Pazar , Temmuz 22 2018

Hamileyken Terk Edilen Genç Kızın İçinden Adeta Canavar ÇıktıHamileyken Terk Edilen Genç Kızın İçinden Adeta Canavar Çıktı


Rusya’da Aldığı sevgilisi tarafından Başka Bir Kadın Uğruna terk edilen genç kız yanına aldığı arkadaşlarla birlikte eski sevgilinin yeni kız arkadaşının evine gitti. Hamile genç kızın içinden adeta bir canavar çıkarken burada genç kadına inanılmaz şeyler yaşattı.

Rusya’da  Aleksandra Dulesova Isimli genç kız sevgilisinden hamile kaldı. Fakat hamileyken sevgilisi onu terk ederek 17 yaşındaki Sara Zagidullia isimli genç kız ile ilişki yaşamaya başladı. Bunu kabullenemeyen Alexandra arkadaşlarını da yanına alarak 17 yaşındaki Sara Zagidullia isimli genç kıza saldırdı.

EVİNE ZORLA GİRİP SALDIRDILAR

Gece saatlerinde üç arkadaşını da yanına alarak Sara’yı evine zorla giren Aleksandra önce genç kızın saçlarını kesti Daha sonra da üzerine idrarını yaptı. Arkadaş grubu genç kıza cinsel tacizde de bulunurken daha sonra üç kadın Sara’yı zorla duşa sokarak Duş başlığını genç kızın cinsel organına soktular.  Daha sonra da sıcak suyu açan kadınlar genç kıza inanılmaz işkenceler yaptı.

VAJİNASININ GÖRDÜĞÜ ZARAR NEDENİYLE ÇOCUĞU OLMAYACAK

Tarihe yaptıkları işkencenin ardından Parasını, cep telefonunu, bilgisayarını ve diğer değerli eşyalarını da gasp ederek evden çıkan kadınlar genç kızı ölmek üzere ve çıplak bir şekilde evde bıraktı. Ölmek üzereyken polis arayan genç kadının imdadına sağlık ekipleri ve polis yetişti. Hastaneye kaldırılan genç kızın yapılan kontroller sonucunda sıcak suyun vajinasına büyük zarar verdiği ve bir daha asla çocuğu olmayacağı belirlendi.

About admin

Check Also

Hangi Ülke Suriye'ye Asker Gönderme Kararı Aldı!

ABD’nin, Suriye topraklarından askerlerini çektikten sonra Suriye’nin kuzey kesiminde bir Arap gücü kuracağına yönelik iddialar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir