Cumartesi , Temmuz 21 2018

Hakkari’de Korkunç Olay! Kız Öğrenci Yurdun 4. Katından Atlayıp İntihar Etti


Hakkari’nin Şemdinli İlçesi’nde 10. sınıf öğrencisi olduğu belirlenen bir kız öğrenci, kaldığı yurdun 4. katındaki penceresinden atladı ve intihar etti. Bacakları kırılan genç kızın sağlık durumunun ise şans eseri iyi olduğu belirtildi. İşte detaylar…

Hakkari’nin Şemdinli İlçesi’nde lise öğrencisi olan bir kız öğrenci, kaldığı yurdun dördüncü katından kendisini atarak intihar etti. Beton zemine düşen genç kızın ise iki bacağının da kırıldığı ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Hakkari’nin Şemdinli İlçesi’nde dün öğleden sonra saat 16:00 sularında lise öğrenci olduğu ve 10. sınıfta okuduğu öğrenilen bir genç kız, henüz bilinmeyen bir sebepten ötürü kalmakta olduğu yurdun dördüncü katının penceresine çıktı ve intihar etmek istedi. Kendisini vazgeçirmek isteyen kimseyi ise dinlemedi.

ÇEVREDEKİ VATANDAŞLAR HASTANEYE YETİŞTİRDİ

Kendisine söylenenleri aldırış etmeyen ve pencereye çıkan genç kız ilk önce kendisini aşağıya doğru sarkıttı ve ardından da bir müddet pencereye tutundu. Ancak daha fazla tutunamayan genç kız kendisini boşluktan aşağıya bıraktı ve dördüncü kattan beton zemine düştü. O sırada ise korkuyla onu izleyen vatandaşlar hemen genç kızın yanına koşturdu ve genç kız çevredeki vatandaşların imkanlarıyla Şırnak Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Hastanede ise ilk müdahalesi yapılan genç kız ameliyat edildi ve bacaklarının kırıldığı, sağlığının ise iyi olduğu belirtildi.

Olaya ilişkin de soruşturma başladı.

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir