın kollarının oldugu yön..tehlıkelı egım,butun yasakların kalktıgı ortdan tek cızgı içi bos

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
590

çiçek - 120 km hızla gıden araca 60 metre yaklasıla bılır takıp mesafesı km yarısı kadardır

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
588

Şeriff - 9-) kirkolu soru ( araba hareket etmeyecek şekilde sabitlenmeli)

10- araçtan çıkarma yöntemi (rentek manevrası)

11-) 3 şeritli soru ( 2 ve 3)

12-) kontrollü soru vardı (antfriz)

13-) polisin kollarını açtığı yönlere trafik açık

14-) yeşil ışık ve sağa kırmızı ışıklı soru ( ilerigiderken durmak )

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
587

61 Tuğçe - Ilk yardimin ABC si -Sindirim sistemi

omurilik zedelenmesi sonucu yarali nasil tasinir ?rentek manevrasi.

park halindeki arac?-park isiklarini yakmak.

gogus boslugu-Akciğer.

Haritanin sol tarafi tabikide -Bati okul mu okumadiniz :)

Yag akmasinin nedeni de? - kanter'di adi yanlis degilse yirtilmasi :)

- Arac degisikligi -30 gün .

kalo masajida 5 cm. Benden bu kadarr :)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
585

ebru - oksijen felan alamazsa karbondioksit bişeler vardı hatırlayan var mı ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
584

ahmet - Ayrılma şeridi sorusunn yanıtı 1 nolu yol olması gerekiyordu. Dogrukaynak com sitesinde yanıtlar var arkadaşlar.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
582

Burak - Alkolle ilgili olan soru vardıya ben hareket sistemini etkiler dedim doğrusu bumu

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
580

Tmert - Arkadaşlar burkulmada şişlik için ne yapılmalıdır diye soru vardı kalp seviyesinde tutmak diye mi ney cevap vardı o değil mi ? şişlik için sıcak tutulmaz ki daha buz koyarız ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
578

gul - Lastik degistirmek icin kriko kullanilir .sonra ne yapilir.vites bosa alinir.el freni birakilir.arac in emniyeti saglanirdi galiba sıklar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
577

Kadir - Egzoz borusu ve susturucu ile ilgili bir soru vardı cevabı hatırlayan var mı ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
575

jale - ne yapmamalı idi ama soru .....düz gidecekse beklemesi yanlış olur ama cevap bu

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
574

Kadir - Egzoz borusu ve egzoz susturucusu ile ilgili bir soru vardı cevabı hatırlayan var mı ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
573

güler - nasıl ayak burkulunca kalp sevıyesının ustune cıkıyokı o kanmalarda olan bişey benim bildigim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
572

güler - park halındekı aracın park ısısklarını yakmak dı sorunun cevabı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
569

elif - Alkolle ilgili olan soru merkezi sinir sistemidir,hareket sistemi değildir öyle bir terim yoktur.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
568

güler - kuzeydi tabıkıde kıtaba bakmadnzmı yonunuzu bılmıyormuzun arkadaslar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
566

muhammet - mide karın boşluğun dadır göğüs boşluğunda ise kalp ve akciğer vardır doğru cevap akciğer şıkkı idi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
565

Ulaş Y. - Bir tane soruda takıldı m diğerleri doğru. Bir soru vardı gece yokuşta çıkarken dar virajlarda falan ne yapılmalı diye soru vardı. Önce korna çalmalı dedim sonra mantık yürütmeye çalıştım gece kisminin altini cizmis soruda diye farları uzun kısa yapmalı dedim. Saniyorum bu da dogru ama ufak tereddutlerim var. Sinav cok kolaydi bu arada 11 dakikada bitti herseyim herkes bana bakiyor:) sacma kurallar yuzunden 50 dakika bekledim ama boş boş:)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
562

Niyazi - Yorumunuz arabanın tekeri patlamışsa ne yapılmalı vardı C=araç sabitlenmeli

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
561

ugur - bedeva kım kme bırsey vertıyo scmaladın yanı....

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
560

gul - Emniyet kemeri ne ise yarar diye soru vardi.kaza aninda olum ve yaralanmalari azaltir

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
559

zu - 1.ilk yardimin ABC sinden B hangisi(solunum)

2.ilk yardimin 4 temel ilkesinden degildir(arac tutanagi tutmak)

3.gogus kafesi arasinda hangi organ vardir(akciger

4.kalp damar sisteminde kanin akmamasi ve tansiyon dusmesi sonucu(şok

5.kalp masaji kac cm asagi(5

6.park halindeki aracta hangisine gerek yoktur(park lsmbasini acmak

7.A2 ehliyeti hangisine verilir(Motosiklet

8.yerlesim yeri icindeki hiz 50 km olan(kamyonet

9.trafik kazasinda yaral

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
557

gul - Trafik isigiyla ilgili vardi.yesil isik ve kirmizi yaniyorsa yesil isikta ne yapilmali cevabi gecmelimiydi neydi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
556

Adsız - Yağın eksilmesi sorusundaki diğer şıklar neydi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
555

Niyazi - Yorumunuz arabanın tekeri patlamışsa ne yapılmalı vardı C=araç sabitlenmeli

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
554

muhammet - o yol çok şeritli yol olduğu için cevap 123 çünkü diğer şerit çizgisi iki düz çizgi olsaydı 2ve 3 olur du fakat kesik çizgi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
553

Niyazi - Yorumunuz arabanın tekeri patlamışsa ne yapılmalı vardı C=araç sabitlenmeli

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
552

Niyazi - Yorumunuz arabanın tekeri patlamışsa ne yapılmalı vardı C=araç sabitlenmeli

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
550

Haso1925 - kiriko üzerinde tekerlek değiştirirken arabayı boşa alırız demi sorunun cevabı boşa almak olacak

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
549

fatıh asln - kalp durmasıyla anlık bı soru vardı kaldurmasımı şokmu olucak tı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
548

servet öztürk - 120 km hızla giden aracın önündeki aracla takip mesafesi 60 metre kmh/2

Ağırlığı 3.5 ton olan soruda 4.5 saat olcaktı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
547

özcan - 120 km hızla giden araç aradaki mesafe 60 olmalıdır her zaman hızın yarısı olur

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
546

Ahmet - alkollüü aracc sürücüsü vardııı cvp merkezi sinir sistemi olacaktı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
545

123 - göğüs boşluğundaki soru akçiğer olur kafesin hemen aşağısındadır kalbi cevreler mide daha asağıda bulunur sindirim organlarının yanında

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
544

aydin - kaza yapmis arac diye soru vardi siklari kontak kapatilir el fireni cekilir ararc lpg ise gaz vanasi kapatilir bunlarin hangisi dogru

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
542

ayşegül - Arkadaslar kamyonlarin 24 saat yolculugundaki dinlenmeleri gibi bir soru vardi cevap 4,5 muydu?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
541

asdf - 50km hız tehlikeli araçmı ?? otomobil vardı sanki orda

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
540

esesli - Arkadaşlar bir soruda kavşak vardı kavşakta motor ve taksiler vardı motor sola dönmek istiyor diğerleri ise doğru gidecekti cevap ne idi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
539

Mehmet - yaw böyle birşey yok abi be : ) Meraklanıyorum neden soruları hemen sisteme yüklemezlerki

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
538

ahsen - Yanlız o soru yanlış hatirlamiyorsam eğer yerleşim yeri içindeydi bu durumda otomobil oluyor tehlikeli madde 30

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
535

emrah - Arkadaş lar bi soru vardi arc park halindeyken ne yapilir motor durdurulması yaptim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
534

ayşegül - Arkadaslar kamyonun dinlenme saatiyle ilgili olan sorunun cevabi 4,5 muydu hatirlayan varmi acaba?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
533

oğuzhan - Alkol sinir sistemimi hareket sistemimi ben hareket yaptım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
532

handan kibar - soruların cevap anahtarı ne zaman yayınlanacak

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
531

Hülya - soru soyleydi park yapilan aracda hagisine gerek yoktur bende sık olarak park isiklarinin yanik durmasina gerek yok

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
530

Sefa - Göğüs boşluğu içinde bulunan ve solunuma yarayan organ Akcigerdir buraya durmadan yazmak yerıne ınternetten 2 dakika bakabilirsiniz zaten . Gögüsboşluğu sorusunun cevabı Akcigerdir

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
529

oğuzhan - Bir soru vardı motor ve 2 araba en son motor mu gider ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
527

murat - cok zordu ya offf inşallah gecmişizdir arkadaşlar !

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
526

Gamze - Park etmede hangisinin yapılmasına gerek yok cevap park lambası yakılması -ilk yardımın abc b nedir cvp solunum -saga tehlikeli viraj işareti cvp yavasla dikkatli gec-120 km hız takip mesaf cvp 60 -dizel arabada ne püskürtülür cvp motorin-otom kamyonet kim gecer cvp otomobil-karayolunda bulunan motorlu motorrsuz tüm tasıtlar cvp arac-

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
525

sinan - Araba sollamayla ilgili bir soru vardi önundeki aracan sagindan banketten gecmek yanlis olan oydu galiba

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
524

Gamze - Yerleşim yeri içinde azami hıza ben pikap dedim tehlikeli madde 30 degilmiydi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
522

fjjd - Karayollarında kullanılabilen motorlu, motorsuz ve özel amaçlı taşıtlar ile iş makineleri ve lastik tekerlekli traktörler, yolcu, eşya, kargo vb. genel adına "araç" denir.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
521

Ahsen - Bir soru vardı sağa dönüş işareti gören sürücü ne yaparsa dogrudur. düz giderse, sol seride geçerse, hızını yavaslatirsa, sağa sinyal verirse.eeee aksi bir duryoksa hepsini yapabilir sonuçta dönmek zorunda işareti degilki. sağa Dönecekse sinyal verir donmicekse sol seride geçer ve düz devam eder ne saçma soru

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
519

hacer - Arkadaşlar park halinde tabiki de isiklar acil birakilmaz ve de 50 km hizda kamyonet olucak şıklarda otomobil yoktuku bence çok kolay bir sinavdi motor ve arabalarla ilgili soruda da motor arabaların geçmesini bekleyecekti

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
518

Mardinli - Trafik polisi 1-3,

A2 ehliyet motor

5cm göğüs

30 gün

Batı

Otomobil grcer

Merkezi sinir sistemi

Omurilik yaralanması

Motorin

Karter contasi

123 hepsi

2, 3

Masaj yapılr

İçecek yiyecek verilmesi

60 mesafe

Akciğer

4.5 saat

Solunum B

Işıklı uyarı cihazı koymak

Antivris

Şok

Yol eğimli isw uygun fites

2-30 gabari

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
516

Şerife - Sınav çok kolaydı. Deminden beri okuyorum, hayretler içindeyim. Ya arkadaşlar siz kursa gitmediniz mi? Soruları değil sürücü olmak için yaya olabilmek için de bilmek lazım. insan solunu, sağını, doğuyu, batıyı, akciğerlerini bilmez mi?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
512

gul - Motorun yag kontrolunde hangisi yapilmaz.hava filtresi kontrolu

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
511

melık - 1-2-3 olurmu yaaa sacmalamayın 1 kesık serıttı sol a gecebılıe 2 ye gecınce sollama serıdı yoktu duz cızgı o yuzden cevap 1-2

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
510

selver - Yerlesim yeri icinde azami hizi 50 olan arac otomobildir

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
508

hacı - sinan. araç dururken neden uygun vitese takılsın ki. zaten üst şıkta el freni ile iigili bilgi veriyor.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
507

Tayfun - Abc b si solunum

Dizel sorusunda cevap motorin

Ayrılma şeridi yavaşlama

Park sorusu park lambasının yakılmasına gerek yoktur

Resimli soruda düz çizgi ileri gidiş olacak

A2 mootorsiklet

Araç teknik değişiklik

30 gün

Göğüs de cevap akciğer

Emniyet kemeri olacak bi cevap

2.50 olacak genişlik

İlk yardım bölümünde soruyu hatırlamıyorum tam olarak bildirilmemesi gereken di galiba cevap araçların hasar durumları olacak

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
506

yako - sorunun cevabı otomobil kamyonette 50 ama tehlikeli madde taşıyor yazıyordu tehlikeli madde taşıyan kamyonlar yerleşim yerinde 30 km/h gider

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
505

hacı - özo emin misin cevaptan. çünkü orda kan gitmemesi demiyordu kanın yeteri kadar gitmemesi diyordu. ben ona bakaraktan şok dedim ama..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
504

nur - Is makineleri ile ilgili bir soru vardi onu hatirlayan varmi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
501

FERDİ - daralan yolda otomobil ilk geçer. 120km nin cvpı 60 dır. yağ eksilmesi conta yırtılmasıdır. yaralı araçtan renteke manevrasıyla kurtarılır.

şehit içinde 50 km li soru otomobildir. haritalı soru batı.dış kanamalı yaralanmada sıcaksu uygulanmaz. komadaki birine yiyecek içecek verilmez.

römorkun sinyal lambaları çalışmalı.marşla ilgili soruda aku boşalır. geçiş önceliğinde en son motor geçecekti. aksam eğimli yolda sellektör yapılır kısa ve uzunlarla.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
500

Tayfun - Resimli soruda trafik polisinin kollarını açtığı yönler trafiğe açık yönler

Merkezi sinir sistemi bir cevap

Karteerin yırtılması

Marş sorusu akünün boşalması

Kamyonet olacak

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
499

Arzu - Ne zaman sorular açıklanacak sınav sonucu açıklanır korku içindeyim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
498

mert l. - park etmiş hangi araçta lamba yanıyo hangisinde yanan bişey gördünüz abi allah aşkınıza yaa bi de diretiyosunuzz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
497

gmz gmz - Kalp durması şok ile ilgili soru hangisiydi kalp durması yaptım ben

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
496

Cem - 120 km hızla giden bir aracın takip mesafesi nedir?

Muhtemel Cevap: --60

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
495

Recep aydın - yüksek sürat ile gitmek araca cok yakıt harcatır.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
494

mustafa - -Haritaların üst kenar çizgisi hangi ana yönü gösterir?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
493

..... - hayır orta serit yol degildi bölunmüş yoldı cevap1 ve 3

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
492

merve - * Harıtanın sol tarafı hangi yönü gösterır

*Araçlardan hangısının yerleşim yerındekı azamı hızı 50 km/s olmalıdır.

*Kalp masajı yapılırken kaç cm baskı uygulanır

*Şeritlerden hangisi yavaşlama ayrılma şerididir(1)

*Sürücüde trafıgı olumlu etkıleyen özellıktır ( hoşgörü)

*Burkulmada kalp sevıyesınden yukarıda tutulmalı

*Kanamada sıcak uygulamaktan kaçınılmalı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
491

murat - sadece mantığını kullanan biri en az 20 soruyu rahatlıkla çözebilirdi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
488

mert - Bir soru vardı sağa dönüş virajı vardı. Şıkları ise takip mesafesini azaltmalı. Soldan gitmeli. Hızını azlatmalı felan diye neydi onun cevabı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
484

BERAN - O SORU DEVRİYE GÖSTERGESİNİ BOZAR MARŞA FAZLA BASMAK

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
483

hakan - Burkulma sorusunun cevabi sıcak uygulama olamaz ilk önce o soru bana yanlış geldi o sorunun cevabı masaj uygulaması olmasi gerekir eğer değilse soru iptal edilmesi gerekir.. sıcak uygulama demeniz suanda komedi..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
481

BERAN - Omuriliği zedelenmiş bir kazazede hangi yöntem ile araçtan çıkartılır? RENTEK MANEVRASI

A2 ehliyeti hangi araçlara verilir? MOTOR

Araçta yapılan teknik desteği en geç kaç gün içerisinde trafik kuruluşuna bildirilmesi gerekir? 30

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
479

Tetco - haritada sol taraf hangi yönü gösterir? Şıklar: batı, doğu, kuzey, güney

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
478

ibrahim - aşağıdakilerden hangisi göğüs boşluğunda bulunur? diye bir soru vardı onun evabı neydi? ben (AKCİĞER) yaptım.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
475

Gozde - Araba rengi degisimi oldugu zaman surucu belegelerini duzenlemek ocin ne kadar zaman vardir

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
473

tekin - 1.kalp masajı 5 cm

2.tescil 30 gün

3.rantek yöntemi

4.motordan anormal bı ses gelıyorsa hemen durdurulur

5.ilkyardm abc si solunum olcaktı

6.bütün hepsinin adı araç

7.dizel arabalarda motorin

8.kemer göstergesi takıl olmadıgını belirtir

9.kemer takmak ölüm riskini azaltr

10.karter contası yırtık

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
472

aaaa - o senin dediğin kan kaybı olursa kaklp seviyesinden yukarda tutarsın şıklarda buzlu tedavinolsa o idi ama sıcak tedavinuygulanır 2 ci olarak

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
471

nuray - Arac ti doğru cvp tanım sorusuna da 2 ve 3 arkadaşlar çünkü 1 tarafında devamlı çizgi vardı 30 gün doğru bati cvp kamyonet elli km hesabi olan sorular beklediğinden zordu ama şükür alırım darısı herkese ins

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
470

Enes Aşkın - 1- römorkta yanması gereken sinyal

2- arac kaza yaptıında (motor durdurulur, el freni cekilir, gaz kapatılır varsa.) yani 1.2.3

3 - kalp masajı 5cm olcaktı

4- aractan rentek manevrasıyla cıkarılırdı

5- park edildiğinde park ışıkları olcaktı

6- emniyet kemeri işareti emniyet kemerinin takılı olmadıgını

7- yavaşlama şeridi 1 numara yani en dıştaki ayrılan yoldu

8- egzosla ilgili soru hatırlamıyorum ama kirlilikle ilgiliydi

9- motordan ses ge

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
469

Ahmet - Sağa doğru levha vardı, hız düşürülür diye biliyorum yavaşlanır diye işaretledim. Hangisi ilk yardım değildir gibi bir şey vardı, ambulanstakilerin yardımı yaptım.

Tüm kuralların kalktğı levha beyaz üzerine siyah çizgiydi. Polisli soru 1-3, akcğer, batı vs yaptım. Burkulma ne olacak? Kalp seviyesi şok için. Şişmemesi için diyor soruda. Alkol hangi sistemi bozar?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
467

nuray - Yeşilli kizmizili trafik ışıklı soru vardı onun cvp bilen varmı ben sol şeritte geçiş diye vardı onu işaretledim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
465

Enes Aşkın - 10- içki , merkezi sistemleri cevabıydı

11- marş motoru cevabı akü bosalırdı

12- elektrik devreleri kontrol eden sigorta kutusu gibi bi soru vardı sanırım yanlıs hatırlamıyorsam

13- sağa yeşil düze kırmızı yanan ışıkta düze gitmek için beklemek yanlıstı

14-tehlikeli eğim işareti yokus yukarı gibi olan

15- kaygan yolu sormuşlardı hangisidir diye levhalardan bakabilirsiniz

16- sağa tehikeli virajda arac yavas ve kontrollu gibi bişeydi

17- gabari cev

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
463

abdullah - Trafik polisi ellerin açık olduğu yönler, dizel püskürtme motorin,A2 ehliyeti motosiklet

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
462

ABLANIZ - 1) 120 km ile seyreden aracın takip mesafesi km nın metre cinsinden yarısı olmalıdır yanı 60.. 2)tehlike madde taşıyan aracın takip mesafesi 50m dir ve 30 km hızı gecmez bu sebeple cevap kamyonet. 3) ilkokul 3.sınıfta öğrendiğimiz vucudumuzu tanıyalım dersınden hatırladığımız gıbı gogus kafesınde akcığerler bulunur 4)alkolle ilgili soru merkezi sinir sistemi 5)trafık polisi sorusu kollarının gosterdiği yöndekı araclar gecıs hakkını kullanmalı 1 ve 3 6)daralan kaplamalı yol cevabı otomobıl

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
461

sena - 120 km hızla giden bir aracın 60 km takip mesafesi olmalıdır.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
460

csr - 50 km tehlikeli araç,yağ kartel, A2ve acıl yardım çanta motosiklet, park hali vites.üçe bölünmüş yolda 2_3,

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
459

osman - daralan yolda geçiş hakkı otomobilin mi diğer aracın mı ??

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
458

ABLANIZ - 1)yağda azalma karter 2)ağırlığı 3.5 tondan fazla olan aracın devamlı sürüş süresi 4.5 3)motorin-enjektör 4)remörklü araç sinyaller 5)rentek manevrası 6)ada etrafında gereksiz şerit değiştirmek 6)kaza yapan sürücü yaralanmamışsa reflektör ve yansıtıcı koymalı 7)görüşün az olduğu tepe ve tünellerde kısa uzun farların arka arkaya yakılması(sellektör)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
457

brtatyg - kalp masajında kaç cm bastırlır vardı ben cevabı 6 cm yaptım ama net bilmiyorum yanlış sanırım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
456

brtayg - kalp masajında kaç cm bastırılır vardı ben 6 cm yaptım ama cevabı bilmiyorum

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
455

Yağmur - A2 ehliyet motorsiklet için alınır, kalple ilgili bir paragraf vardı kalp krizi, komaya giren insana yiyecek verilmeyecektir, ilk yardım çantası bulunması zorunlu olmayan motorsiklet, 120 km hızla giden aracın takip mesafesi 60 metre, Park etmiş aracın park lambalarını açmasına gerek yoktur, geceleyin tepeye çıkarken yakın ve uzak lambalar açık olmalı, göğüs boşluğundaki organ akciğer, rengi değişen araç 30 gün, sol kenar çizgisi batı, yetişkinler için yapılan kalp masajında ben 1cm dedim ama

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
453

busra - BURKULMALARDA SICAK TUTULMAZ SOGUK BUZ DEMIS OLSAYDI DOGRUYDU. KALP SEVIYESINDEN YUKARDA TUTULUR.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
452

murat - a hava b solunum c dolasım yani cevap B sıkkıydı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
451

sevda - arabanin motorundan ses geliyorsa hangisini yapmalisiniz diye bir soru verdi ben güvenle bir kenara çekerim diye bi sikki yaptin

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
450

sevda - polisin kollarinin acik olduğu duracak ötekiler geçecek 2 ve 4

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
449

esin - Bitane yol vardi 4 ve 1 yaziyodu arabalarda soruyu tam hatirlamadim hatirlayan varmi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
446

ayşegül yüksel - sıcakta şişlik inmez daha şişer. kalp seviyesinden yukarı kaldırılmalı ki şişlik azalsın

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
444

sevda - tanin verilmişti asadakilerden hangisi diye soruyordu araç ticari araç vb... ben araç yaptim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
443

sevda - yavaşlama seridini 1 yaptim tali yol gibi geldi bana yavaslayacak diye dsndum

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
442

Halil Karlıoğlu - Arac Park Sorusu (Park Isıkları)

Kalp Masajı Sorusu (5 Saniye)

50 Km Hız Sorusu (Otomobil)

Haritada Sol Taraf Sorusu (Batı)

Dıs Kanama Sorusu (Sıcak Uygulama)

Motor Yagı Sorusu (Antifiriz Deyildir)

Koma Geçiren Kişi Sorusu (Yiyecek/İcecek Verilmez)

Gidiş Şeridi Sorusu (1-2)

Oklu Gidis Sorusu (1-2-3)

Motor Yagı Azalma Sorusu (Karter Cunta Yırtılması)

Yakıt Tasarrufu Sorusu (Hız Yapmama)

A2 Ehliyet Sorusu (Motorsiklet)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
440

sevda - egzoz susturucunun görevi gürültü kirliliğini engellemek yaptim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
439

melek - Arkadaslar enjektorlerden ne puskurtulur diye bi soru vardi..cvp lutfen

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
438

ela - A. ŞOK:

Tanımı : Pek çok tanımı vardır. Genel bir çerçeve ile şöyle tanımlana bilir: Çeşitli nedenlerle özellikle dolaşım sisteminin yetersizliği sonucu vücudun her yerine yeterli kan akışının sağlanamaması nedeniyle sis temlerdeki çalışmanın azalmasıdır. Bu durumda kan, doku ve organlara gitmesi gereken yeterli oksijen ile besin maddeleri sağlanamaz. Bu olaydan pek çok organ etkilenir; ancak öncelikle beyin etkilenecektir. bu yüzden cevap şok

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
435

hayal - Arkadaslar bitane soru vardi sekildeki arac hangi seridi kullanabilir diye ben 123 yaptim dogrumu

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
434

UaRespect* - töbe bilader yeşil ışık yanıyo o arabanın durması yanlıştır düz gidebilir biraz beyninizle okuyun be soruları

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
433

elif - Ya arkdslar bnm simdiden baya yanlışım çıktı bile bide bakmadklrm var:(

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
432

sevda - cvplar motorin.merkezi sinir sistemi .60.burulmaya hangisi yapilmazmi diyodu hatirlamiyorum masaj yapilir yaptim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
431

Halil Karlıoğlu - Burkulma Sorusu (Kalp Seviyesinin Üzerinde Tutmak)

Marş Sorusu (Akü Boşalır)

Tünel Görüs Sıkıntısı olan Sorusu (Uzun Mesafeli Isıkları Yakmak)

Arac Kullanma Saat Sorusu (4,5 Sat)

Trafik Polisi Yön Sorusu (1-3 Yani Ellerini Gösterdigi Yön)

Romork Sorusu (Sinyal Lambası)

Egzoz Sorusu (Gürültü Ve Cevre Kirliligi)

İlk Yardım Cantası Sorusu (Motorsiklet)

Takip Mesafesi Sorusu (60)

Sag İşaret Levhası Sorusu (Hızın Azaltılması)

İlk Y

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
430

Kaan - bi soru vardı tam hatırlıyamıyorum ama cevabına şok u işaretlemiştim oda dogru ise bnm sadece 2 yanlışım var

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
428

sevda - kazada yaralanma olmadiysa isimli işaret koyacakti

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
425

sevda - şekilli bi soruda bu işareti gören ne yapmali diyordu yavaş ve güvenilir bi sekilde dvm eder resim virajdi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
424

sevda - %10egimli bi levha vardi uygun viteste atilip dvm edilir miydi neydi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
423

sevda - lastik değiştirirken napilir cvp araba hareket etmeyecek şekilde sabitlenir diye bi sik

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
418

wonderkid - dizel motorlu taşıtlarda hava ile sıkıştırılmış sisteme basınçla ne püskürtülür

a benzin b motorin c su buharı d su

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
417

wonderkid - kalp masajı yapılan kişinin göğüs kafesi kaç cm çöker

a 1 b 2 c 5 d 6

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
416

wonderkid - vücudunda açık kanayan bir yara bulunan bir kişiye hangisi yapılmaz

d sıcak su ile tampon yaılır

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
415

burak - hatırladıklarım arkadaşlar

1. araçta değişiklik yapılmışşamı mı birsey diyordu kaç gunde tescil diyordu o soru 30 vardı 60 fln vardı o soru = 30 gün,

2.tansiyon düşmesinden sonra dolasım güçlüğü cekiyorsa bu hasta ne geciriyor diyodu şok vardı karlp durması vardı buna siz karar verin

3 kalp masajı kac cm bastirilir diyordu 5 cm

4 1234 diye yola sayılar koymus hangisi yavaslama seridi 1 ana yoldan cıkıyordu cunku diğerleri ana yola girerken hızlanma seridindeydi o o

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
414

sevda - devamlı marsa basilirsa ne olur diye bi soru verdi motor devir göstergesi bozulur yaptim ama akü bosalirda olabilir

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
412

erdal - Ağırlığı 3,5 tonu geçen araç sürücüsü aralıksız kaç saat araç kullanabilir?

cevap 4,5 saat

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
409

glsm - Çok zordu bundan önceki sınav daha kolaydı ilk yardım kada karıştırıcı ydi 35 soru doğru olduğunda mi geçiyoruz insallh :(

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
408

nilüfer - Alkol merkezi sinir sistemini etkiler... kalp masaji 5mm..park lambalarini park etmisken yakma zorunlugu yok.tehlikeli araci takip mesafesi 50.yola giren arac yavaslar yani 4.yiyecek verilmez..takip mesafesi 120 ise yarisi 60 dir.serit sorusu iki ve uc.kalp durmasi yaptim.a2 ise motosiklet..arac teknil degisim bir ay yani 30 gun.gogus ise akciger...sol yan batidir.rantek ile cikarilir.trafik kazasi yapan yaralanmamis olan isaretleri yakip araca isikli levha koyr.kavsak donusleri donus isigi ile

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
407

mürüvvet - şeritlerin birinin önünde şerit değiştiremez devamlı yol çizgisi vardı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
406

nalan - Arkadaş lar lütfen bi soru sorucam bu soruyu bilen varmı çok merak ediyorum şokla ilgili bi soru vardı daha dogrusu siklarda şok vardi cevap kalbin durması değilmi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
405

ahmet - Arkadaşlar iyice soruyu karıştırmışsınız galiba, kriko ile kaldırmadan önce; Araba emniyetli bir şekilde sabitlenmeli olacak dogrukaynak tan öğrendim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
402

Ahmet - her soru sorana yanlış yapmışın diyerek ne kazanıyorsun?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
393

mürüvvet - Aracın lastik değişiminde kriko ile kaldırıldıktan sonra yapılması gereken şey nedir?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
391

itsme - Goğus kafesi organı mide. Rentek. Şok. İlkyardım ABC si solunumu kontrol etmek. Trafikte olumlu davranış bencil davranmamak. Hasar tespiti ilk yardımda yer almaz. Burkulma kalp seviyesinden yukarda. Kalp masajı 5 cm. Alkol merkezi sinir sistemi. Yaralanma yoksa işaret ışık koyar. İlk yardım hatırladıklarım.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
390

mürüvvet - hangisi göğüs boşluğunda bulunur..cevap Akciğer

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
389

mürüvvet - otoyolda yavaşlama şeridi..çıkışı olacaktı..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
388

ismail - Arkadaslar hangisi yanlıştır diyodu arabanın sağ tarafindan veya b anketten arabayi geçmek olacakti

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
387

itsme - İlk yardımın amacından değildir hasar tespiti. ABC si B solunum değerlendirme. Şok. Rentek. Burkulma kalp seviyesinden yukarda. Bencil davranmamak olumlu davranış, akciğer goğus kafesinde. Alkol merkezi sinir sistemi. Koma yiyecek verilmemeli. Açık yara sıcak basılmamalı. Yaralı değilse ışık levha koymalı.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
383

RECEP - BENCE EN İNCE SORU OYDU 1DE GİDİYO ZATEN 2YE GEÇEBİLİR ÇÜNKÜ İLK OLARAK KESİK ÇİZGİLER VAR YANİ SOLLAYABİLİR İKİNCİDE DEVAMLI ÇİZGİ 2. ŞERİTTE OLSAYDI 1. ŞERİDE GEÇEMEZDİ 2. ŞERİTEDE GEÇER DEDİK ŞİMDİ ORDAN DEĞERLENDİRELİM ARAÇ 2. ŞERİTTEYKEN 3. ŞERİTE GEÇEMEZ ÇÜNKÜ İLK OLARA DEVAMLI ÇİZGİ VERİLMİŞ SONRASINDA KESİK ÇİZGİ VERİLMİŞ 3. ŞERİTTEN GELEN DE 2. ŞERİDE GEÇEBİLİR AMA SORUYA GÖRE YOLDA OLAN ARAÇBULUNDUĞU ŞERİT YANİ1. VE HEMEN YANINDA Kİ2. ŞERİTE GEÇEBİLİR :))) (KESİN SONUÇTUR)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
382

serap - arac tanimi gurultu emniyet kemeri isaretu 120 km hizla syreden arac sorusu 60 olcak trafik isareti sorusu egim isareti mecburi ileri yol isaret alkol sorusu merkezi sinir sistemi iyi bir surucu sorusu bencil olmaz harita sorusu sol yanip sonen kirmizi ok ta beklemeli romork sorusu ikaz isareti olcak gogus kafesinde akciger olcak rentek tasima 4.5 saat renk degisikligi 30 gun

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
380

rea - Alkolle ilgili olan soru ve trafik gorevlisinin ellerini acmasiyla ilgili olan sorularin cevaplarını alabilirmiyim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
379

mürüvvet - panelvan efendim kamyonet tehlikeli madde yazıyordu zaten..panelvan şehiriçi azami hızı 50 km

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
378

zahide bolukler - Solunum durmasinda tikandiginda ne olur gibi bi soruydu cevap acaba kandaki oksijen oranini dusmesimiydi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
377

aylin - Ravtek manevrasi. 30 gun. Ilkyardm b si solunum. Akciger . A2 Motor. Burkulma kalp hizasndan yukari kldrmk. Kartel contasinin yirtlmasi. Motorin . 60 km . Akunun btmesi . Donus isareti yavas ve daha dikkatli.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
376

ebru - Tekerlekli traktör is makinesi ve traktörün genel adi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
370

özge - Trafik lambasiyla ilgili bi soru vardi,cvp neydi acaba merak ediyorum,ben sola dönülmemesi gerekir dedim :(

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
369

yağız - Trafik kazasında yaralanmadıysan ne yaparsın yo lu mu kontrol edersin

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
368

ebru - gabari genişlik kamyon resimli olan olmayacak mı 2.50 yazılmış?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
367

halil - 3 seritli yolda cevap 2ve 3 degildir cunku orta serit sagi ve solu duz cizgi disi kesikli cizgi cevap 1 ve 3

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
366

ela - yaralanmada üzeri kapatlır yardım istenir,dokunulmaz yaptım hatırlayan var mı soruyu

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
364

limse - Kesin olarak 7:30da düzgün bir şekilde paylaşırsınız inşallah :D

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
362

ela - sağdan ve banketten gidebilir vardı yanlış olan bu di mi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
360

bilal - ikametgah degısıklıgı 30 gun , noterlerce satıs 1ay karıstırmısınız .

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
359

serdar - traktör ve kepce resmi vardı onların genel adı nedir arazi araç arazi taşı arazi kartarmıydı neydi bi şık daha vardı bilen varmı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
357

fısıltı - beynınıze vuruyum kamyonet olacaktı otomabılı nerden cıkardın otomabıl diye bişey yoktu :)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
354

gökhan - arkadaşlar her grupğta farklı sorular ve şıklar vardı mesela aynı soru için k grubunda otomobil şıkkı varken m grubunda pikap vardı doğru secenek ve boyle çok soru vardı vardı sıklar farklı o yüzden herkes farklı bişey söylüyo şimdi :)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
353

asli - Dizel motorlarda ne kullanılır mi öyle bir soru var di motorin miydi cvp

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
351

asli - Sola devamli viraj levhası yavaş ve daha dikkatli gitmeli diye br soru var

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
349

fenerist - şerit 2-3,rentek,yeşil ışık sorusu:durmamalı,ayrılma şeridi:1,sağa viraj:yavaşla,dizel:motorin,römork:sinyal,a2:motosiklet,park:park ışığına gerek yok,4.5 saat,5cm,akciğer,eğimli yol:uygun vites,marş:akünün bitmesi,harita:batı.yerleşim yeri:otomobil.bunlar kesin arkadaşlar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
348

asli - Kavşak donemec tümdekde hangi ışıklı cihaz yöntemiyle bildririz donus lambaları uzun hurmeli farları sıklıkla arayla bir soruydu hatırlayan var mi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
347

hira - El freni çekilir

Kontak kapatılır

Lpgli tüpün vanası kapatılır diye bir soru vardı cvb

2 - 3 mü

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
346

akon ugar - arkadaş şekle göre otomobil her şeritten gidebilir cevap: 123

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
342

Hilmi - ben onu taşıt katarı yaptım. araç olmalıydı sanırım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
336

mehtap - El fireni cekilir araba durdurulur Lpg tupluyse kapagi kapatilir hangisi dogru arkadaslar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
335

pinar - kesik çizgili yollarda sollama yapılabilir ama soruda araç hangi seritten gidebilir diyordu yanılmıyorsam sollamayi sormadigi için 123 die işaretleme yaptim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
333

srdr - Trafik ışığı ile ilgili soruda hangisi yanlıştır diye sorulduğunda sola dönüş yapılır şıkkını işaretledim aklımdan kalan buydu soruda

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
331

mustafa - arkadaşlar bırsey ıstıye bılırmıyım hepsını sıraylan yazarmısınız ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
330

gmz - Otomobil bulundugu şeritte ve 2 numaralı şeritte gideblr 1 numaralıyı kulanazdı cunku orda devamlı yok cızgısı vardı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
329

ç - Alkol hareket sistemi yapmtım ben önce sinir miymiş?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
328

osman - Traktör tehlikeli madde grader otomobil bu soruya baktim otomobilde tehlikeli madde de 50 yanlis olabilirim bu soru

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
327

a civan - 1.alkollü araç kullanımı hangi sistemi etkiler?merkezi sinir sistemi.çnkü gnel olarak btün kntrol sistemimiz ona ait.2.susturucu kullanımının faydası nedir?gürültü kirliliğine3.göğüs boşluğnda bulunan organ?akciğer4.solunum tıkanıklğında hangsi görülür?cğerlere oksjen gtmez.5.şekildeki araç hangi şeritleri kullanblir?bulundğu ve ortadaki şeridi.çnkü bulndğu şertte kesik çzgi var ama ortada yok o yüzdn ortadan bşka yere gçemz sürekli çzgi var.6.trafkte yer alan mtorlu taştlara verilen gnel ad?arç

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
324

osman - İki araç dar yolda karsilasirsa hangisi yol verir geçiş hakki kimin. Cevap..2. Araç traktör otomobile yol verir

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
323

İbo :) - Taşıt Katarı : Karayolunda bir birim olarak seyretmek üzere birbirine bağlanmış taşıtlardır.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
321

a civan - 8.koma halindeki kişiye hangsi yplmamaldır?yiyecek ve içecek verlmemeli.9.ilkyardmın ABC si olan B nedir?cevapta bak dnle hsset yazmyor ama solunumun kntrol edlmesi cevapB olck.10.hangsi trafkte kazaları olumlu etkiler?emnyet kmerinin tkılı olması.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
320

yücel - gösterge panelindeki resim elektirikli koltuk emniyet kemeri cevabı neydi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
319

RECEP - Arkadaşlar Şimdi herkes kafadan birşey diyor doğru olanları teker teker söyleyim sizin için bildiklerimi ; Alkol beyin ile ilgili sorunun cevabı merkezi sinir sistemidir. 120 km hızla giden aracın diğer aracı takip mesafesi 60'tır. ( ( ( Dizel )Sıkıştırılmış hava ile enjektörlere püskürtülen şey motorindir. Aracın yağ sevyesinin karterden sızıntı yapması yani contasının gevşek veya oturmamış olmasıdır. 3.5 T araçlar 4.5 s

NOT : İnsanlar yanlış yapmayı sevmez doğruyu kendileri bilirler

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
317

osman - Göğüs boşluğunda hangi organimiz yer alir.a.mide b.akciğer c.böbrek d.karaciger.

Cevap.akciğer

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
316

yücel - doğru cecab 1-2 3. şeritte düz cizgi vardı o şerite geçme imkanı yoktu şekildeki aracın çizgilere dikkat etmemişsin

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
315

yücel - boyun kırığıyla ilgili sorunun cevabını rica etsem

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
314

Silan - yakıtta hangileri kontrol edilemez diye bi soru vardı onun cevabı ne?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
313

a civan - 10.şekildki pozisynda yaralıya uygn bası nedir?5 cm.11.yerleşm yeri içnde 50km hz ypblen araç hngsi?pikap.12.takip mesafsi sorusunda araç 120 oldğu içn mesafe 60 olur.13.şehrler arası yük taşıyan araç günde ne kdar kullanblir?4:30saat.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
312

RECEP - / 1 // 2 /; 3 /

/ // /; [] / şekil budur. 1. yol'a geçmek yasaktır. 1'inciden 2inciye atlamakta yasaktır arabamız 2 ile 3 numaralı yolları kullanabilir sadece ama 2'ye geçip tekrar 3 numaralı yola geçemez.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
310

yunus emre - Biz sınava girdik sınavda bize kıl payı geçiyom :)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
309

volkan - tali yoldan ana yola girerken durup kontrol edip gecmesi gerekir ama ana yoldan tali yola girerken durmasina gerek cevap 4 olucak 1 degil

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
308

ece - Traktör araba gibi soru vardi tasit katarimi olucak ti cvp

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
307

elif - merkezi sinir sistemi

yeşil ışık düz gidecekse araç durmaması

50 azami hız otomobil için yerleşim yeri

120 km takip mesafesi 60 km

eminiyet kemeri

saga eğimli yol vardı oda sağa doğru yavaşlama

eğimli ininş vardı

kamyon otomobile yol verecek

abc b solunumu kontrol etme

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
306

RECEP - Kardeşim Soru şuydu Dizel arabalarda Sıkıştırılmış hava ile enjektörler'e ne uygulanır ?

A) Benzin B)MOTORİN [Dizel] Ve yanıltıcı şıklar.

C)Antifiriz D)SU

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
305

Alperen - Yukarıdaki crvaplara göre 11 yanlisim var insallah dahada cikmaz.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
304

mikail - Tc kimlik yerini karaladiniz mi yoksa yapili miydi? Fikriniz ne hatirlamiyorum.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
302

ömer - bu soruların asıl cevaplarına nasıl ulasabılırız acaba acil lazım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
300

ayşe erol - bende benzım yaptı yanlıs motorın olacakmıs

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
297

RECEP - Arkadaşlar Cuma Günün'e kadar açıklanacakmış Meb 147'yi aradım bana öyle bildirim geldi. İnşallah Herkes geçmiştir. Not: Sınav'a hiç çalışmadım kendi bilgilerim ile.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
296

RECEP - Olur öyle vakalar benim yanlış yaptığım'ıda sen doğru yapmıştırsın :) İnşallah herkes geçer . meb diğerlerine zorlaştırır :D

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
293

Şahin - Orda 4x2 Gibi Bi Otomobil Vardı Vevap C Şıkkıydı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
290

Recep Aydın - 147'yi aradım bu hafta açıklanacakmış hadi hayırlısı arkadaşlar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
289

Ender - Tamam işte. 4x2 yada 4x4 kamyonet sınıfına giriyor.Resimli şıklardaki otomobil sandığınız kamyonet zaten.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
288

tahir - arkadaşlar bi soru da motorlu motorsuz lastik tekerlekli traktor hangi arac sınıfın girer bu soruyu hiç duymadım cevbı da arazi taşıtı die salldım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
287

arzuu - şok

4,5 saat

2,3 nolu şerit

1,3 nolu kısımdakiler geçer

rentek manevrası

2,3 nolu aracın geçmesini beklemeli

batı

motorin

genişlik gabari

abc b:solunum

antifriz

akciğer

60 m takip mesafesi

arazi taşıtı(kamyonet)

içecek yiyecek verilmesi

karter contası

kalp seviyesinden yukarıda tutmak(burkulmada şişmesinn)

merkezi sinir sistemi

kamyon otomobile yol vermelidir

30

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
286

arzuu - emniyet kemeri

düz gidiş(yerdeki işaret)

park lambalarının yakılması(park etmiş araçta gereksiz olan)

1(ayrılma şeridi-yavaşlama şeridi)

kanamada sıcak uygulamadan kaçınılmalı

gürültü kirliliği(eksoz-susturucu)

hoşgörü

sinyal lambaları(römork)

uzun farlar yakılması(tünel)

hızın azaltılması(tabela sağ viraj)

araç hassarı(4yaşam ilkesi)

sola dönebilir(ışıklı soru-yeşil,sağa kırmızı)

aracın hareket etmemesini sağlam

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
285

twink - yalnız o soruda yanlış hatırlamıyorsam yanan trafik ışığına göre aracın ne yapacağını soruyor yanan iki ışık varsa cevapta ona göre olmalı sağa dönüp beklemeli bence

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
284

Mehmet - Bu ehliyet çalışma kitaplarını ve ehliyet sınav sorularını kimler hazırlıyorsa biraz kitap okusunlar. Ayrıca da Türkçe dil bilgisi çalışsınlar ilkokul çocuğu gibi öznesi yüklemi ayrı telden çalan cümleler kuruyorlar. Rezillik yani. Özellikle çalışma kitaplarında öyle komik cümleler kuruyorlar ki gülmemek elde değil.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
283

gül - 12 olmalı sol şerit komyon ve otobüsler için hangi şeridi kullanmalı dıyor soruda gecebılırmı demıyor !!

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
279

batu - arkadaslar o araba gecıcek en son motor gecıcek dıyen arkadaslar kıtaplarını acıp bı bakabılırlermı anayolda o motor ana yoldakı arac gecıcek ondan sonra motor gecıcek sonra dıger arac gecıcek bos bos konusmayın

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
276

Mehmet emin - El freni çekilir

Kontak kapatılır

Lpgli tüpün vanası kapatılır diye hepsinimi işareliyecektik

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
274

Fenerbahce - Gecen sınav ıle alakası yoktu bence. o kadar calısmıstım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
273

Fenerbahce - yavaslama sorusu vardı 1-2-3-4 numaralı yol dıye. sızce hangısydı

?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
271

oflu - Arkadaslar cikan sorularin uctanesini kitapda buldum öbürlerin hicbirtanesi kitapda yok

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
270

Poln - Gürültü kirliliği /1. Yavaşlama /emniyet kemeri / akciger / merkezi sinir sistemi / 3,5 ton / 5cm kalp masajı / 30 gün araç değişim / a2 motorsiklet / 4,5 saat / Kalp seviyesi üstünde tutulur / Akü boşalır / yiyecek içeçek verilmez / ışıklı soruda dümdüz yola devam etmeli / B si solunum / rengek manevrası / Motorsiklette ilk yardım bulunmak mecburi değil / 120 takip mesafesi 60 / 50m otomobil şehir içi / gereksiz şerit değiştirmek

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
269

luka - ckmıs soruları calıstıgımız halde 3 tabe cıkıyor 100 delik gerisi 75 sı ise bılmedigimiz sorular zor

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
268

almila - solunum/şok/merkezi sinir sis/akciğer/5cm/sıcak uyg/ 2ve3 cisim batmaları/rentek manevrası/omurga zedelenmesi/agızdan yiyecek içeçek/ hayat kurtarma zinciri bunlar ilkyardım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
266

almila - motor: emliyet kemeri gösterge/ kriko ile kalkan arac guvenli sabitlemek/ karter yırtılması/ marş akü bosalması/ antifiriz/ araç / enjentör püskürme motorin olacak

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
265

ff - asıl 1 2 diyenler lütfen dikkatli olalım arkadaşlar. tabiki 2-3. kesikli çizgi, bir ve ikinin arasında birin tarafındadır.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
264

yasar67 - M kitapcigindaki sorularin cevplarini aklinza gelnleri syleyebilirmisniz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
262

ibrahim demir - Kaza yapan surucu yapmasi gerekli olmayan (akan trafigi konrol etmesi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
260

BűşR - Lpg li için tüp vanasi kapatılır fren çekilir ve motor kapatılır vardı kaza için bunların 3de doğru değil mi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
257

ertan - ya ne alaka park etmiş arac niye park lambasını yaksın belki 24 saat orda kalıcak lamba yanarsa ne olur akü boşalır arkadaşlar park lambası yazanlar yanlış yaptı bilginize

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
255

ertan - şerit sorusu...2.3 olucak....burkulmalarda..kalp sevıyesınden yukarda olucak,

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
253

2468 - hangısı ılerı yönde seyir demekti sorusu düz cizgi halinde ki ok işareti idi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
252

Emre - Araç lastiği değiştirmeyle ilgili soru nolcaktı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
251

Arzu - Yarayla ilgili soru vardı hangisi yanlıştır mı diyordu doğrudur mu diyordu şıklar da kalp seviyesinde tutun varmıydı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
250

akman - Taşıt tescil belgesi değişiklik geçerliliği süresi 30 gün.Bugünkü sınavdan bir soru

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
249

Ramazan - arkadaslar egimli yol vardi %10 Egimli Olan O Sorunun Cevabı Nedir ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
248

ddd - Arkadaslar oksijenle ilgili bi soru vardi onun cevabi neydi o soruda cok takildim ben

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
247

@sametkayserili - Arkadaslar trafik ve sagliktan 5 er tane yanlis cevap ile kurtuluyorum Allah yardimciniz olsun cevaplar icin sayfaya bakmayin bence.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
246

Bekir DAĞLI - Kamyon ve otomobil hangisi yol vermelidir sorusu ne olacak acaba?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
244

Nermin - Seyir halinde motordan ses gelince ne yapilmali gibi bi soru vardı hatırlayan varmı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
243

Emirhan - 1 soru yanlış 98 bekliyorum lanet olsun .

Göğüs boşluğundaki organ sorusu mide işaretlemiştim akciğermis .

umarım herkes hak ettiğini alir. :)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
242

sinem - Çok teşekkür ederim arkadaşım sayende ne yaptığımı öğrendim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
240

doğan - ilk yardımın (a) sı solunumdur ilk önce nefes alıyormu diye bakacaksın sonra hava yolu açıklığına hava yolu yarı tıkanmış olursa hala solunum alır tani demekki ilk önce solunum sonra hava yolu zaten soru bizden 2 ci seçeneği istiyordu

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
239

MEMET - ARKDAŞLAR hani 50 km azamiydi hız sınırı sanırım ben 4x4 resimli olanı işaretledim doğrumu acaba. yerleşim yeri içindekiydi galiba

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
237

dry - Arkadaşlar sadece dogrusunu bilip hatırladığım Sorulari yazcam.


Alkollü sorusu : merkezi sinir sistemi.

bi soru vardı masaj olacak burkulmaydi sanirim.

Tasima pozisyonu sorusu bilmem bisey manevrasi idi :)

yuklu araclar en fazla 4.5 saat araliksiz arac kullanabilirler Olcakdi.

bi soru vardi enjokterle diye o motorin olacakti.

a1 mi ne o ehliyet motor olcakdi.

ilk yardim cantasi motorda bulunmaz olcakdi.

gecis hakki motorda olcakti.<

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
236

dry - Kalp masaji 5 cm.

marş sorusu akunun asinmasimi bitmesimi oyle bsey.

renk degisikligimi bsey o 30 gun olcakdi.

harita sorusu bati olcakdi.

egimli yolda uygun vitesdi bi sorunhnda cevabi.

polisin kollarini actigi yonde arabalar gecebilir.

Usteki siyah yazili olan sorular ve cevaplari dogru genellikle bazilarini bilmiorum emin degilimde arkadaslar.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
235

dry - Yanliz burkulmalarda kalp seviyesinin ustunde tutmak sorusu yanlis arkadaslar burkulmada kalp seviyesi ustunde tutulmaz kanamada tutulur.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
234

Murat - sol şeridi gereksiz kullanmak yasak sol şerit sadece sollamak için kullanılır orda araç olmadığına göre 2 ve 3 ten gidebilir sadece

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
233

ebru - başka hangi sorular vardı hatırlayan yazdın nolurrrr

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
232

meltem - Serit sorusunda 123 diyen arkadaslar yanlis. Zaten 1de gidiyor 2ye yani orta seride gecebilir seritler kesik cizgi. 3 serit ise devamli cizgi en sol seride gecemez. Eger arac 3 seritte olsaydi tum seritleri kullanabilirdi. Ama 1 de oldugu icin sadece 1 2 seritleri kullanabilir

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
231

Esra - Arkadaşlar bir soru vardı cevapı 2ve4zamanlımıdı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
230

haymanali - Yazildigimiz kurs yerlerinden bize msj olarak bilgilendirme yapmasi lazim gecip gecmedigimizi ...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
229

haymanali - Dersine calisan bir insan icin 1 saat vzla bile ;)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
228

serap - Sinav kolaydi arkadaslar. Netten gecmis yillarin sorularini cozdum. Zaten hep onlardan cikti.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
226

menşure - kaza yapan araç sürücüsü tüpü kapatmalı mı , yakıt tasurufu yapmak isteyen sürücü ile ilgili soru

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
225

mehmet kılıçaslan - o şerit sorusu biraz biraz zorduu bende 1,2,3 yaptım bur dan kotrol edince 5 tane yalnışım çıkıyoo :D

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
224

senay - Eğilimli yol sorusunda siklari hatırlayan var mi?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
222

tuğçe a. - yanlış biliyosun ilk hava yolu sonra solunum sonra dolaşım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
220

Onurhan - Sınav süresi az diyenler olmuş.Bence fazlaydı o sınavın hakkı 40 dakika bence o bile fazla.Çünkü ben 15 dakika da bitirdim.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
219

eren - Sorular cuma günü sonuçlar 10-15 gün içerisinde aciklanicak büyük ihtimal

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
218

HAVVANUR - O yerleşim yeri içinde 50 km hangi araç gider diye bir soru vardı,ama kitapta baktım otomobil, kamyonet o hızla gidiyor. O soru hatalı bence. Kitaba bakın sizde görürsünüz. İki şıktada cevap vardı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
216

nuri - Degerli arkadaslarim siz otobanda giderkn 3 seritli bi yolda sade ayni seritimi kullbiyoz misal hizina gore neyse o serite gecersin vurda soruda diyoki hangi seriti kullna bilir hizina gore serit degistrir ordaki kesik cizgilerde serit degistre bipcgni soyluyo o cizgilerden biri devamli olsaydi o serti kulnamazdi ben fikrim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
215

glız - Türkiye haritasına göre sol kısım hangi bölgedir doğu olacaktı size goreyi sormuyor haritaya goreyi soruyor.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
214

glız - Bi şekil vardı öndeki aracı hangi hareketle sollayamaz diye o da aracın sağından banketten yararlanarak sollayamaz olacaktı.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
213

nesat - Lpg soru vardi tam hatirlamiyorum bilen varsa yazarmi lutfen

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
211

hülya - 3. şeritten giderken orta şeride geçebilir ama bida cıkamaz orta şeridi işgal etmek yasaksorunun cevabını bulamadım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
210

altay - Kasisli yol diye sık vardı onun sonucu neydi acaba ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
209

ehliyet - Donel kavsakta gereksiz serit degistirilmez doru cevap

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
208

selin tezel - trafikte nasıl davranılır diye bi soru vardı olumu yada olumsuz sotuyu tam hatırlayamıyrum. hatırlayan var ise tam olarak netdi acaba_

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
206

muko - engellilere 3 kata vermişler giriş katına verselerya

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
204

Muhammet - Hiç çalışmadan kursa gitmeden girdim 15 dakkada bitirdim 3-4 yanlışım var

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
203

Elvan tanan - Her kitapcik türü nde aynı sorular mi vardı ya

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
202

barış - arkadaşlar inanın çalıştıysanız derslere gidip test çözdiyseniz geçersiniz zor diye bişey yok hesaplamalarıma göre 5 veya 6 yanlış var aklıma takılanlara baktım burdan doğruymuş onlarda

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
201

büşra - Lpg li araçlarda tüp vanasi sıkılır sorudaki 123hepsi mi olucaktı?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
200

OmerBey - Arkadaslar bir kamyonet ve bir araç karsılıklı sekilde geliyolardı yol daralıyordu ortada kamyonunmu yol vermesi gerekir aracınmı?sağolun simdiden...

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
199

Sezin - o yol çok şeritli bi yol değildiki sağ şeridi kamyonlar kullansın. resme dikkatli bakmamışsın. çok şeritli yollar birbirinden sadece kesik çizgiyle ayrılır. oysa o yolda hem kesik hem düz çizgi vardı. bu durumda o çizgilerden biri bu taraftan giden sürücüye diğeri karşıdan gelen sürücüye verilmiş işarettir. resmi iyi düşün o yol iki yönlü bir yoldu. 1.şerit karşıdan gelenler için 3.şerit bu taraftan gidenler için 2.şerit ise her iki yöndeki araçların sadece sollama yaparken kullanacakları şerit

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
198

beyza - Arkadaşlar lütfen yorum yapmayın kafam daha çok karıştı benim yaw :-)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
197

kamil kara - burkulan ayağı ne yapmalı diye bşr soru vardı cevabı neydi ben masaj yapmak yapmıştım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
196

sezin - evet otomobil yada kamyonet gibi bişey vardı. yerleşim yerlerindeki azami hız sınırını soruyodu tehlikeli madde taşıyanların hız limiti 30 dur 50 değil arkadaş yanlış

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
195

Derya - kaza yapan araçta alınacak önlemlerde L.P.G li ise tüpün vanası kapatılır mı ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
194

pinar - Azami hizi50km olan soru yerleşim yeri içinde mıydı.bölünmüş yoldamiydi bilen varni

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
193

Sezin - Sınav sonuçlarının yayınlanmasını beklemeyi anlıyorum da soru ve cevapların yayınlanmasını niye bekliyoruz acaba kendileri de mi bilmiyor cevapları. En azından ertesi gün yayınlanmalı nerde bu devlet?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
191

yunus - 1.cavaplar aku bosalir

2. Araba guvenle sabitlenir

3.kovvartor

4. Antfriz

5.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
188

kafiye - tahminm en az 90 puan çalışana kolay dı sorular

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
186

Tattiana - Römorklu soru cevabı sinyal lambası

Daralan yolda kamyon otomobile yol vermeli

Dizelde motorin

Yakıt tasarrufu için sürekli hızlı gitmemeli

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
185

2.sefer - Azami hız sorusunda yanlislik yokmu otomobil de kamyonet de şehir içinde 50km/sa yapar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
184

DUYGU - ARKADAŞLAR LPG Lİ ARAÇLARIN TRAFİK KAZASIYLA İLGİLİ BİR SORU VARDI ..3 SECENEK VARDI BEN 123 İŞARETLEDİM BİRDE ARACIN FAZLA YAKIT YAKMASINA HIZ İŞARTELEDİM İNŞALLAH DOĞRUDUR:)))

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
183

cem - ilk yardımdan 4 trafikten 3 motor dan 2 yanlışım var acaba geçebilcem mi yardımcı olurmusunuz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
182

Y4kupp - Arkadaşlar size Şerit sorusunun cevabını açıklıyorum; hatırladığım kadarıyla soru otoyolda geçiyordu yani gidiş geliş yoktu sadece tek yön vardı ve sizin kaçırdığınız noktada şuydu aracın bulunduğu şerit 3. şeritti ( en sağ şerit ) soruyu iyi takip etmek bundan dolayı araç kendi şeridinde ve orta şeritte gidebilir ama 1. şeride ( en sol ) gidemez çünkü orası sollama yapanlar içindir bundan dolayı cevap 2 ve 3 .

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
177

tuğçe - arkadaşlar kalp durması şok falan vardı ya şıklarda ben ikisi arasında kaldım kalp durması yaptım onun cevabı neydi emin olan biri yazabilir mi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
174

nalan ahmet - Lütfen soruma cvp verin arkadaşlar şok mu kalp durması mi sorunun cevabı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
172

emine - On ve arka kol işareti vardiya o soruyu hatırlayan varmı ben on ve arka tarafa yol kapalı yaptım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
170

Ferhat - Donel kavşaklı Bi soru vardı cevap gereksiz yere şerit değiştirmek di

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
166

dlk - Arkadaslar oksijenle ilgili bi soru vardi hatirlayan varmi cevabini

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
165

Serpil 34 - Arkadaşlar 50 sorunun 40 tanesi var burada diğer 10 soru hatırlayan arkadaşlar yardimci olabilirmi lütfen ?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
163

azad - 120le gden takp mesafe 60. damarlara kan gitmemesi kalp durması. Serit deisme 2.3 . Harita batı. Dizel enjektör olan motorin olucaktı. Otoban resmi olan 1 olacktı . Boyun la ilgili olan omirilikti.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
160

Arif şahin - Daralan yolda öncelik otomobilin olur büyük araç bekler

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
159

a - Sekilde hangisi devamli istikameti gosterir

(duz ok cigisi)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
155

Melisa - Arkadaslar cevaplar aciklanmis sinavda seritli soruda arabanın gittiği yol 1 ile gösteriliyodu yayımlanan soru kağıdında 3 ile gösteriliyor dikkat eden var mı?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
154

ayla - damarlara kan dolaşımı gitmeyince cevap şok mu olacaktı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
151

eylm - MEB cevap anahtarına baktınız mı? tüm cevaplar yayınlandı zaten.


Sonuç: 92 :)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
148

... - Başarı durumları nedir kaç yanlışınız var arkadaşlar

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
146

Ayşe - Bazı yorumlar çok komikti arkadaş sayenizde biraz güldüm sağolun arkadaşlar benim de 35 nettim falan galiba inşallah geçerim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
145

ülkü - n kitapçığını yapan varmı varsa 50.soru neydi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
143

ela - Ben soru ve cvp lari indiriyor ama dosya açılmıyor diyor ne yapmalıyım

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
133

eng - Tabela da yuvarlak icinde 10 vatdi cvbi : eğimli yol

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
132

mehmet - Arkadaslar sorular basitti herhalde sizce nasıldı bilmiyorum ama hakkımızda hayırlısı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
130

ramazan - Anayoki motorsikletin gecis sira si nasil olmaliydi bilen varmi..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
128

cmbz - Yorumlar cok kafa kariştırıyo abi ya herkez kaderine razı olsun lütfen..! Dogru bildimi unuttum

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
127

yasir - arkadaşlar aklınızda olan soruları yazabilir misiniz

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
124

soner - arkadaşlar bı soru vardı gögüs boşlunda ki aargan ne yabdınız onu arkadaşlar kalp şıklarda yokdu .

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
123

tugcenaz - Kriko ile tekerlek degistirilirken ne yapılması gereklidir diye bi soru vardı ben onu aracın hareket etmemesi icin guvenlik onlemleri alınması gereklidir yaptım. Dogrumudur?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
122

şeyma - Araba krikoyla kaldirildi zaman neye dikkat edilir veya nasil yapilir diye soru vardi cevaplari el freni ve duz zeminde krikoyla kaldirip hareketsiz olmasini saglamak gibi şiklar vardi hangisi dogru cevap ben 2ciyi şikladim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
121

bursa lı - 42 doğrum var yani 84 almış oluyorum çok şükür geçtim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
120

mehmet - BENCE EN İNCE SORU OYDU 1DE GİDİYO ZATEN 2YE GEÇEBİLİR ÇÜNKÜ İLK OLARAK KESİK ÇİZGİLER VAR YANİ SOLLAYABİLİR İKİNCİDE DEVAMLI ÇİZGİ 2. ŞERİTTE OLSAYDI 1. ŞERİDE GEÇEMEZDİ 2. ŞERİTEDE GEÇER DEDİK ŞİMDİ ORDAN DEĞERLENDİRELİM ARAÇ 2. ŞERİTTEYKEN 3. ŞERİTE GEÇEMEZ ÇÜNKÜ İLK OLARA DEVAMLI ÇİZGİ VERİLMİŞ SONRASINDA KESİK ÇİZGİ VERİLMİŞ 3. ŞERİTTEN GELEN DE 2. ŞERİDE GEÇEBİLİR AMA SORUYA GÖRE YOLDA OLAN ARAÇBULUNDUĞU ŞERİT YANİ1. VE HEMEN YANINDA Kİ2. ŞERİTE GEÇEBİLİR :))) (KESİN S

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
113

gazi - Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
111

smt - arkadaşlar M kıtapcıgında ben 16 17 18 19 soruları D sıkkı yaptım M kıtapcıkla gıren varmı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
110

esra - Ben 90 puanla geçtim şükür ... test cevap soruları aciklandi

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
107

Betül - İlk yardımda bi soru vardı hastaneye sevk etmeden önce yaralıya hangi uygulama yapılır diye yara kurcalanır batan cisim çıkartılır üzeri örtülür diye hatılayan varmı onun cevapı neydi yara kurcalanmaz batan cisim çıkartılmaz üzeri örtülürmü kafam karıştı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
106

Betül - Burkulan bölgede şişligi önlemek için ne yapılır vardı kalp seviyesinden yukarda tutlur dedim dış kanaması olan kişiye hangisi uygulanmaz vardı oda sıcak uygulanmaz dedim göğüs boşlugunda hangi organ bulunur vardı kalp akciger biliyorum kalp şıkı yoktı akciger dedim bide alkollü soru vardı hangi sistemi etkiler vucutta diye hareket dolaşım sindirim bide merkezi sinir vardı merkezi dedim ama doğrumu soylediklerim bilmiyorum

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
103

Betül - İş makinesi lastik tekerli traktör diye bi soru vardı soruyu hatırlamıyorum onu bilen varmı kesin yanlış cvpladım bide bi araba vardı ondeki aracı geçmek için hangisini yapmamalıdır diye sağ banketten min yoksa geçecegi araca korna selektör mu yapr diye onu bilen varmı

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
102

Aslan - Arkadaşlar hayırlı olsun hepimize ben 3 yanlışla geçmişim sınavı. Sorular ve Cevapları yayınlandı bakabilirsiniz sizde :)

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
101

Merhaba - Soru ve cevapları indiriyorum ama dosya açılmıyor diyor yardımcı olurmusunuz lütfen

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
100

recep ay - ğöğüs boşluğunda hangi organımız vardır

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
99

Yunussas - Sorulara baktım 78 alıyorum geciyorum hayırlı olur insallah

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
97

zehra özcan tanrıveren - kollarını açtığı taraf trafiye açıktır

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
95

aylin göğüs boşluğunda hangi organınımız var - zordu

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
94

Betül - Arkadaşlar sorular yayınlanmış herkese geçmş olsun

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
92

Hülya - ehli hayvanla bir soru varmiydi birde hangisi ileri yone gider saga sola orta ok isaretlemeler vardi hatirlyosam birde omur ilikk hatirlayan varmi arkadasla cvplar yazarsaniz sevinirim

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
90

efsan - En fazla 15 soru yanlış olmalı geçmek için deniyor doğru mu?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
89

yonca - yanlış doğruyu mu götürüyor da boş bıraktın kamil :D

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
87

dilan - Sınav cok zordu artı hiç beklenmedik sorulardı arkadaslar allah hakkımızda hayırlısını versin insalllh

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 02 Mart 15:56
85