Sayfalar / Öne Çıkan Sayfalar

Sayfalar / Popüler Sayfalar

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

canlihaber.com' a hoşgeldiniz. Hizmetlerimizi (<Hzimetler>) kullanmak için sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. canlihaber.com Hizmetler Büyükdere Caddesi No:45/30 P.K 34387 Mecidiyeköy - Şişli / İSTANBUL adresinde bulunan UNIONE BİLİŞİM REKLAM MEDYA VE YAYINCILIK A.Ş ("UNIONE")  tarafından sağlanır

UNIONE iştiraki olan www.canlihaber.com, tarafsız, ilkeli, dürüst ve herşeyden önemlisi yorumsuz haber yayıncılığı anlayışı ile yayın hayatına devam etmektedir. Merkezimiz İstanbul olmasına rağmen ulusal habercilik anlayışı ile Türkiye geneline hitap eden bir yayıncı kuruluş hizmeti vermekteyiz. Kısa uzun vadede global bir büyüme ile yayın hayatına dünya genelinde habercilik yapan bir haber sitesi olmayı planlıyoruz. 

Ülkemizin ekonomik, siyaset ve ekonomi ve kültürel  nabzını bilerek haber yapan canlihaber.com,  "Doğru", "İlkeli", "Dürüst" ve herşeyden önemlisi "Yorumsuz Haber " olması yayın amacımız olan habercilik kadar önem taşımaktadır.

Misyonumuz

Basın kuruluşları meslek ilkelerinden asla taviz vermeden haber yaparken olabilecek en hızlı ve anlaşılır bir şekilde okuyucumuza sunmak en temel misyonumuzdur.

Tarafsız habercilik anlayışımızdan dolayı iki tarafın olduğu zamanlarda canlihaber.com tarafsızlığını koruyarak haberleri okuyucusu ile buluşturur ve tüm yorumu okuyucusuna bırkmaktadır.

Haberlerimizi emin olmadığımız, kaynağı ve dayanağı olmayan haberler, okuyucu kitlesinin ilgisini çekmek için yalan, yanlış yada şaşırtıcı içeriklerin olduğu bilgi ve haberler olmadan, haber ve metinlerimizi okuyucumuz ile buluşturmak canlihaber.com için haberciğiliğin en önemli ilkelerinden biridir.

Tüm gündemi takip ederek insanların duygu durumları yoğunluğu farkındalığı, habercilik mesleğinin çok önemli bir sosyal sorumluluk taşıdığını benimsemek demektir.

Vizyonumuz

Okuyucuların güvendiği haber kaynaklarından biri olarak, canlihaber.com yazdı ise bu habere güvenirim kesinlikle gerçektir duygusunu tüm okuyuculara vermek ve gerçek tarafsız ve yorumsuz habercilik vazifemizi yaptığımız için huzurlu olarak işimize devam etmek en büyük arzumuzdur.

Hedeflerimiz

.  Ulusal haber sitelerinden biri olmak

. "Doğru", "Tarafsız" ve "Yorumsuz" haber anlayışı ile kaynak gösterilen, alıntı yapılan bir haber sitesi olmak

Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@