Kurbanlık Fiyatları

Son dakika Kurbanlık fiyatları haberleri ve Kurbanlık fiyatları haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Kurbanlık fiyatları ile ilgili 7 haber listeleniyor.

Kurbanlık Fiyatları Haberleri

2022 kurbanlık fiyatları açıklandı mı? Kurbanlık fiyatları ne kadar 2022? Küçükbaş, büyükbaş kurbanlık fiyatları belli oldu mu?

Kurban Bayramı’na doğru geri sayım sürerken 2022 yılı kurbanlık fiyatları da yavaş yavaş gündeme gelmeye başladı. 2022 yılında kurbanlık almak isteyen...

2016 Yılı İçin Kurbanlık Fiyatları Belli Oldu!

Kurban Bayramının yaklaşması ile birlikte bir çok kişi kurban fiyatlarını araştırmaya başladı. 2016 yılında kurbanlık fiyatı kaç lira olacak?Küçükbaş...

1250 Kilo Ağırlığındaki Tosunun Fiyatı 75 Bin TL

Kayseri’deki Oymaağaç Kurban Pazarı’na getirilen 1 ton 250 kilo ağırlığındaki 'Simental' cinsi tosun, 75 bin TL’den alıcı bekliyor.

TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar: Kurbanlık Fiyatları Yüzde 25 Arttı

TZOB Başkanı Şemsi Bayraktar, kurbanlık fiyatlarının geçen yıla göre büyükbaşta yüzde 24,5, küçükbaşta ise yüzde 5,1 oranında arttığını söyledi.

Kurban Bayramı Tatili 9 Gün Oldu

Başbakanlık'ın resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre bayram tatili 9 gün oldu. Çalışanlar 21 Eylül'den itibaren idari izinli sayılacak.

Bu Bayram Kurbanlıklar El Yakacak

Yaklaşan Kurban Bayramıyla beraber İstanbul’un birçok ilçesinde hazırlıklar tamamlanma noktasında... Kurbanlık fiyatları ise el yakacak cinsten...

Türkiye Diyanet Vakfı, Kurbanlık Fiyatlarını Açıkladı

Türkiye Diyanet Vakfı, kurban Bayramı öncesi vekaletle kesim yapacak kurum ve kuruluşlar fiyatlarını açıklamaya başladı. Kurbanlık fiyatları ne kadar?

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz