Öykü Gürman

Son dakika öykü gürman haberleri ve öykü gürman haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. öykü gürman ile ilgili 8 haber listeleniyor.

Öykü Gürman Haberleri

Öykü Gürman'dan Yavuz Bingöl Açıklaması!

Yavuz Bingöl ile geçtiğimiz günlerde boşanan Öykü Gürman önemli açıklamalarda bulundu. Sanatçı, Yavuz Bingöl’ün mutluluğu bulamayacağını vurguladı.

Yavuz Bingöl'den Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Öykü Gürman Açıklaması!

Yavuz Bingöl, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan sevgisine yönelik yapılan eleştiriler hakkında ve biten evliliği hakkında ilk kez konuştu. Günaydın'a konuş...

Yavuz Bingöl ile Öykü Gürman Boşandılar mı? | Yavuz Bingöl ile Öykü Gürman Neden Boşanıyor?

Yavuz Bingöl ile Öykü Gürman boşandı mı? Ünlü çiftin boşanmaya hazırlandığı iddia edildi. Öykü Gürman ile Yavuz Bingöl'ün evlendikleri günden beri yaş...

Ünlü Sanatçı Yavuz Bingöl Evlendi

Ünlü ses sanatçısı ve sinema oyuncusu Yavuz Bingöl, Öykü Gürman ile dünya evine girdi.

Yavuz Bingöl ile Öykü Gürman Evlendi

Yavuz Bingöl, Öykü Gürman ile dünya evine girdi. Çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı.

Yavuz Bingöl'ün Şahidi Cumhurbaşkanı Erdoğan Olacak

Yavuz Bingöl sevgili Öykü Gürman ile 4 Ağustos'ta dünya evin girecek. Bingöl'ün nikah şahitliğini ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapacak.

Yavuz Bingöl ile Öykü Gürman Evlilik Yolunda!

“Yoğunluktan ötürü evlenemedikleri” iddiasına yönelik Yavuz Bingöl ile Öykü Gürman 4 Ağustos'ta evleneceklerini açıkladılar.

Yavuz Bingöl - Öykü Gürman Konseri Ertelendi

Adana'da Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman'ın Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası (ÇDSO) ile birlikte vereceği konser, Soma'daki maden faciası nedeniyle 5 Ha...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz