Pazartesi , Temmuz 16 2018

Hadise Klibine Erotik Diyenlere Fena Çattı! “Sonuna Kadar Karşı Çıkıyorum”


Sıfır Tolerans adlı şarkısına çektiği klibe çok sayıda erotik eleştirisi gelmesinin ardından sessizliğini bozan ünlü şarkıcı Hadise,  “Ben klibime verilen ‘erotik’ damgasına katılmam ve izin vermem!” dedi. İşte detaylar…

Çıkardığı her albümüyle adından söz ettiren ve ayrıca güzelliği ile de adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Hadise, yeni şarkısı olan Sıfır Tolerans’a bir klip çekti ve klipte de Fransız model Aurelien ile birlikte oynadı. Ancak şarkının herkesin diline dolandığı kadar klibi dillere dolandı. Güzel şarkıcının klibine pek çok kişi tarafından erotik denilerek şikayet geldi. 

SONUNA KADAR KARŞI ÇIKIYORUM 

Hadise ise klibine yönelik yapılan erotik şeklindeki eleştirilere karşı çıktı ve klibine bu şekilde damga vurulmasına asla izin vermeyeceğini söyledi. Klipte bir kadın ile erkeğin aşkını anlattığını vurgulayan Hadise, erkek sanatçıların da b şekilde çektiği kliplerin olduğunu söyledi ve “Ben klibime verilen ‘erotik’ damgasına katılmam ve izin vermem! Bir kadın bir aşkı anlatan ve yansıtan sahneler çekince ‘erotik’ oluyor ama erkek sanatçılarımız istedikleri gibi kadın mankenler/oyuncularla çektikleri sahneler nedense hiç ama hiç ‘erotik’ kategorisine girmiyor. Ben bir kadın olarak buna boyun eğmek zorunda mıyım? HAYIR. “Erkektir yapar, kadındır susar” zihniyetine sonuna kadar karşı çıkıyorum! Maalesef ülkemizde kadın erkek ayrımı 2018 yılında bu kadar yoğun bir şekilde var ise, işimiz zor. Ama ben bir kadın olarak bunun için savaşmaya ve özgürce sanatımı yapmaya ve yaşamaya devam edeceğim.” dedi.

Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com 
 

About

Check Also

Survivor 2018’de Adını Finale Yazdıran İlk İsim Belli Oldu

TV8’in Fenomen yarışması Survivor 2018’de bu akşam Sembol finali oyunu oynandı.  Sembol finalinde sahaya Nagehan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir