Ankara Astroloji Okulu Yazdı: İşte Türkiye'nin Güneş Döngüsü Haritası

Ankara Astroloji Okulu bu yıl ülkemizin Varsaphal ( Güneş Dönüşü) haritasın kaleme aldı.

Haber albümü için resme tıklayın

TÜRKİYE OCAK-EYLÜL 2016

Bu yıl ülkemizin Varsaphal ( Güneş Dönüşü) haritasında  uluslararası ilşkilerde çatışmalar, halkın duyarlılıkları, ekonomik konulardaki hayal kırıklıkları, yasal düzenlemeler, politikacıların yaşam biçimleri ve sırları,  meclis çalışanları, parlemento, uluslararası yeni ittifaklar, hazine, dış borçların artması ve yeniden düzenlenmesi , ulusal hedefler, sivil toplum örgütlerinin faliyetlerinde artış, iç barışı tehdit eden konularda gerginlik ve şiddetin artması, parlementoda barış ve huzur arayışları gündem olacak. Yılın neredeyse tamamında  eski ve mevcut milletvekillerinin ve hükümet mensuplarının da dahil olduğu hukuki konular, işçiler, askerler ve askeri müdahale , halkın konfor bozukluğu, huzursuzluk ve iç barış konularına vurgu var. Grevler, serbest piyasada zorlanma, sağlık çalışanları ve hastaneler, eczane ilaç politikasında dönüşümler sözkonusu. Çatışmaların süreceği , iç barışın ve huzurun sağlanabilmesi için sağduyulu politikalara ihtiyaç duyulacağı vurgusu çok yoğun.  Muhalefette ve Sivil Toplum Kuruluşlarında yenilenme olası. Hükümetin sağduyulu ve uzun vadeli planlar üzerine yoğunlaşması önemli zira kısa vadeli çözümlerden fayda sağlanmayacaktır.  2006 yılından beri süregelen büyüme, ekonomik Vedic Astroloji zorlandığımız alanlardaki sebeplerin doğru anlaşılması yoluyla farkındalık sağlar. Bu yıl ülkemizin haritasındaki zorlanmalar;  Cumhuriyetin kuruluş değerleri ve hedefleri, halkı bir arada tutan  unsurların  gözden geçirilmesi, eşit haklar, eşit eğitim ve toplumun gerçek ihtiyaçların saptanması yönünde tetikleyicidir.  Ekonomik kaynakların yeniden düzenlenmesi ve üretimin arttırılması, mesleki eğitimin öne çıkarılması, küçük esnafın canlandırılması yönünde  ihtiyaçlar açığa çıkacaktır. İşsizlik ve artan huzursuzluk halkın konforunu bozabilir.

YILIN TUTULMALARI:

  • 9 Mart Güneş Tutulması
  • 23 Mart Ay Tutulması
  • 18 Ağustos Ay  Tutulması
  • 1 Eylül Güneş Tutulması
  • 16 Eylül Ay Tutulması

Ocak 2016: Finans, halkın huzuru, uluslararası ilişkiler, meclis ve yasalar, enerji ve doğa olayları gündem olacak.  Ocak ayında başlayan Merkür ve Jüpiter geri hareketi sebebiyle basın yayın, ticaret konuları başta olmak üzere huzursuz bir dönem başlıyor. İfade özgürlüğü, basın çalışanlarının hukuki süreçleri gündemde. Uluslararası ticaret alanında geçmişten gelen konular, devlet yöneticilerinin sırları yeniden gündem olacaktır.  Ocak sonunda Ay düğümleri Aslan Kova hattına geçecek. Ülkemiz haritasında ay düğümleri aynı burçta yerleşmiş olduğundan oldukça önemli bir dönem başlıyor. Zira ay düğümü kavuşumları kadersel olayları tetikler, zorunlu düzenlemeler getirir. 2017 Sonbaharına kadar sürecek olan 3ncü evdeki bu yerleşim sınırlar, sınırdaş komşular, iletişim ve ifade özgürlüğü eğitim,ticaret ve ülkenin gelişme ve büyüme hedefleri başta olmak üzere pek çok konuda düzenlemelerin olacağına işaret ediyor. 2006 sonbaharından beri süregelen hedeflerin  dönüşeceğini gösteriyor.

Şubat 2016: Uluslararası hukuk, mahkemeler, uluslararası anlaşmalar gündemde. Geçmişte yapılmış enerjii anlaşmalarının gözden geçirilmesi sözkonusu.  Üniversitelerde fikir çatışmaları olası. Deniz ve hava kuvvetleri, sınırdışı faliyetler, mülteciler, medya ve medya patronları, inanç çatışmaları gündemde.

Mart 2016: 1- 15 Mart tarihleri hassas bir döneme işaret ediyor çünkü 9 Martta gerçekleşecek olan Tam Güneş tutulmasının etkileri hissedilir olacak. Tutulma: Taşımacılık,deniz hava ve kara trafiği, demiryolları  ve bu alanlardaki olası kazalar ,iletişim haberleşme araçları ve basın  yayın, gümrük, dış ticaret, sınırlar ve sınırdaş komşular konularında çözülmesi gereken konulara ışık tutacak.  Devlet, hükümet başkanları, yönetimin itibarı ve sırları, halkın duyarlılıkları,  grevler ve işsizlik konusu gündemde.  Mülteci krizinde üstü örtülen konuların günyüzüne çıkması sözkonusu. 23 Mart’taki  Ay tutulması ve Satürn geri hareketi  nedeniyle  ay boyunca gerginlik artabilir.

Nisan 2016: Gençler, finansal konular, dış borç, hazine, sağlık politikasında dönüşüm ihtiyacı gündem olabilir. Kadınlar ve çocukların can güvenliği , şiddet ve taciz konularında hassasiyetler artabilir. Kredi faizlerinde ve dövizde hareketlilik olası. Bu ay başlayan  Mars ve Satürn geri hareketi  eş zamanlı olarak Temmuz ortasına kadar  sürecek bu sebeple;  iç barışta zorlanma, terör olaylarında artış, kaçakçılık, dış borç, enerji, petrol, madenler  konularında gündem çok hassas. Grevler olası.  Yasalarda düzenlemeler ve mecliste gerginlik olası. Hükümet ve muhalefet partileri arasında yıl boyunca süren gerginlik bu dönem daha belirgin olacak.

Mayıs 2016: Hastaneler, sınırlar, basın yayın tutukluları, hapishaneler,vergi, dış borç,uluslararası , kurumlar, yaptırımlar, muhalefet partileri, inançlar, düşünce özgürlüğü konuları gündemde. Salgın hastalıklar olası. Sokak hayvanlarının durumuna dair sivil toplum hareketlerinde artış olası. Pek çok yasal değişiklik ve referandum tartışmaları gündem.

Haziran 2016: Sınırlar, iç barış, huzur ve istikrar ihtiyacı belirginleşecek. Uluslararası piyasalardaki dalgalanmanın etkileri daha da hissedilir olacak. Medya  ve medya patronları ile ilgili konular olası. Turizm, turistik işletmeler ve çalışanları için bu yaz iniş çıkış var.

Temmuz: Spekülasyonlar, borsa, döviz, iflaslar, ekonomik göstergeler inişli çıkışlı. 20 Nisan itibari ile gündem olan Hukuki konular, yasa değişiklikleri bu dönemde oldukça yoğun tartışılacak ve halkın duyarlılıları sınavdan geçecek.

Ağustos: 2015 Aralık ayında başlayan uluslarası konuların devamı, uluslararsı anlaşmalarda yeni düzenlemeler olası. 18 Ağustos’ta yaşacanak tutulma ekonomik koşulları belirgin hale getirecektir.  Gençler, özgürlükler, üniversiteler gündem olacak. 12 Ağustos-28 Ağustos dönemi  güvenlik, iç barış konularından hassas bir dönem.

Eylül: İç işleri, hükümet, toplumun huzuru, iç işlerinde ertelenmiş konuların çözümü söz konusu. 1 Eylül tutulması Ay düğümlerinin tetiklendiği bir sürece işaret ediyor. Kuzey Ay Düğümü üzerinde gerçekleşen tutulma  kuruluş hedefleri, gençlerin eğitimi, toplumu bir arada tutan değerler üzerine vurgu yaparak önümüzdeki süreci bu başlıklarda düzenleyecektir. 16 Eylül tutulması sivil toplum kuruluşları, insanı yardım organizasyonlarına duyulan ihtiyaca ve güvene vurgu yapıyor. Muhalefet partilerinde yeni oluşumlar olası.

05 Oca 2016 - 15:35 - Kadın


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Canlı Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Canlı Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Canlı Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Canlı Haber değil haberi geçen ajanstır.




Anket Kanal İstanbul Yapılmalı Mı ?