Beşiktaş'ın Gözü Tolgay Aslan'dan Sonra Jimmy Durmaz'da

Beşiktaş Tolgay Aslan'ı transfer ettikten sonra Jimmy Durmaz'la da ilgilenmeye başladı.

Trabzonspor’un elinden Tolgay Arslan’ı kapan Beşiktaş, Fenerbahçe’nin ilgilendiği Jimmy Durmaz’a da el attı. Türk asıllı İsveçli futbolcu için Olympiakos’a ara transferdeki ilk teklifi Siyah-Beyazlıların verdiği ortaya çıktı.

JİMMY DURMAZ'I HEDEFE KOYDU

Be­şik­taş transferde frene basmıyor. Si­yah-Be­yaz­lı­la­r Milosevic, Opare ve Tolgay Arslan’ın ardından bu kez adı Fe­ner­bah­çe ile anı­lan Jimmy Dur­maz’ı hedefe koydu.

Se­zon ba­şın­da Oly­mpi­akos'a trans­fer olan Türk asıl­lı İs­veç­li fut­bol­cu için ara trans­ferdeki ilk girişimin Fe­ner­bah­çe'den de­ğil Be­şik­taş'tan gel­di­ği or­ta­ya çık­tı. Si­yah-Be­yaz­lı­la­rın Yu­nan eki­biy­le te­ma­sa ge­çe­rek Jimmy ile il­gi­li dü­şün­ce­leri­ni sor­du­ğu öğ­re­nil­di.

"JİMMY'DEN MEMNUNUZ"

Jimmy'nin ba­ba­sı Si­mon Dur­maz da ge­liş­me­yi doğ­ru­la­ya­rak "Oly­mpi­akos bi­ze Be­şik­taş'ın tek­lif­te bu­lun­du­ğu bildirdi. Yö­ne­ti­ci­ler, 'Biz Jimmy'den mem­nu­nuz ama git­mek is­ti­yor­sa so­run çı­kar­ma­yız' di­yor­lar. Fa­kat trans­fe­rin bi­ti­mi­ne bir haf­ta kal­dı, hâ­lâ bir ge­liş­me yok. Ben Jimmny'nin Tür­ki­ye'de bü­yük bir ta­kım­da oy­na­ma­sı­nı is­ti­yo­rum. Jimmy de gel­me­ye ha­zır. Ku­lüp­ler net bir so­nu­ca ula­şır­sa bi­zim adı­mı­za bir so­run kal­maz. An­cak şu aşa­ma­da her şey ku­lüp­le­re bağ­lı" de­di.

FİYATI 500 BİN EURO
Oly­mpi­akos, Jimmy'i se­zon so­nu­na ka­dar ki­ra­la­mak için 500 bir Eu­ro is­ti­yor. Yu­nan tem­sil­ci­si oyun­cu­nun sa­tın al­ma op­si­yo­nu­nu da 500 bin Eu­ro ola­rak be­lir­le­di.

28 Oca 2015 - 16:39 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Canlı Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Canlı Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Canlı Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Canlı Haber değil haberi geçen ajanstır.
Anket Kanal İstanbul Yapılmalı Mı ?